Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

ostrzeżenie przed Enabio

11 odpowiedzi w tym temacie

#1 poli

poli

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 286 postów

Napisano 15 czerwiec 2010 - 21:27

Atmosfera na tym forym kipie nienawiścią. Panie Jacku, nie mam na imię Rafał, nie pracowałem , nie pracuje dla żadnej konkurencji ale nie mogę obojętnie czytać tego forum bo kłamie pan ludzi i tyle. Jest prawdą, że po dwóch tygodniach otrzymuje się umowę o pracę, bo ja pracowałem dla Pana ponad miesiąc i otrzymałem takieą umową. Prawdą natomiast jest to, że prowizje z realizacji zamówień są ewidencjonowane i . Prawdą jest również, że źle zebrane zamówienia nie są realizowane i nawet nikt się z tym nie kryje. Co więcej uczy się kierowców " załatwiania sprawy" z upierdliwymi klientami tak aby klienci byli zadowoleni. Prawdą jest, że materac Fit-17 jest świetnie wykonanym produktem, który jest porównywalny z materacem Enabaio firmy Vitberg. Sam materac Enabio spotkałem u klienta w domu i mogę powiedzieć, że fit-17 to tak samo dobre urządzenie jak Enabio. Prawdą jest, że jest pan człowiekiem, który tylko umie kłamać i prawdą jest również, że jest pan aroganckim i bezczelnym człowiekiem, który za nic nie ma godności ludzkiej. Sam pan jednak jej oczekuje od innych w stosunku do siebie. Nie dziwią mnie opisy na tym forum. Miałem okazję pana poznać i zaraz po tym poznałem kto pisze na tym forum. I niech pan sobie nie myśli, że jest taki dobry we wszystkim. Są lepsi od pana. Zancznie lepsi. Udało się spotkanie w Starym Sączu?? W Korzennej już tak nie idzie i gdzie jeszcze

#2 poli

poli

Swojak

• PipPipPipPip
  • 286 postów

Napisano 15 czerwiec 2010 - 21:29

Atmosfera na tym forym kipie nienawiścią. Panie Jacku, nie mam na imię Rafał, nie pracowałem , nie pracuje dla żadnej konkurencji ale nie mogę obojętnie czytać tego forum bo kłamie pan ludzi i tyle. Jest prawdą, że po dwóch tygodniach otrzymuje się umowę o pracę, bo ja pracowałem dla Pana ponad miesiąc i otrzymałem takieą umową. Prawdą natomiast jest to, że prowizje z realizacji zamówień są ewidencjonowane i . Prawdą jest również, że źle zebrane zamówienia nie są realizowane i nawet nikt się z tym nie kryje. Co więcej uczy się kierowców " załatwiania sprawy" z upierdliwymi klientami tak aby klienci byli zadowoleni. Prawdą jest, że materac Fit-17 jest świetnie wykonanym produktem, który jest porównywalny z materacem Enabaio firmy Vitberg. Sam materac Enabio spotkałem u klienta w domu i mogę powiedzieć, że fit-17 to tak samo dobre urządzenie jak Enabio. Prawdą jest, że jest pan człowiekiem, który tylko umie kłamać i prawdą jest również, że jest pan aroganckim i bezczelnym człowiekiem, który za nic nie ma godności ludzkiej. Sam pan jednak jej oczekuje od innych w stosunku do siebie. Nie dziwią mnie opisy na tym forum. Miałem okazję pana poznać i zaraz po tym poznałem kto pisze na tym forum. I niech pan sobie nie myśli, że jest taki dobry we wszystkim. Są lepsi od pana. Zancznie lepsi. Udało się spotkanie w Starym Sączu?? W Korzennej już tak nie idzie i gdzie jeszcze

