Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Parafianka: Wypadek busów na DK 17: Zginęli kierowcy i pasażerowie (wideo)

Utworzony przez melchester mmodifin, 23 czerwca 2013 r. o 10:51 Powrót do artykułu
powinien być zakaz chodzenia i jeżdżenia rowerem poboczem po zmroku za miastem Nawet przy wolnej jezdzie za miastem nieoznakowanych ciuli widać dopiero z odległości 10m na długich, przy jezdzie  z dopuszczalna predkoscia nie ma czasu na reakcje nieraz tylko instynkt mnie uratował przed najechaniem  na takich podchmielonych żuli myślą gnoje że jak oni widzą światła samochodu to kierowca też ich widzi ZAKAZ CHODZENIA i JAZDY ROWEREM PO ZMROKU POZA TERENEM ZABUDOWANYM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
powinien być zakaz chodzenia i jeżdżenia rowerem poboczem po zmroku za miastem Nawet przy wolnej jezdzie za miastem nieoznakowanych ciuli widać dopiero z odległości 10m na długich, przy jezdzie  z dopuszczalna predkoscia nie ma czasu na reakcje nieraz tylko instynkt mnie uratował przed najechaniem  na takich podchmielonych żuli myślą gnoje że jak oni widzą światła samochodu to kierowca też ich widzi ZAKAZ CHODZENIA i JAZDY ROWEREM PO ZMROKU POZA TERENEM ZABUDOWANYM
Ja jestem za wprowadzeniem zakazu pisania na forum dla kretynów! Ze zniszczeń pojazdów mozna wnioskować,że prędkość dopuszczalna raczej nie była.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...
nie doniego - tylko Donka T.  
Ostatnio edytowany 23 czerwca 2013 r. o 15:30
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rowerzystk jechały taką drogą w środku nocy prawie na połowie pasa - co za kretynki jechały do pracy czy  już z pracy przy drodze ?Amen
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie można narazie dużo wniosków wyciągać ponieważ niewiadomo np czy rowerzystka miała na sobie kamizelkę odblaskową, pozatym trzeba być kamikadze żeby w środku nocy jechać rowerem po takiej drodze, pomijając kupców którzy zap....lają na wawe ile fabryka dała, a już nie wspomnę o pijanych burakach wracających z wioskowych zabaw
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda ze tak malo i....
twoja WYPOWIEDZ JEST TAK SAMO INTELIGENTNA JAK ty SAM  BURAKU ŻYCZĘ ci OBU tobie KTOŚ ZDECHŁ LAMUSIE
Ostatnio edytowany 23 czerwca 2013 r. o 15:31
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja jestem za wprowadzeniem zakazu pisania na forum dla kretynów! Ze zniszczeń pojazdów mozna wnioskować,że prędkość dopuszczalna raczej nie była.
gówno tam prędkość piedolisz smuty deb***u, nie masz samochodu jeno rowerek bez świateł i się rzucasz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Autor tekstu nie zrozumiale pisze, samochody jakie zderzyły się to: VW LT (zielony bus) a VW T4 - (transporter) (granatowy bus). Faktem jest to, że polskie drogi są źle oznakowane, mamy pełno znaków drogowych które nie mają żadnego znaczenia, przejścia dla pieszych są nie oświetlone a pobocza powinny byś węższe dla samochodów a ścieżki rowerowe przy droge a nie na drodze. P.S po zdjęciu co zostało z T4 to sprzeaje go i kupuje bezpieczniejsze auto.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gówno tam prędkość piedolisz smuty deb***u, nie masz samochodu jeno rowerek bez świateł i się rzucasz
Szczeniaczku,mój rowerek z ramą z włókna węglowego jest wart więcej niz twoje "bezwypadkowe" dwudziestoletnie audi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W 1 miejscu w artykule o 3 śmiertelnych ofiarach, w innym o 4. Jaki naczelny (Krzysio) takie dziennikarzyny: z podyplomówką 2-semestralną ale bez wyczucia polszczyzny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak czy inaczej po zmianie przepisów,rowerzysta może zapier... środkiem,lub jechć jeden obok drugiego.Na efekty tej zmiany jak widać nie trzeba było długo czekać.A droga rama z włókna węglowego po najechaniu przez samochód identycznie wbije Ci się w dupsko jak tania rama stalowa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jejku  inwazja debili na forum
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie redaktorze! Stopkę trzeba sprawdzać!!!!  3 śmiertelne.......4 zginęły.   Polskie drogi....kierowcy.....rowerzyści..... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jechały dwie naprute rowerzystki z imprezy nieoświetlonymi rowerami i uciekły z miejsca zdarzenia.........................................
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szczeniaczku,mój rowerek z ramą z włókna węglowego jest wart więcej niz twoje "bezwypadkowe" dwudziestoletnie audi.
uderz w stół a nożyce się odezwą zabierz ten swój papierowy rowerek na wieś jak nie chcesz żeby ci dupy urwało na szosie w kontakcie z jakimś 20letnim audi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JECHAŁEM TĄ TRASĄ  OKOŁO GODZINY 23.00 I TAKICH ROWEŻYSTÓW MIJAŁEM KILKU ,NA CB KOMENTOWALIŚMY Z KOLEGĄ TĄ BEZMYŚLNOŚĆ .MAM PYTANIE GDZIE JEST POLICJA BO OD KOŁBIELI DO LUBLINA NIE WIDZIAŁEM ŻADNEGO PATROLU A MŁODZIEŻY CO NIE MIARA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dlaczego pasażerowie siedzieli na krzesełkach? nie powinni! a jeśli  okaże sie że rowerzysta jechał prawidłowo tylko ktoś z auta kłamie? to wycofacie swoje pomówienia? NIE! Bo wy zawsze wiecie lepiej!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak czy inaczej po zmianie przepisów,rowerzysta może zapier... środkiem,lub jechć jeden obok drugiego.Na efekty tej zmiany jak widać nie trzeba było długo czekać.A droga rama z włókna węglowego po najechaniu przez samochód identycznie wbije Ci się w dupsko jak tania rama stalowa.
  myślisz że ci na rowerach znają przepisy ?? :) myślisz że gdyby nie było zmiany to by nie jeździli środkiem ? :)   jak ktoś nie ma mózgu to żadne przepisy nie pomogą, szkoda tylko niewinnych ludzi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dlaczego pasażerowie siedzieli na krzesełkach? nie powinni! a jeśli  okaże sie że rowerzysta jechał prawidłowo tylko ktoś z auta kłamie? to wycofacie swoje pomówienia? NIE! Bo wy zawsze wiecie lepiej!
tutaj też przylazłeś bronić rowerzystki ? Zgłosiłeś się już na policję jak prosili ?   Skoro rowerzystka jechała prawidłowo, dlaczego oddaliła się z miejsca zdarzenia ?   Myślisz że jak by nie siedzieli na krzesełkach to by nie doszło do zderzenia ?? Ciekawa linia obrony :) :) :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda ze tak malo ih zdehło mogli wszystkie buraki z lublyna busem w busa co za burak tsza bylo te staro qurwe ubic a to wina boga bo tastara doniego modly robiła
burak to z ciebie Idioto
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...