Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Paruch, Piotrowski, Kamiński. Kto ma największe szanse w wyborach do PE?

Utworzony przez Elżbieta, 15 kwietnia 2014 r. o 15:58
Największe szanse w Lubelskiem na zostanie europosłem ma Michał Kamiński.Zagłosuje na niego wielu członków PIS i słuchaczy Radia Maryja,w imię starej przyjażni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PO największym lumpeksem w kraju. Przyjmie każdą szmatę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kamiński "spin doctor"! Hehe, kto sprawdzi co to znaczy? Ale doktor, między profesorami. W rzeczywistości bodaj licencjat zaocznie bo zrobiony w czasie kiedy już był w Brukseli. O idolu Pana Kaminskiego gen. Pinochecie nie wspomnę! Ale wszystko jest na sprzedaż  jak śpiewalo De Mono!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o proszę jak się pchają do koryta, nawet nie wyjdę z domu, szkoda fleków
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od lat nie widziałem tak słabego kandydata na jedynce jak teraz w PiS, facet jest w ogóle nieprzygotowany do pełnienia mandatu europosła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Paruch największe atuty znajomość języka czeskiego oraz chęć budowy "dobrych dróg" na Lubelszczyźnie - śmiech na sali, szkoda głosu na tego chłopka roztropka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po tych wszystkich wpadkach Parucha napewno na niego nie zagłosuje ośmiesza się na każdym kroku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Litości piggy i krecik co to za kandydaci, śmiech na sali
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan profesor, hym polityk to z niego będzie marny, słaby numer jeden pis-u inne partie tez nie maja się czym pochwalić.   jedynym sensownym kandydatem wydaje się Piotrowski  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam się z przedmówcami, PiS z tą jedynką się wygłupił ale od czego są dalsze miejsca na liście
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gdzie mój komentarz, tzn. że już się pchają do koryta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Paruch największe atuty znajomość języka czeskiego oraz chęć budowy "dobrych dróg" na Lubelszczyźnie - śmiech na sali, szkoda głosu na tego chłopka roztropka.
  dokładnie hasło budowy dobrych dróg to jakiś żart z wyborców Krystynę z gazowni stać na więcej jestem bardzo ale to bardzo rozczarowana tym co ma do zaoferowania W.Paruch merytorycznie lata świetlne dzielą go od M.Piotrowskiego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Paruch odpada, za prymitywną krytykę Piotrowskiego jest u mnie skreślony na amen....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytam postulaty Parucha i są bardzo ogólnikowe, Profesorze gdzie jakieś konkrety? Kamiński znany jest chyba tylko z tego że był kiedyś w pis, taki z niego chytrusek. Reszta partii to żenada. Po sondażu widać ze wygrywa Piotrowski i bardzo dobrze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tym wąsikiem to w PE kariery pan nie zrobi, Kamiński też piękny :))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Paruch profesorem belwederskim nie jest więc poza uczelnią nie może wykorzystywać tego tytułu.... Czy ktoś się tego wreszcie nauczy?!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko Hetman i Grabczuk!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla mnie żaden nie ma szans, bo na nikogo nie będę głosować !!! Nikt z nich nie ma mi nic do zaoferowania ! To Oni chcą ode mnie mojego głosu aby dostać świetną pracę, a o wyborcach przypomną sobie przed następnymi wyborami podobnie jak reszta naszych światowej sławy "polityków" !     
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jedynki na wszystkich listach wybitnie do d...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak Pan Paruch może mówić ,ze profesor Piotrowski jest mało znany, raczej Pana Parucha nikt nie zna, ja znam Prof. Piotrowskiego zaprasza różne stowarzyszenia do europarlamentu, ostatnio harcerzy z mojej miejscowości otrzymali takie zaproszenie, taka pomoc mieszkańcom lubelszcztyzny i możliwość zobaczenia na żywo miejsc i miast, gdzie pracuje nasz Europosel to wilekie przezycie i ogromna szansa. Dziękujemy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...