Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Palikot w Lublinie: Legalny bimber i totolotek dla artystów

Utworzony przez Gość, 15 października 2014 r. o 21:33 Powrót do artykułu
knur, chlewnia, palikot=synonimy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
knur, chlewnia, palikot=synonimy
Ja bym zestawił: knur, chlewnia, ty = synonimy.   WSZĘDZIE wolno pędzić na własne potrzeby tylko nie w tej j....ej jabłkowej krainie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wcześniej obiecywał marychę narkomanom a teraz szuka głosów wśród pijaków obiecując legalny bimber. Ale pajac.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja bym zestawił: knur, chlewnia, ty = synonimy.   WSZĘDZIE wolno pędzić na własne potrzeby tylko nie w tej j....ej jabłkowej krainie.
a ja bym zestawił: knur, chlewnia, bezmózgi burak, palikmiot i ty = synonimy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Śmiejecie się z Palikota, a sami jesteście zerami, taka jest prawda. Polską życzliwość wobec rodaków widać w szczególności za granicą. Od paru lat już nie spotykam się z polakami na obczyźnie, bo to zawistne i wiecznie zazdrosne świnie...  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nikt Was ani do kupowania, ani do picia nie zmusza. Ale pomysł dla gospodarki jest dobry. Macie ludzie tendencje do zabraniania czegoś czego Wy nie robicie, ale to nie znaczy, że inni też tego nie robią. Nawet jak zalegalizują bimber, to Wam się nic nie zmienia, dalej go pić nie musicie, a tym bardziej wytwarzać.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ktoś tego buca,konfidenckiego zjeba traktuje jeszcze dzisiaj poważnie ?  STOP idiotom  na POlskiej scenie POlitycznej, bo ośmieszamy się jako Naród !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie promujcie chama!!!!!!!!!!!!!!!!nie pokazujcie go, dzięki niemu będziemy harować do późnej starości. i wy go pokazujecie, wsadźcie sobie ten jego ....wiecie gdzie......pajace
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przecież na własne potrzeby można robić,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zastanawia mnie tylko jedno:dlaczego ten pan ,bądź co bądź wykształcony i jako poseł zajmuje się sprawami 3-cio rzędnymi i banalnymi?Chyba tutaj chodzi o poklask,zauważenie społeczne i własny prywatny interes,aby się utrzymać na fali! Dlaczego milczał jak Sikorski z innymi partyjnymi obszczekiwali Rosję,robiąc tym samym wroga robotę naszym eksporterom???Gdzie on był?To jest człowiek o określonych zadaniach i chyba nie skorelowanych z obywatelskimi?Albo może coś w psychice tego pana jest zakodowane w druga stronę.Pewnie na ten temat wiele by powiedziała jego ex żona,która konsekwentnie milczy! A to już jest klasa!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zastanawia mnie tylko jedno:dlaczego ten pan ,bądź co bądź wykształcony i jako poseł zajmuje się sprawami 3-cio rzędnymi i banalnymi?Chyba tutaj chodzi o poklask,zauważenie społeczne i własny prywatny interes,aby się utrzymać na fali! Dlaczego milczał jak Sikorski z innymi partyjnymi obszczekiwali Rosję,robiąc tym samym wroga robotę naszym eksporterom???Gdzie on był?To jest człowiek o określonych zadaniach i chyba nie skorelowanych z obywatelskimi?Albo może coś w psychice tego pana jest zakodowane w druga stronę.Pewnie na ten temat wiele by powiedziała jego ex żona,która konsekwentnie milczy! A to już jest klasa!
A ja się zastanawiam co ciebie obchodzi cudza była żona .Spójrz na swoją jak ją masz w co wątpię na chyba że ma czerep zrypany jak ty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
więcj na temat legalnego bimbru na fb legalny bimber
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...