Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
sk...ństwo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te wszystkie pseudopielegniarki nie powinny w ogóle być dopuszczone do kontaktu z ludźmi. Nie raz bylam świadkiem jak odnosiły sie do pacjentów i jak traktują osoby starsze. Ten szpital to jedno wielkie nie porozumienie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sprawiedliwość w sądzie ? Ha ha ha,.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te wszystkie pseudopielegniarki nie powinny w ogóle być dopuszczone do kontaktu z ludźmi. Nie raz bylam świadkiem jak odnosiły sie do pacjentów i jak traktują osoby starsze. Ten szpital to jedno wielkie nie porozumienie
Cała służba zdrowia teraz  "pada " tusk musi odejść bo to się bardzo żle skończy, może być!!  że nawet Majdanem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pacjent był chory i to poważnie. W dodatku choroba taka jak zapalenie opon mózg. mogła wywołać u pacjenta różne reakcje, więc po pierwsze błędna diagnoza, nieudzielenie właściwej pomocy medycznej, a teraz oskarżanie pacjenta, że będąc chory uderzył babsko bijące go po twarzy - jest karygodne. Człowiek chociaż pamięta, to na jego reakcję na pewno miała wpływ choroba. Tu należałoby się zastanawić, czy nie postawić zarzutów lekarzom, a nie jak ukarać pacjenta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
coś mi tu nie pasuje, skoro uznali że jest chory psychicznie więc nie powinni składać doniesienia do prokuratury, bo osoby chore psychicznie mogą mieć nieprzewidywalne zachowania
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ostatnio byłam świadkiem jak pani doktor bedąca na dyżuże odmówiła rozmowy z pacjętem, który zadzwonił na izbe przyjęc, zapytała tytlko z ktorego kraśnika jest i odeslala,żeby zdzwonil sobie na fabryczny bo ona mu nie bedzie udzielac informacji......bo to nie jest informacja, osoba która odebrała telefon, pytała co sie dzieje i przekazywała inf. do lekarki, która mówiła, że ona nie bedzie rozmawiac, to nie ona przyjmuje zgłoszenia. Skoro dyspozytorka nie wiedziała co powiedzieć i rozpoznac objawy to po co w ogóle siedzi tam i dotyka telefonu. Ciekawe co by zrobili gdyby dzwoniacy by ze starego kraśnika?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SZPITAL W KRAŚNIKU TO JEST NIEPOROZUMIENIE.W TYM SZPITALU OSTATNIO BYŁ PACJENT KTÓREGO ZAINFEKOWALI GRONKOWCEM ZŁOŚLIWYM I GO LECZONO.PO WYPISANIU ZE SZPITALA W STANIE OGÓLNYM DOBRYM PACJENT PO 12 GODZINACH UMIERA.NA CMENTARZU W KRAŚNIKU 99% ZGONÓW TO WINA KRAŚNICKICH LEKARZY.NAJWIĘCEJ ZARABIAJĄ A NAJMNIEJSZĄ MAJA WIEDZĘ MEDYCZNĄ.MOŻE MINISTER ZDROWIA I PROKURATURA /TYLKO NIE KRAŚNICKA/ ZLUSTROWAŁA BY POCZYNANIA KRAŚNICKICH LEKARZY.AŻ STRACH POMYŚLEĆ ŻEBY W PRZYSZŁOŚCI TAM NIE TRAFIĆ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
coś mi tu nie pasuje, skoro uznali że jest chory psychicznie więc nie powinni składać doniesienia do prokuratury, bo osoby chore psychicznie mogą mieć nieprzewidywalne zachowania
Psychiczni rządzą tym dzikim krajem, i co ???  i Gów.no, nikt ,nikogo z tego tytułu nie zamyka ani od psychicznych nie wyjeżdża !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest pojebany szpital kiedys mojego ojca trzymali z bolami 4godz nikogo nie mozna bylo sie doprosic.Przeciez dyr Kos to alkocholik mial zabrane prawojazdy po alkohol i jest dyrektorem to chore.A jeszcze mozna nazwiskami wymieniac jak biora w kieszen kase a kto nie da to do wariatkowa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kraśnicki szpital to nie spzital to umieralnia...,jak trafiła tam moja mama natychmiast zabierałam ja do lublina do kliniki to jeszcze te kur**** z neuroligii chapay do mnie łącznie z pania ordynator ze co ja robie i ze ona nie pozwala....guzik mnie obchodzi ze nie pozwalasz- tylko trzeba znac troche swoich praw-ale niesety u nas jest tak ze zwykly kowalski niesety malo wie a taki gburek jeden z drugim  to wykorzystuje....skoro psychiczny  to po co do sądu- jak by sie jedna k**** z drugą bała to by prace zmieniła to się chyab nazywa swiadomy wybór zawodu(powołanie)-ale nie w kraśniku..