Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Nie czaje takich ludzi są poprostu.... brak słów. Powinny być za to konkretne kary tak samo jak dla osób które korzystają z miejsc przeznaczonych dla inwalidów (żyjących) bądz używają ich plakietek do tego celu. Jest to poprostu żałosne i niech odpowiedzą sobie na pytanie czy chcieliby być w jakiś sposób niepełnosprawni żeby mieć bliżej miejsce parkingowe. Powinny być duże kary za to!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Osoba niepełnosprawna to osoba mająca kłopoty w samodzielnym poruszaniu się a reszta to naciągacze i oszuści ale jakie prawo tacy inwalidzi :) 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Osoba niepełnosprawna to osoba mająca kłopoty w samodzielnym poruszaniu się a reszta to naciągacze i oszuści ale jakie prawo tacy inwalidzi :)
  Nie do końca z Tobą się zgodzę. Pomimo iż sam mam taki ,,przywilej'' niejednokrotnie parkuję ciut dalej bo wiem że inni potrzebują tego miejsca bardziej niż ja. Fakt, mam okresy że jestem bardziej sprawny, czasem mniej ale jakoś daje radę... a co mówić dopiero na takich co nie mają i parkują na kopertach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie do końca z Tobą się zgodzę. Pomimo iż sam mam taki ,,przywilej'' niejednokrotnie parkuję ciut dalej bo wiem że inni potrzebują tego miejsca bardziej niż ja. Fakt, mam okresy że jestem bardziej sprawny, czasem mniej ale jakoś daje radę... a co mówić dopiero na takich co nie mają i parkują na kopertach.
Co powiesz o inwalidzie z wadą wymowy :) żenada ten  niedosłyszy to też inwalida, nie wspomnę o tym co ma wyciętą np śledzionę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podobnie sprawa się ma z parkowaniem pod sklepami na miejscach dla rodzin z dziećmi. Często widać zaparkowane samochody do których wsiadają ludzie ale bez dzieci. Dlaczego nikt tego nie ściga? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co powiesz o inwalidzie z wadą wymowy :) żenada ten  niedosłyszy to też inwalida, nie wspomnę o tym co ma wyciętą np śledzionę
  Ta grupa po zmianie przepisów nie dostanie nowej karty, teraz tylko schorzenia ruchowe oraz niewidomi (co brzmi śmiesznie, a śmieszne nie jest).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znam człowieka z grupą inwalidzką z powodu nadciśnienia i związaną z nim chorobą oczu. Parkuje na kopertach mimo że od czasu do czasu lubi zagrać w piłkę z dzieciakami. System jedak zawodzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wróżę autorowi tego materiału karierę w GóWnojadzkich mediach. Szczególnie po diagnozie zdrowia osób nadużywających kart po osobach zmarłych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podobnie sprawa się ma z parkowaniem pod sklepami na miejscach dla rodzin z dziećmi. Często widać zaparkowane samochody do których wsiadają ludzie ale bez dzieci. Dlaczego nikt tego nie ściga?
Skoro organy państwa nie mają szacunku do prawa i przymykają oko na liczne wykroczenia rowerzystów to trudno by pozostali obywatele mieli szacunek do prawa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale łachy. Jakim trzeba być łachem by wpierdolić się na miejsce dla inwalidy i nic sobie z tego nie robić, że ktoś naprawdę potrzebujący nie będzie miał gdzie zaparkować blisko wejścia do sklepu?! Chamy i tyle. Ile razy będąc w Leroy Merlin widzę auta na tych miejscach dla inwalidów i to - jak wsiadają do niej ludziska - ale co ciekawe - chodzą normalnie. Ani nie kuleją, nie są powyginani - czyli - można dalej stanąć. Ja nie wiem, kto daje te uprawnienia, że taki co normalnie łazi , nie powyginany, nie kuleje - ma uprawnienie.... chyba rzeczywiście jakaś ściema.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro organy państwa nie mają szacunku do prawa i przymykają oko na liczne wykroczenia rowerzystów to trudno by pozostali obywatele mieli szacunek do prawa.
Ale żeś w temacie napisał, nie wiadomo śmiać się czy płakac.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...