Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Oszuści i nieuczciwe Firmy w Białej Podlaskiej

Utworzony przez anna, 1 marca 2010 r. o 21:28
Jeśli ktoś z Was został oszukany lub ma krytyczne uwagi co do firm i instytucji w białej Podlaskiej podzielmy się tym osrzeżemy w ten sposób innych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie oszukał proboszcz miałem być wiecznie zbawiony a jakoś nic nie czuje. Opyliłem mu za pół ceny jedyne i nie powtarzalne ręcznie polerowane stalowe latarnie żeby żaden cieć w okolicy nie mógł mu podskoczyć z disajnem a on mnie tak okrutnie oszukał..... a latarenki są wypas. Oszukali mnie w Carrefourze bydlaki na cenie półkowej olej kosztował 15.99 a po odejściu od kasy zobaczyłem 25.99 świetnie nie? Na śledziku też mnie przyżenili 5 zeta. Jawna kpina...... pani śmiejąc się powiedziała że trzeba uważnie kupować a nie się bulwersować. Oszukiwali mnie pracodawcy co twierdzili że życie mi ratują 800zł mi proponując z czego dotacji jeszcze chcieli z PUP. Jawnie mnie traktując jak niewolnika za grosze i nabijając się ze mnie. Nie jeden to przeczyta jak własny życiorys. Dlaczego dajecie się dymać Ludzie? Dlaczego można dymać z kasy olaczków? Bo mamy świetne prawo które studiuję codziennie może i mi uda się wydymać dużo i za raz jak znajdę haka. W TYM KRAJU NIE ZNAJOMOŚĆ PRAWA MOŻE DUŻO KOSZTOWAĆ. I BÓG ZAPŁAĆ HEHE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo ryzykowny temat. Jeśli zostaliście oszukani przez te firmy i jesteście pewni swego, to dlaczego nie podajecie własnych, pełnych danych? Jeśli masz odwagę publicznie oskarżać innych, to dlaczego sam chowasz się za nic nie mówiącymi nickiem lub imieniem? Dla jasności - nie mam nic wspólnego z którąś z tych firm. Nie znam ich i nie współpracowałem z żadną z nich. Ale teraz może będę na nich uważał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
suzi napisał:
Bardzo ryzykowny temat. Jeśli zostaliście oszukani przez te firmy i jesteście pewni swego, to dlaczego nie podajecie własnych, pełnych danych? Jeśli masz odwagę publicznie oskarżać innych, to dlaczego sam chowasz się za nic nie mówiącymi nickiem lub imieniem? Dla jasności - nie mam nic wspólnego z którąś z tych firm. Nie znam ich i nie współpracowałem z żadną z nich. Ale teraz może będę na nich uważał.
Kolego!!! To żaden ryzykowny temat. Dłużnik musi ponieść konsekwencje swojej nieuczciwości. Do chwili do kiedy nie zwróci długu jego nazwisko krązy po internecie w celu uprzedzenia innych o jego nieuczciwości. Jeżeli chcesz wiedzieć więcej o dłużniku i jego wierzycielach podaję Ci sygnatury wyroków prawomocnych, do których możesz dotrzeć: VGNc389/04, VGCo 57/04, VGC 65/04 Sadu Rejonowego w Białej POdlaskiej, akta egzekucyjne komornika sądowego Mirosława Sacewicza z Białej Podlaskiej dot. w/w dłużników: IKM2562/10, KM 1196/11, KM2728/11, VIII GC 103/12 Sądu Rejonowego Lublin Wschód w Świdniku, Akta policyjne dochodzenia karnego L.dz. PG-484/12. Zajrzyj sobie też na wpisy ksiąg hipotecznych tych oszustów, gdzie istnieją wpisy z roszczeniami wierzycieli, będziesz miał nazwiska i Urzędy i zatkasz sobie tym swoją ciekawość: KWLU1B/0006289/2, KWLU1B00062893/9, KWLU1B00032665/3. Księgi te, jak i wyroki sądowe są jawne i ogólnodostępne. Życzę miłej lektury.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakoś dużego odzewu w stylu Spomleku, lub Janowa Podlaskiego nie widać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do góry!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KAPLAN MIROSLAW UP!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
+FRANCISZEK STEFANIUK
