Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Laikowi by przyszło do głowy, że pewnie człowiek ma tętniaka na aorcie, ale lekarz w każdym widzi przykry przypadek, który symuluje i zadręcza biedną służbę zdrowia. Nie wiedziałam, że z urazem kręgosłupa kieruje się pacjenta do lekarza od płuc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tylko powrót 'samosądów' moze cos zmienic w tym kraju..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na popielca też nie ma skarg
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie masz kasy na prywatne leczenie to masz duży problem. Tak jest we wszystkich dziedzinach : nie masz kasy masz problem!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie masz kasy na prywatne leczenie to masz duży problem. Tak jest we wszystkich dziedzinach : nie masz kasy masz problem!!!
rysiu ty nie masz kasy ? nie kłam bo wiem że masz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hahahaha nie było skarg.... dobre sobie. Pan Krzysztof C. nadaje się tylko do wypisywania L4.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hahahaha nie było skarg.... dobre sobie. Pan Krzysztof C. nadaje się tylko do wypisywania L4.
I do "polityki" jeszcze w janowie widać jego ryj . Zresztą, w Janowie wszyscy lekarze to POLITYKIERY. Ilu teraz startowalo w wyborach, chyba z 10 a ludźmi zajmowac się nie ma kto. Poprostu nie ma MIOTŁY tylko układy i układziki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lekarz tak jak saper też ma prawo do pomyłki, tylko skutki skupiają się niestety na kimś innym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I do "polityki" jeszcze w janowie widać jego ryj . Zresztą, w Janowie wszyscy lekarze to POLITYKIERY. Ilu teraz startowalo w wyborach, chyba z 10 a ludźmi zajmowac się nie ma kto. Poprostu nie ma MIOTŁY tylko układy i układziki.
Jak to nie ma miotły a od czego Ty i inni ?!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I do "polityki" jeszcze w janowie widać jego ryj . Zresztą, w Janowie wszyscy lekarze to POLITYKIERY. Ilu teraz startowalo w wyborach, chyba z 10 a ludźmi zajmowac się nie ma kto. Poprostu nie ma MIOTŁY tylko układy i układziki.
Jak to nie ma miotły a od czego Ty i inni ?!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koniowały leczą tylko rumiankiem i pawulonem,dyplomy za kichę i kiełbasę wiejską.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przyczyna zgonu jest taka,że nawet w Klinice nie uratowaliby go,chociaż  diagnoza byłaby wcześniejsza.Ale tu nie o to chodzi.Lekarz sam strzelił sobie w stopę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cudowny szpital, cudowni lekarze. O 4 w nocy przywożą pacjenta dp szpitala karetką,a już 3 godz. póżniej wyleczony pacjent na piechotę (prawdopodobnie-bo nie karetką) wraca do domu.Przy pierwszej wizycie wywiad z pacjentem na pewno wskazywał na uraz. nie trzeba mieć moim zdaniem wielkiej wiedzy lekarskiej,aby w tym przypadku zostawić pacjenta w szpitalu na obserwacji.Nawet gdy nie chciał-należało go przekonać. W tym artykule "kłuje w oczy nowomowa"-ostatnio taka modna....,"wynaczynienie",rescytucja-czy jakoś tam. Nie ,to ja chyba jestem zacofany.Od dzisiaj będę używał słów np. zamiast wylej wodę z wanny- wywannij. No tak to jest przecież ...oczywista oczywistość.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na popielca też nie ma skarg i Zyje  jak,sami widzicie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ten temat nie może tak sobie zniknąć na forum do góry
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ten temat nie może tak sobie zniknąć na forum do góry
Zniknie, zniknie w Janowie na to czekają
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zniknie, zniknie w Janowie na to czekają
nawet forum lja.pl nie działa od czasu tego zdarzenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nawet forum lja.pl nie działa od czasu tego zdarzenia
a no właśnie.Księże proboszczu jak to jest?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak dla mnie to w janowskim szpitalu byl BURDEL jest BURDEL i bedzie BURDEL tylko dlaczego cena ludzkiego zycia Mieszkam w uk , gdy bylem na urlopie syn zachorowal zapalenie ucha. Na izbie przyjec pielegniarka dzwoni po doktora (konsultacja)doktor zajety , po 5 min doktor idzie korytarzem pielegniarka pyta -moze pan doktor obejrzec to dziecko -jestem zajety i poszedl 3 min zajeloby mu to , ale nie .... Myslalem ze wyjde z siebie Jebana Znieczulica
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak dla mnie to w janowskim szpitalu byl BURDEL jest BURDEL i bedzie BURDEL tylko dlaczego cena ludzkiego zycia Mieszkam w uk , gdy bylem na urlopie syn zachorowal zapalenie ucha. Na izbie przyjec pielegniarka dzwoni po doktora (konsultacja)doktor zajety , po 5 min doktor idzie korytarzem pielegniarka pyta -moze pan doktor obejrzec to dziecko -jestem zajety i poszedl 3 min zajeloby mu to , ale nie .... Myslalem ze wyjde z siebie je***a Znieczulica
No ale do kogo pretensje ? sitwa,system,nieudolny rząd , nieudolny prezydent,to wszystko wpływa na to jak wybieracie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...