Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ostróda: Nastolatki bawiły się w słoneczko. Pięć z nich jest w ciąży

Utworzony przez Al KvaSSone, 13 czerwca 2010 r. o 12:22
No to POrodzą się nowi wyborcy faszystowskiej lodalicji PO-ZSL.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro mamusie kupują stringi już 6 letnim dziewczynkom, do tego szminki i cienie do powiek, w wieku 15 lat uważają siebie za stare baby gotowe do seksu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~alba~ napisał:
Skoro mamusie kupują stringi już 6 letnim dziewczynkom, do tego szminki i cienie do powiek, w wieku 15 lat uważają siebie za stare baby gotowe do seksu...
Dobrze powiedziane, język Janusza Korwina Mikke - boleśnie prawdziwy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakie wcześniej dojrzewają,to jest paranoja 12,13latki?Ale mamusia prowadzi do fryzjera i makijażystki przed Komunią a póżniej płacz.Wszystkie matki zastanówcie się przed kupnem pierwszego błyszczyku!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
normalka , dziewczyna jak nie zaliczy na dyskotece 3 lub 4 chłopakow , uważ że dyskoteka była nie udana
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~alba~ napisał:
Skoro mamusie kupują stringi już 6 letnim dziewczynkom, do tego szminki i cienie do powiek, w wieku 15 lat uważają siebie za stare baby gotowe do seksu...
Problem tkwi w braku rzetelnej edukacji na tematy związane z seksualnością i antykoncepcją a nie z noszeniem przez sześciolatki stringów. Nie ma co zrzucać całej odpowiedzialności na rodziców, chociaż na nich spoczywa obowiązek uświadomienia dzieci co to jest współżycie i jak należy się zabepzieczać. Niestety, nie da się wymazać problemu, bo nastolatki szybciej dojrzewają i szybciej rozpoczynają życie płciowe jedynym sposobem jest edukacja pozbawiona elementów religijnych, które bardziej szkodzą niż pomagają bo zakazami nic się nie zdziała a kalendarzyka małżeńskiego nie stosuje się jako formy antykoncepcji gdyż nią nie jest.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To już nie wiadomo kiedy rozmawiać z dziećmi o antykoncepcji... z tego by wynikało że zaraz po komunii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dust22 napisał:
To już nie wiadomo kiedy rozmawiać z dziećmi o antykoncepcji... z tego by wynikało że zaraz po komunii.
Nie pisz głupot! Dzieci w tym wieku zazwyczaj mają inne zainteresowania niż seks, to chyba oczywiste, ze nalezy rozmawiać wtedy kiedy dziecko zaczyna dorastać i interesować się swoim ciałem. Brak edukacji skutkuje właśnie takim dramatem jak ten z artykułu. Przecież to jeszcze dzieci, które nawet jak urodzą to i tak same nie wychowają poza tym nie wiadomo który z kolegów zostanie tatusiem i to może podwójnym albo potrójnym?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Problem tkwi w braku rzetelnej edukacji na tematy związane z seksualnością i antykoncepcją a nie z noszeniem przez sześciolatki stringów. Nie ma co zrzucać całej odpowiedzialności na rodziców, chociaż na nich spoczywa obowiązek uświadomienia dzieci co to jest współżycie i jak należy się zabepzieczać. Niestety, nie da się wymazać problemu, bo nastolatki szybciej dojrzewają i szybciej rozpoczynają życie płciowe jedynym sposobem jest edukacja pozbawiona elementów religijnych, które bardziej szkodzą niż pomagają bo zakazami nic się nie zdziała a kalendarzyka małżeńskiego nie stosuje się jako formy antykoncepcji gdyż nią nie jest.
podpisuję się pod twoimi słowami To jest polski kołtun W szkole średniej na pierwszym zebraniu nauczyciel dyktuje rodzicom tekst oswiadczenia że nie zgadzają się na zajecia z wiedzy o życiu w rodzinie! szkoła oszczędza i boi się kościoła który uważa że nie mówmy dzieciom o seksie to go nie będzie a poza tym zwiększy się przyrost naturalny a to że dziecko urodzi dziecko mały pryszcz głupka lepiej ukształtować na swoją modłę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem 48 letnią dziewicą. W żadne słoneczka się nie bawiłam. Nie przeszkadza to mi w byciu prawdziwą Polką, katoliczką, wyznawczynią Ojca Tadeusza i zwolenniczką PiS-u. swoje dzieci też wykształcę na patrotów!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teresa z Biłgoraja napisał:
Jestem 48 letnią dziewicą. W żadne słoneczka się nie bawiłam. Nie przeszkadza to mi w byciu prawdziwą Polką, katoliczką, wyznawczynią Ojca Tadeusza i zwolenniczką PiS-u. swoje dzieci też wykształcę na patrotów!!!!!