Atmosfera na tym forym kipie nienawiścią. Panie Jacku, nie mam na imię Rafał, nie pracowałem , nie pracuje dla żadnej konkurencji ale nie mogę obojętnie czytać tego forum bo kłamie pan ludzi i tyle. Jest prawdą, że po dwóch tygodniach otrzymuje się umowę o pracę, bo ja pracowałem dla Pana ponad miesiąc i otrzymałem takieą umową. Prawdą natomiast jest to, że prowizje z realizacji zamówień są ewidencjonowane i . Prawdą jest również, że źle zebrane zamówienia nie są realizowane i nawet nikt się z tym nie kryje. Co więcej uczy się kierowców " załatwiania sprawy" z upierdliwymi klientami tak aby klienci byli zadowoleni. Prawdą jest, że materac Fit-17 jest świetnie wykonanym produktem, który jest porównywalny z materacem Enabaio firmy Vitberg. Sam materac Enabio spotkałem u klienta w domu i mogę powiedzieć, że fit-17 to tak samo dobre urządzenie jak Enabio. Prawdą jest, że jest pan człowiekiem, który tylko umie kłamać i prawdą jest również, że jest pan aroganckim i bezczelnym człowiekiem, który za nic nie ma godności ludzkiej. Sam pan jednak jej oczekuje od innych w stosunku do siebie. Nie dziwią mnie opisy na tym forum. Miałem okazję pana poznać i zaraz po tym poznałem kto pisze na tym forum. I niech pan sobie nie myśli, że jest taki dobry we wszystkim. Są lepsi od pana. Zancznie lepsi. Udało się spotkanie w Starym Sączu?? W Korzennej już tak nie idzie i gdzie jeszczeAtmosfera na tym forym kipie nienawiścią. Panie Jacku, nie mam na imię Rafał, nie pracowałem , nie pracuje dla żadnej konkurencji ale nie mogę obojętnie czytać tego forum bo kłamie pan ludzi i tyle. Jest prawdą, że po dwóch tygodniach otrzymuje się umowę o pracę, bo ja pracowałem dla Pana ponad miesiąc i otrzymałem takieą umową. Prawdą natomiast jest to, że prowizje z realizacji zamówień są ewidencjonowane i . Prawdą jest również, że źle zebrane zamówienia nie są realizowane i nawet nikt się z tym nie kryje. Co więcej uczy się kierowców " załatwiania sprawy" z upierdliwymi klientami tak aby klienci byli zadowoleni. Prawdą jest, że materac Fit-17 jest świetnie wykonanym produktem, który jest porównywalny z materacem Enabaio firmy Vitberg. Sam materac Enabio spotkałem u klienta w domu i mogę powiedzieć, że fit-17 to tak samo dobre urządzenie jak Enabio. Prawdą jest, że jest pan człowiekiem, który tylko umie kłamać i prawdą jest również, że jest pan aroganckim i bezczelnym człowiekiem, który za nic nie ma godności ludzkiej. Sam pan jednak jej oczekuje od innych w stosunku do siebie. Nie dziwią mnie opisy na tym forum. Miałem okazję pana poznać i zaraz po tym poznałem kto pisze na tym forum. I niech pan sobie nie myśli, że jest taki dobry we wszystkim. Są lepsi od pana. Zancznie lepsi. Udało się spotkanie w Starym Sączu?? W Korzennej już tak nie idzie i gdzie jeszczeAtmosfera na tym forym kipie nienawiścią. Panie Jacku, nie mam na imię Rafał, nie pracowałem , nie pracuje dla żadnej konkurencji ale nie mogę obojętnie czytać tego forum bo kłamie pan ludzi i tyle. Jest prawdą, że po dwóch tygodniach otrzymuje się umowę o pracę, bo ja pracowałem dla Pana ponad miesiąc i otrzymałem takieą umową. Prawdą natomiast jest to, że prowizje z realizacji zamówień są ewidencjonowane i . Prawdą jest również, że źle zebrane zamówienia nie są realizowane i nawet nikt się z tym nie kryje. Co więcej uczy się kierowców " załatwiania sprawy" z upierdliwymi klientami tak aby klienci byli zadowoleni. Prawdą jest, że materac Fit-17 jest świetnie wykonanym produktem, który jest porównywalny z materacem Enabaio firmy Vitberg. Sam materac Enabio spotkałem u klienta w domu i mogę powiedzieć, że fit-17 to tak samo dobre urządzenie jak Enabio. Prawdą jest, że jest pan człowiekiem, który tylko umie kłamać i prawdą jest również, że jest pan aroganckim i bezczelnym człowiekiem, który za nic nie ma godności ludzkiej. Sam pan jednak jej oczekuje od innych w stosunku do siebie. Nie dziwią mnie opisy na tym forum. Miałem okazję pana poznać i zaraz po tym poznałem kto pisze na tym forum. I niech pan sobie nie myśli, że jest taki dobry we wszystkim. Są lepsi od pana. Zancznie lepsi. Udało się spotkanie w Starym Sączu?? W Korzennej już tak nie idzie i gdzie jeszcze

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 grudzień 2010 - 20:20

Państwo, które nie potrafiło zapewnić ochrony swojemu prezydentowi, ministrom i najwyższym dowódcom wojskowym (czyli znaczącej części infrastruktury krytycznej tego państwa), nie zdało egzaminu. Wmawianie Polakom, że państwo zdało egzamin, a zawiniła pogoda, piloci, lotnisko w Smoleńsku i Kancelaria Prezydenta, kompromituje nas nie tylko w oczach sojuszników w NATO i Unii Europejskiej, ale przed całym światem.