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ona przywaliła choremu człowiekow w twarz - nie zrobiła nic złego On zareagował w ten sam sposób w stosunku do Niej - zrobił jej krzywdę i ma za to problemy...... Współczuję temu człowiekowi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Doktorek bezszczelnie kłamie do gazety! Każdy człowiek po utracie przytomności wybudzajac się działa instyktownie, chowa się ucieka, szuka schronienia. Jego mózg potrzebuje ok 5min aby po takim "restacie" wczytać wszytskie dane - kim jest, co robi itd. 90% ludzi jest agresywna w rożnym stopniu! Więc mamy szyt niekompetencji, a czlowieka nieczemu winnego tej sytuacji robią psychla! PS to pielęgniarce należy postawić zarzut pobicia, w koncu to ona biła o on się bronił!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miałem "przyjemność" trafić do Kraśnickiego szpitala z rozciętą nogą. Chciałem żeby ją tylko zaszyli no i jakiś zastrzyk może - nie wiem, nie znam się. Trzy centymetrowe rozcięcie skóry głębokie prawie na centymetr. Po 4 godzinach czekania na przyjście chirurga dostałem zastrzyk. po kolejnych dwóch godzinach przyszedł chirurg i co stwierdził? NIE MOŻNA ZASZYĆ bo minęło za dużo czasu. szyć można tylko do 6 godzin. Dostałem opatrunki i maść i wróciłem do domu. Blizna jest do dziś. Pozdrawiam lekarzy kraśnickiego "szpitala".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I ten szpital ubiega sie o certyfikat Ministra Zdrowia. Przebywajac na oddziale ratunkowy zupełnie pustym na moje pytanie( po 2 godzinach oczekiwania jak jeszcze długo) sprzataczka koncem mopa wskazała mi przyklejona kartke że czas oczekiwania do 4 godzin. W tym czasie trwało intensywne poszukiwanie lekarza który powinien być na oddziale ale przyjmowal "na mieście". Dopiero po groźbie ze napisze do TVN 24 sprawa  nabrała rozpędu i błahostka okazała sie na tyle powazna ze zostalam hospitalizowany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CO NA TE NEGATYWNE WPISY POWIE STAROSTA KRAŚNICKI?.DALEJ BĘDZIE UTRZYMYWAŁ TE LENIWE TOWARZYSTWO W SZPITALU?.W KRAŚNICKIM SZPITALU POTRZEBNA JEST KONTROLA I WERYFIKACJA UPRAWNIEŃ.PANIE STAROSTO DO DZIEŁA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za sqrwiel z tego Kosa? Teraz ten pacjent powinien rortrzaskać na nim kij basebolowy za kłamstwa, kumoterstwo, krycie i tuszowanie bezprawia  a wszystko w imię choroby psychicznej, którą zdiagnozowano u pacjenta! Czy Kos zapłaci za nieuzasadnione wysłanie karetki do Lublina???? Co na to NFZ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ha! Czyżby szanowna pani ordynator oddziału neurologicznego nie chciała przyjąć pacjenta na oddział neurologii?? Chyba nikogo, kto tam kiedykolwiek nieszczęśliwie wylądował jako pacjent to nie dziwi. Może czas na liczne skargi.... jest szansa, że wtedy coś się zmieni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rzadko korzystam z wątpliwej pomocy kraśnickiej służby zdrowia, ale czasem niestety nie ma wyjścia. Z doświadczenia wiem, że w Kraśniku pracują niedouczeni lekarze.  Bo jak nazwać np. pania doktor(pediatra), która wysyła poparzone dziecko do Lublina, bez opatrunku, nie udzielając pomocy? a to nie jedyny przykład, który mogę podać :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszyscy lekarze w starym Kraśniku to nieudacznicy ! Zydostwo stary krasnik komunizm !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...