Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Oszuści na zakupach sami drukowali ceny

Utworzony przez Gość, 30 marca 2015 r. o 17:11 Powrót do artykułu
e, mądrze robili, na górze grabią dla siebie to dlaczego na dole mają tego nie robić, pracuję uczciwie 36 lat i co mam, najniższą krajową tj. 1300 zł, aż wstyd się przyznać, oto jak wyszłam na tej uczciwości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jesteś łajza, ja zarabiam 3 tys.   A jak pochwalasz kradzież, to radzę się przenieść do afryki lub okradać swoją rodzinę a nie nieznanych ci ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za takie rzeczy 15 lat? To ile dostaną złodzieje z PO aż strach się bać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
e, mądrze robili, na górze grabią dla siebie to dlaczego na dole mają tego nie robić, pracuję uczciwie 36 lat i co mam, najniższą krajową tj. 1300 zł, aż wstyd się przyznać, oto jak wyszłam na tej uczciwości.
Pani oczywiście po tych 36 latach to już z doktoratem!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jesteś łajza, ja zarabiam 3 tys.    
    no to jak jesteś taki mądry to weź te łajzy pozabijaj, przygłupie, tylko zacznij najpierw od swoich starych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani oczywiście po tych 36 latach to już z doktoratem!
  jakby wszyscy byli doktorami to ciebie baranie nie miałby kto obsłużyć np. w sklepie itp.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko wam pogratulować tych komentarzy. Nie znacie się a jak bardzo jesteście wredni dla siebie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ci z PO na pewno dostaną mniej niż PISIORY.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko wam pogratulować tych komentarzy. Nie znacie się a jak bardzo jesteście wredni dla siebie.
  a ty teraz widziałeś w naszym kraju dobrych ludzi, bo ja nie, jak sie zapieprza w tym pieprzonym kraju za takie grosze to człowiek jest już pozbawiony wszelkich uczuć, rząd zniszczył  już w nas w zupełności jakiekolwiek odruchy człowieczeństwa, za takie pieniądze to jest tylko walka o przetrwanie  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ty teraz widziałeś w naszym kraju dobrych ludzi, bo ja nie, jak sie zapieprza w tym pieprzonym kraju za takie grosze to człowiek jest już pozbawiony wszelkich uczuć, rząd zniszczył  już w nas w zupełności jakiekolwiek odruchy człowieczeństwa, za takie pieniądze to jest tylko walka o przetrwanie
  Trzeba było uczyć się, kretynie - to miałbyś i kwalifikacje i przyzwoitą pracę za przyzwoitą płacę - a teraz pozostaje ci jedynie założyć partię komunistyczną i wywołać rewolucję - skoro musisz walczyć o przetrwanie!   Z hołotą zawsze były problemy... :P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
e, mądrze robili, na górze grabią dla siebie to dlaczego na dole mają tego nie robić, pracuję uczciwie 36 lat i co mam, najniższą krajową tj. 1300 zł, aż wstyd się przyznać, oto jak wyszłam na tej uczciwości.
  Nie dość że durna to jeszcze złodziejka! Dziki kraj - dzicy obywatele!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jesteś łajza, ja zarabiam 3 tys.   A jak pochwalasz kradzież, to radzę się przenieść do afryki lub okradać swoją rodzinę a nie nieznanych ci ludzi.
jakich nieznanych ludzi? Przecież oni kupowali w promocji od niemieckich i szwedzkich dygnitaży z hipermarkietów:-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
e, mądrze robili, na górze grabią dla siebie to dlaczego na dole mają tego nie robić, pracuję uczciwie 36 lat i co mam, najniższą krajową tj. 1300 zł, aż wstyd się przyznać, oto jak wyszłam na tej uczciwości.
ja też tak zarabiam więc współczuję ale ktoś musi żywić tych darmozjadów z rządu więc wypadło na biednych ale dlaczego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jesteś łajza, ja zarabiam 3 tys.   A jak pochwalasz kradzież, to radzę się przenieść do afryki lub okradać swoją rodzinę a nie nieznanych ci ludzi.
ależ ku..a biznesmen 3 tyś zarabia to pewnie z PO czy co? idiota
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...