#4 ~Pan i Pani~

~Pan i Pani~
  • Goście

Napisano 08 marzec 2011 - 15:52

Biedny Jacku właśnie czytam Twoje wypociny. Widać jak bardzo firma Bionet przeszkadza firmie Vitberg w sprzedaży gdzie nie otworzysz swojego punktu tam Bionet ma przedstawicieli. Bardzo Cię boli że przegrywasz według reguł wolnego rynku więc tworzysz te swoje wypociny. Brakuje Ci peniędzy czy Twoje punkty masażu przestały działać. Już nie możesz nikomu ufać. Twoi ludzie sprzedają moje FIT N-17 a NIE sprzedają ENABIO Boisz SIę konkurencji. Nie masz kim dowodzić. Masz manie prześladowcze. Boisz się swoich pracowników. Firma BIONET nie działa tak jak Twoja firma bidulo. A jak nie znasz ortografii to przypominam że nazwiska piszemy z dużej litery ale tego w zawodówce nie nauczyli. Pochwal się swoim współpracownikom swoim wykształceniem bo Twój charakter wszyscy z którymi pracowałeś znają. Prawdą jest widać co o Tobie mówią " Wysoki jak brzoza a mądry jak koza" ale czego można wymagać od wielkiego górnika z kompleksami. Widać że chumor Ci się poprawia z rana bądż z wieczora gdy na pięciu forach napiszesz jakieś bzdury i myślisz że przez to ktoś zbankrutuje. Wybij to sobie z głowy. Firma CBR BIONET będzie działać na każdej płaszczyżnie i w każdym zakątku Europy ponieważ ludzie którzy tu pracują mają charakter i upór. Ty masz tylko nielojalnych ludzi którzy codziennie Cię okradają i robią to od kilku lat a Ty zadufany w Sobie myślisz że klienci, którzy wypadają z Twojej sieci przestają sprzedawać. Nie Twoi pracownicy sprzedają im towar który sami produkują. Zatkało kakao???????? Zapytaj Tych co im najbardziej ufasz gdzie się podziali Tamci klienci, niee.....zapomniani. Gdzie te ilości gdzie Tamten świat. Gdzie te miliony gdzie jest Ten świat. Jak bedziesz odpisywał na ten post to nie pisz 3 postów w odstępie 3 minut i nie pisz że piszę tendencyjnie bo gdy zniże się do Twojego poziomu to pół Polski na wszystkich forach i dalej w świecie dowie się jaki jesteś naprawde. Pamiętasz swoje hasło dla pracowników których zatrudniałeś w firmie IBS ELEKTRONIK,BBR ELEKTRONIK i obecnie Vitberg a w programie Uwaga wystąpiłem dzięki pracy w firmir IBS

#5 ~czarownica~

~czarownica~
  • Goście

Napisano 30 październik 2012 - 17:08

na czym ma polegać to ostrzeżenie? pewnie zostales wykopany za picie w robocie, albo za leserstwo i teraz biadolisz, z kąd się biorą takie gamonie, wejdz se na www gole baby i zrób se wiesz co !!!!

