Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Parczew się nie wyśpi, bo nie będzie pociągów

Utworzony przez ELO, 6 lipca 2014 r. o 17:51
Do Lubartowa jeżdżę za darmo bo kanar nie wyrabia się ze sprzedażą biletów , jedzie sam wystarczy wsiadać w drugie drzwi 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ELO: bilet na całej trasie kosztuje raptem 6zł, do Lubartowa połowę... Nie pozostaje nic innego jak pogratulowac polaczkowatej "zaradności"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Lubartowa jeżdżę za darmo bo kanar nie wyrabia się ze sprzedażą biletów , jedzie sam wystarczy wsiadać w drugie drzwi
Niestety, PRy polikwidowały kasy to jest tak jak jest... A Polak potrafi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na Lubartów widocznie jeżdżą mili kolejarze, że nie sprawdzają biletu. Ja raz wybrałem się do Puław za free, bo kolejki przy kasach. I kontroler mi już z karą wyskakuje, 200zł za jazdę bez biletu? To ja mu, że chciałem kupić bilet :-) Długo z nim rozmawiałem ale w końcu wystawił mi go. Trochę ciepło mi się zrobiło :-D 200zł szarpnęło by mój budżet...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...