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko bez polityki proszę!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najwiekszy oszust z miedzyrzeca p litwiniuk. gosciu oddaj nasze pieniadze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najwiekszy oszust z miedzyrzeca p litwiniuk. gosciu oddaj nasze pieniadze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najwiekszy oszust z miedzyrzeca p litwiniuk. gosciu oddaj nasze pieniadze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PHP BOMAR właściciel stacji ORLEN przy ul Zamkowej w Białej podlaskiej oraz Bliska w centrum Międzyrzeca najwięksi oszuści chcą abyś u nich pierwszy miesiąc pracował za darmo a w kolejnych też sa nie zle alkcje m.in ucina ci pensje za to ze jedna z pracownic jest na zwolnieniu lekarskim i musi jej za to zaplacic albo tez za nadgodziny nie chce wyplacac kasy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Milena napisał:
PHP BOMAR właściciel stacji ORLEN przy ul Zamkowej w Białej podlaskiej oraz Bliska w centrum Międzyrzeca najwięksi oszuści chcą abyś u nich pierwszy miesiąc pracował za darmo a w kolejnych też sa nie zle alkcje m.in ucina ci pensje za to ze jedna z pracownic jest na zwolnieniu lekarskim i musi jej za to zaplacic albo tez za nadgodziny nie chce wyplacac kasy
Zgłoś CZECZENOM,albo miejscowym [sąd pracy ] to drugie to guwno z tego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marne zainteresowanie tematem. Świadczy to o tym, że zakładający temat chciał się zemścić. A wyszło z tego g...o.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to prawda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tego co mi wiadomo to ja i wiele firm współpracuje z Karolem mikucewiczem karbud i jest zadowolonych płaci gotówka przelewy cię nigdy nie spuzniaja w tamtym roku zakupili umnie towar Karolem mikucewiczem na ponad 1 450 000 I robi w całej Polsce więc niewiem kto takie bzdury pisze a po drugie Karol Mikucewicz ma własne osiedle w Gdyni domów jedno rodzinnych i jest dobrym fachowcem i zna sie na robocie godny polecenia i nie sluchajcie mitów nanim Roman r.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Roman napisał:
Z tego co mi wiadomo to ja i wiele firm współpracuje z Karolem mikucewiczem karbud i jest zadowolonych płaci gotówka przelewy cię nigdy nie spuzniaja w tamtym roku zakupili umnie towar Karolem mikucewiczem na ponad 1 450 000 I robi w całej Polsce więc niewiem kto takie bzdury pisze a po drugie Karol Mikucewicz ma własne osiedle w Gdyni domów jedno rodzinnych i jest dobrym fachowcem i zna sie na robocie godny polecenia i nie sluchajcie mitów nanim Roman r.
Ni w ząb tego, nie zrozumiałem. Przetłumaczy to ktoś?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
moherowy strażnik moralnoś napisał:
Mnie oszukał proboszcz miałem być wiecznie zbawiony a jakoś nic nie czuje. Opyliłem mu za pół ceny jedyne i nie powtarzalne ręcznie polerowane stalowe latarnie żeby żaden cieć w okolicy nie mógł mu podskoczyć z disajnem a on mnie tak okrutnie oszukał..... a latarenki są wypas. Oszukali mnie w Carrefourze bydlaki na cenie półkowej olej kosztował 15.99 a po odejściu od kasy zobaczyłem 25.99 świetnie nie? Na śledziku też mnie przyżenili 5 zeta. Jawna kpina...... pani śmiejąc się powiedziała że trzeba uważnie kupować a nie się bulwersować. Oszukiwali mnie pracodawcy co twierdzili że życie mi ratują 800zł mi proponując z czego dotacji jeszcze chcieli z PUP. Jawnie mnie traktując jak niewolnika za grosze i nabijając się ze mnie. Nie jeden to przeczyta jak własny życiorys. Dlaczego dajecie się dymać Ludzie? Dlaczego można dymać z kasy olaczków? Bo mamy świetne prawo które studiuję codziennie może i mi uda się wydymać dużo i za raz jak znajdę haka. W TYM KRAJU NIE ZNAJOMOŚĆ PRAWA MOŻE DUŻO KOSZTOWAĆ. I BÓG ZAPŁAĆ HEHE.
nieznajomość pisania też szkodzi a cenę niezgodną z ceną na półce można reklamować u obsługi sklepu.To takie proste u wytrawnego klienta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 9

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...