Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Palikot donosi na Kaczyńskiego i Millera do prokuratury

Utworzony przez Jerzyk, 24 listopada 2014 r. o 19:00 Powrót do artykułu
Palikot jeszcze rzutem na taśmę chce zaistnieć. Ale to już koniec! Zero palikota to mniej dewiacji w polityce i w życiu społecznym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Palikot nie powinien dostawac przapustek z domu wariatow. Kocham go za te jego debilizmy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szkoda :)zniknie swinski ryjek i penis z silikonu  .. wszystkie pedaly bęą tęsknic:)))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pajac znika z polityki więc próbuje czego tylko się da aby tylko o nim mówili....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do chlewni!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jak Palikot zagospodaruje młodych wilczków od siebie typu Kabaciński czy Poznański? Wróble ćwierkają, że Pan Kabaciński wkońcu wykaże się i wyłapie wszystkie szczury na Kruczkowskiego w Lublinie... tak jak obiecał kiedyś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę,że Palikota powinni zbadać psychiatrzy z Abramowic!!! Ten facet ma jednak odchyły od normy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odezwał się funkcjonariusz Donalda Ambergolda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja doniose na palikota do prokuratury za podrzeganie przeciwko ksiezom,przez co doprowadzil do zmaltretowania ksiedza w Barwicach na pomorzu zachodnim przez takich samych bandytow jakim jest sam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Całe życie chój donosił,nic dziwnego,szuja i konfident
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
albo czub albo V kolumna ryżego 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
januszek kup sobie bilet w kosmos. w jedną stronę oczywiście,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak ty piszesz ch***!!!!!!!!!!!!!!!!!11
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak ty piszesz ch***!!!!!!!!!!!!!!!!!11
Piszę w ten sposób bo inaczej cenzura nie puszcza Jasiu !!! taką mamy demokrację ,niestety ortografie,ale ty chyba króciutko na forach że pytasz ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja doniose na palikota do prokuratury za podrzeganie przeciwko ksiezom,przez co doprowadzil do zmaltretowania ksiedza w Barwicach na pomorzu zachodnim przez takich samych bandytow jakim jest sam
  Dobrze, czekamy na twój donos - pod warunkiem, że nauczysz się pisać po polsku, analfabeto!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Palikot to..., Palikot tamto ... Palikot tamto i owamto ... a Palikot powiedział jak Wiewiór ... "a mi to wisi"  ...  i zrobił zwis na ogonie uznając, ze impetyków dopadł ... BÓL  DOOPY, ... a  MAŚĆ na ten ból Im się skończyła. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Człowieku wracaj do swojego Biłgoraja, gnoisz historię naszego Lublina swoją osobą, wstyd mi za to że Janusz Palikot występuje z Lublinem w tle, ale on to nie Lublin.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na zlodzieju czapka sie pali!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
knur biłgorajski miota się
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zawsze KAPUCHA donosił,w stanie wojennym,zaraz po i do dzisiaj, jest to jego metoda na życie,konfidencka świnia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...