Ty, ale przesadziłeś/aś z tym wiekiem to nie czas na rodzenie dzieci tylko czas na menopauzę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Bartek~ napisał:
podpisuję się pod twoimi słowami To jest polski kołtun W szkole średniej na pierwszym zebraniu nauczyciel dyktuje rodzicom tekst oswiadczenia że nie zgadzają się na zajecia z wiedzy o życiu w rodzinie! szkoła oszczędza i boi się kościoła który uważa że nie mówmy dzieciom o seksie to go nie będzie a poza tym zwiększy się przyrost naturalny a to że dziecko urodzi dziecko mały pryszcz głupka lepiej ukształtować na swoją modłę
Nastolatkom mówi się o seksie ale w sensie jedynym i słusznym uprawiania go w celu prokreacji, nie ma tam słowa o zabezpieczeniu przed niechcianą ciążą o nowoczesnych metodach antykoncepcji jest tyko pusta gadanina, ze z tym trzeba poczekać do ślubu i że tylko metody naturalne są bezpieczne. Tymczasem nastolatki olewają te gadki i robią swoje bo im hormony buzują a że większość nie ma bladego pojęcia to skutej jest taki jak widać - nastoletnie mamusie na które spada cięzki obowiązek urodzenia i wychowywania dziecka pomimo, ze do tego nie dorosły.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Problem tkwi w braku rzetelnej edukacji na tematy związane z seksualnością i antykoncepcją a nie z noszeniem przez sześciolatki stringów. Nie ma co zrzucać całej odpowiedzialności na rodziców, chociaż na nich spoczywa obowiązek uświadomienia dzieci co to jest współżycie i jak należy się zabepzieczać. Niestety, nie da się wymazać problemu, bo nastolatki szybciej dojrzewają i szybciej rozpoczynają życie płciowe jedynym sposobem jest edukacja pozbawiona elementów religijnych, które bardziej szkodzą niż pomagają bo zakazami nic się nie zdziała a kalendarzyka małżeńskiego nie stosuje się jako formy antykoncepcji gdyż nią nie jest.
Edukacja seksualna podwoiła liczbę ciąż: ######dziennik.pl/kobieta/article411835/E...iczbe_ciaz.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pęknięty kondon napisał:
Edukacja seksualna podwoiła liczbę ciąż: ######dziennik.pl/kobieta/article411835/E...iczbe_ciaz.html
To co proponujesz? Moze celibat a seks tylko po ślubie i tylko w celu prokreacji?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pęknięty kondon napisał:
Edukacja seksualna podwoiła liczbę ciąż: ######dziennik.pl/kobieta/article411835/E...iczbe_ciaz.html
To co cytujesz nie ma nic wspólnego z edukacją a raczej ukazuje kompletny jej brak. Pod pojęciem edukacja rozumiem edukację z zakresu antykoncepcji i fizjologii a nie ars amandi bo tego w szkołach uczyć nie będą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To co cytujesz nie ma nic wspólnego z edukacją a raczej ukazuje kompletny jej brak. Pod pojęciem edukacja rozumiem edukację z zakresu antykoncepcji i fizjologii a nie ars amandi bo tego w szkołach uczyć nie będą.
Sugerujesz, że w laickiej i cywilizowanej Wielkiej Brytanii nierzetelnie przeprowadzają program sexualnej edukacji. Zgroza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pk napisał:
Sugerujesz, że w laickiej i cywilizowanej Wielkiej Brytanii nierzetelnie przeprowadzają program sexualnej edukacji. Zgroza.
Sugeruję, ze skoro dochodzi do tego typu zjawisk to system jest zły i nalezy go usprawnić. Proponowanie nastolatkom celibatu nie sprawdzi się w obecnych czasach, więc albo lepiej uczyć albo pozwolić na to aby dzieci rodziły dzieci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
myślałem że już nic nie jest mnie w stanie zadziwic, nawet seks analny 12 latek, słyszałem ostatnio rozmowe dwóch gimnazjalistek, jedna opowiadała że bardzo zaciekawił ją filmik w którym dziewczyna uprawia seks ze swoim dogiem niemieckim i ze niedlugo tez tego spróbuje, a jej koleżanka na to "to może byc zajebiste"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nic nowego, kiedyś ich mamy robiły to stojąc przy okrągłym stole i opierając się łokciami o blat ,a tylko wygrywał ten który do końca nie pokazał żadnego grymasu na twarzy,obserwóuącym je z naprzeciwka konkurentkom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teresa z Biłgoraja napisał:
Jestem 48 letnią dziewicą. W żadne słoneczka się nie bawiłam. Nie przeszkadza to mi w byciu prawdziwą Polką, katoliczką, wyznawczynią Ojca Tadeusza i zwolenniczką PiS-u. swoje dzieci też wykształcę na patrotów!!!!!
I to dziewictwo już padło Ci na mózg. Kobieto nie ośmieszaj się -wyznawczyni ojca Rydzyka.ŻAL! Uchroń Panie każdego mężczyznę przed tą cnotą.Zresztą jak jej nikt nie porwał do tej pory.... to daj jej Boże, ale nie dzieci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...