#6 ~Henryk~

~Henryk~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2012 - 18:28

Biedny Jacku właśnie czytam Twoje wypociny. Widać jak bardzo firma Bionet przeszkadza firmie Vitberg w sprzedaży gdzie nie otworzysz swojego punktu tam Bionet ma przedstawicieli. Bardzo Cię boli że przegrywasz według reguł wolnego rynku więc tworzysz te swoje wypociny. Brakuje Ci peniędzy czy Twoje punkty masażu przestały działać. Już nie możesz nikomu ufać. Twoi ludzie sprzedają moje FIT N-17 a NIE sprzedają ENABIO Boisz SIę konkurencji. Nie masz kim dowodzić. Masz manie prześladowcze. Boisz się swoich pracowników. Firma BIONET nie działa tak jak Twoja firma bidulo. A jak nie znasz ortografii to przypominam że nazwiska piszemy z dużej litery ale tego w zawodówce nie nauczyli. Pochwal się swoim współpracownikom swoim wykształceniem bo Twój charakter wszyscy z którymi pracowałeś znają. Prawdą jest widać co o Tobie mówią " Wysoki jak brzoza a mądry jak koza" ale czego można wymagać od wielkiego górnika z kompleksami. Widać że chumor Ci się poprawia z rana bądż z wieczora gdy na pięciu forach napiszesz jakieś bzdury i myślisz że przez to ktoś zbankrutuje. Wybij to sobie z głowy. Firma CBR BIONET będzie działać na każdej płaszczyżnie i w każdym zakątku Europy ponieważ ludzie którzy tu pracują mają charakter i upór. Ty masz tylko nielojalnych ludzi którzy codziennie Cię okradają i robią to od kilku lat a Ty zadufany w Sobie myślisz że klienci, którzy wypadają z Twojej sieci przestają sprzedawać. Nie Twoi pracownicy sprzedają im towar który sami produkują. Zatkało kakao???????? Zapytaj Tych co im najbardziej ufasz gdzie się podziali Tamci klienci, niee.....zapomniani. Gdzie te ilości gdzie Tamten świat. Gdzie te miliony gdzie jest Ten świat. Jak bedziesz odpisywał na ten post to nie pisz 3 postów w odstępie 3 minut i nie pisz że piszę tendencyjnie bo gdy zniże się do Twojego poziomu to pół Polski na wszystkich forach i dalej w świecie dowie się jaki jesteś naprawde. Pamiętasz swoje hasło dla pracowników których zatrudniałeś w firmie IBS ELEKTRONIK,BBR ELEKTRONIK i obecnie Vitberg a w programie Uwaga wystąpiłem dzięki pracy w firmir IBS

Proponuję zadbać o własną ortografię. Niedawno kupiłem "enabio" i jestem zadowolony.

#7 ~T.~

~T.~
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2013 - 10:45

patrzylem co to fit-17, a to droga podróba Enabio, na dodatek ma zerżnięte żywcem oprogramowanie, te same programy i nawet czas trwania programu 18minut jest identyczny co w mm239. ten fit-17 nie ma nawet wpisu do rejestru medzycznych, jest niemal dwa razy droższy, nie ma TUV ani certyfikacji medycznej. to forum to lanie wody i dorabianie rogów vitbergowi, który uważam robi wspaniałą pracę. ponadto nic nie ściemnia, bo każdy testuje na sobie aparat przez 6 dni, nikogo się nie naciąga, ludzie sami się pytają. ten cały bionet to co to w ogóle za firma? nikt o niej nie słyszał, a vitberg? Został LAUREATEM jakości roku, wytypowany przez sama rzeczpospolitą, kuonurował z samsungiem i lg, więc to się liczy. ludzie są wredni i chamscy, rzucacie vitbergowi kłody pod nogi, sami w nie wpadniecie, bo ludzie nie przyjdą do was, bo jestescie chamscy, przyjdą do vitberga bo oni są mili, rzetelni, uczciwi i profesjonalni.

#8 zhongjun

zhongjun

Bywalec

• PipPipPip
  • 52 postów

Napisano 20 kwiecień 2013 - 03:26

sami w nie wpadniecie, bo ludzie nie przyjdą do was, bo jestescie chamscy, przyjdą do vitberga bo oni są mili, rzetelni, uczciwi i profesjonalni.
someone like cell phone,somebody like cell phone parts,and people also like Cell Phone Accessories,many cell phone touch screen,best time wholesale Cell Phone Parts

#9 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2013 - 10:05

sami w nie wpadniecie, bo ludzie nie przyjdą do was, bo jestescie chamscy, przyjdą do vitberga bo oni są mili, rzetelni, uczciwi i profesjonalni.

I masz rację .A  jeśli chodzi o Pana Jacka ,to osoba która piszę o nim plugawe słowa niech się baaaaaaaaaaaardzo zastanowi!!! Szykanowanie drugiej osoby jest karalne. Jacek To świetny gość, dzięki niemu setki ludzi ma świetną pracę, jest inteligentny, zna się doskonale na swojej pracy, stworzył rewelacyjny sprzęt ENabio i niech się inni od niego uczą!!!

#10 ~vesselna~

~vesselna~
  • Goście

Napisano 23 październik 2013 - 21:50

i co w koncu. Czy mam sobie kupić ten materac,bo na rażie to od was nie ma zadnej opinii o materacu.tylko bla,,,,bla....

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych