Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Outlet Center szuka pracowników. Wkrótce ruszą nowe sklepy

Utworzony przez realista, 9 stycznia 2015 r. o 18:19 Powrót do artykułu
Sklepów mnóstwo a kto będzie zakupy robił jak ludzie mało zarabiają?Dla biednych więcej ciucholandów stwórzcie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taki Outlet jest nawet lepszy, niż ciucholand bo masz rzeczy nowe, nie używane przez nikogo, nie porozciągane, pachnące, itp. A jeśli dobrze poszukasz to możesz upolować ubrania nawet taniej, niż w ciuchlandach! Szczególnie opłaca się w sklepach sportowych, marek znanych ze swojej jakości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma co narzekać, dobrze że powstało takie miejsce! to właśnie miejsce dla rozsądnych ludzi, którzy cenią swoje pieniądze i wiedzą, że ubrania można kupić w przystępnych cenach, bez przepłacania. Ja tam się ubieram, czekam na nowe sklepy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciuchlandy też są ok, ale nie ma to jak nowe ubranie, upolowane w gąszczu różnych sklepów, w fajnej cenie, modne, dopasowane. Z doświadczenia wiem, że w Outlecie niektóre rzeczy są słabo przecenione (ale pewnie są kierowane do innych klientów), ale w niektórych sklepach to można oszaleć ze szczęścia z tych promocji, ja zawsze znajduję coś w Big Starze i w Reserved, teraz mają np szaliki za 5 zł, albo promocję że t-shirt za 1 zł w którymś ze sklepów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Reserved, Mohito, Cropp Town i reszta nowo otwartych sklepów zdecydowanie rządzą, dodały świeżości tej galerii, póki co od otwarcia mają świetne promocje, udało mi się kupić w Cropp Townie dwie pary butów, jedna przeceniona na 50 zł, a druga 20 zł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe czy otworzą jakiś sklep z bielizną, jak myślicie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro mają Dajara, sklep z artykułami kuchennymi, patelnie, talerze, itp. to otwarcia sklepu bieliźniarskiego może też się doczekamy, ja jestem dobrej myśli:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świetna jest ta galeria. Bardzo lubię.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ile wyniesie wynagrodzenie za godzinę pracy? Niestety jak zwykle w ogłoszeniach napisane nie jest a "atrakcyjne wynagrodzenie", to dla naszych lubelskich pracodawców najczęściej oznacza minimalna krajowa +10% premii (uznaniowej więc nie musi być jej wcale) a elastyczny grafik, to rypanie 240 godzin miesięcznie na umowę o dzieło (czyli bez urlopu)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nicki :ela, madzia i katarzyna to kryptoreklama:) nikt nie chodzi do tego outletu wiec p forach ganiają :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hmm, wg mnie outletów prawie nie ma i o nich się nie słyszy, za to galerie handlowe, w których jest drogo są na każdym bilboardzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no tak jak jest gdzieś taniej to nikt tego nie rozgłasza i musisz się naszukać żeby zaoszczędzić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wg mnie to dobre połączenie, bo jednak każdy chce kupić nową rzecz, nie chodzi już nawet o metki, ale o wykonanie, duże sieciówki dbają o to, żeby sprzedawać rzeczy określonej jakości, a nie koniecznie coś musi przeciez pochodzić z najnowszej kolekcji, z zeszłego sezonu to i tak jest wszystko nówka, moda nie zmienia się co poł roku diametralnie  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sieciówki z reguły sprzedają właśnie ubrania i buty na 1 sezon więc w następnym i tak musisz znowu kupić nowe rzeczy :) outlety są dlatego fajne że dobrej jakości końcówki serii sprzedając taniej niż w sezonie, niestety nie zawsze są rozmiary no i wybór jest ograniczony i trzeba trafić na nowy towar
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam się z powyższym zdaniem, poza tym w outletach można czasem trafić na ciekawy event np. czy święto tatuażu a w galeriach sieciowych co najwyżej jakiś "artysta" pohałturzy na koncercie ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ostatnio był eko bazar, no i lego jest do 27 października, super sprawa dla młodszej młodzieży
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz do 7 lutego PRZecenomania <3 w outlet center :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ktoś z was wie gdzie są promocje w trakcie tych "męskich wtorków"? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na FB jest info że marynarki są przecenione w Ochniku :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na Fb jest info że w Ochniku są promki na marynarki :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...