Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

54 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Al KvaSSone~

~Al KvaSSone~
  • Goście

Napisano 13 czerwiec 2010 - 11:22

No to POrodzą się nowi wyborcy faszystowskiej lodalicji PO-ZSL.

#2 ~~alba~~

~~alba~~
  • Goście

Napisano 13 czerwiec 2010 - 12:27

Skoro mamusie kupują stringi już 6 letnim dziewczynkom, do tego szminki i cienie do powiek, w wieku 15 lat uważają siebie za stare baby gotowe do seksu...

#3 ~Dzidek~

~Dzidek~
  • Goście

Napisano 13 czerwiec 2010 - 12:54

Skoro mamusie kupują stringi już 6 letnim dziewczynkom, do tego szminki i cienie do powiek, w wieku 15 lat uważają siebie za stare baby gotowe do seksu...

Dobrze powiedziane, język Janusza Korwina Mikke - boleśnie prawdziwy.

#4 ~~ggg~~

~~ggg~~
  • Goście

Napisano 13 czerwiec 2010 - 12:57

Jakie wcześniej dojrzewają,to jest paranoja 12,13latki?Ale mamusia prowadzi do fryzjera i makijażystki przed Komunią a póżniej płacz.Wszystkie matki zastanówcie się przed kupnem pierwszego błyszczyku!!!

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 czerwiec 2010 - 13:32

normalka , dziewczyna jak nie zaliczy na dyskotece 3 lub 4 chłopakow , uważ że dyskoteka była nie udana

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 czerwiec 2010 - 13:40

Problem tkwi w braku rzetelnej edukacji na tematy związane z seksualnością i antykoncepcją a nie z noszeniem przez sześciolatki stringów.
Nie ma co zrzucać całej odpowiedzialności na rodziców, chociaż na nich spoczywa obowiązek uświadomienia dzieci co to jest współżycie i jak należy się zabepzieczać.
Niestety, nie da się wymazać problemu, bo nastolatki szybciej dojrzewają i szybciej rozpoczynają życie płciowe jedynym sposobem jest edukacja pozbawiona elementów religijnych, które bardziej szkodzą niż pomagają bo zakazami nic się nie zdziała a kalendarzyka małżeńskiego nie stosuje się jako formy antykoncepcji gdyż nią nie jest.

#7 ~dust22~

~dust22~
  • Goście

Napisano 13 czerwiec 2010 - 13:41

To już nie wiadomo kiedy rozmawiać z dziećmi o antykoncepcji... z tego by wynikało że zaraz po komunii.

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 czerwiec 2010 - 13:58

To już nie wiadomo kiedy rozmawiać z dziećmi o antykoncepcji... z tego by wynikało że zaraz po komunii.

Nie pisz głupot!
Dzieci w tym wieku zazwyczaj mają inne zainteresowania niż seks, to chyba oczywiste, ze nalezy rozmawiać wtedy kiedy dziecko zaczyna dorastać i interesować się swoim ciałem. Brak edukacji skutkuje właśnie takim dramatem jak ten z artykułu. Przecież to jeszcze dzieci, które nawet jak urodzą to i tak same nie wychowają poza tym nie wiadomo który z kolegów zostanie tatusiem i to może podwójnym albo potrójnym?

#9 ~~Bartek~~

~~Bartek~~
  • Goście

Napisano 13 czerwiec 2010 - 14:17

Problem tkwi w braku rzetelnej edukacji na tematy związane z seksualnością i antykoncepcją a nie z noszeniem przez sześciolatki stringów.
Nie ma co zrzucać całej odpowiedzialności na rodziców, chociaż na nich spoczywa obowiązek uświadomienia dzieci co to jest współżycie i jak należy się zabepzieczać.
Niestety, nie da się wymazać problemu, bo nastolatki szybciej dojrzewają i szybciej rozpoczynają życie płciowe jedynym sposobem jest edukacja pozbawiona elementów religijnych, które bardziej szkodzą niż pomagają bo zakazami nic się nie zdziała a kalendarzyka małżeńskiego nie stosuje się jako formy antykoncepcji gdyż nią nie jest.

podpisuję się pod twoimi słowami To jest polski kołtun W szkole średniej na pierwszym zebraniu nauczyciel dyktuje rodzicom tekst oswiadczenia że nie zgadzają się na zajecia z wiedzy o życiu w rodzinie! szkoła oszczędza i boi się kościoła który uważa żenie mówmy dzieciom o seksie to go nie będzie a poza tym zwiększy się przyrost naturalny a to że dziecko urodzi dziecko mały pryszcz głupka lepiej ukształtować na swoją modłę

#10 ~Teresa z Biłgoraja~

~Teresa z Biłgoraja~
  • Goście

Napisano 13 czerwiec 2010 - 14:46

Jestem 48 letnią dziewicą. W żadne słoneczka się nie bawiłam. Nie przeszkadza to mi w byciu prawdziwą Polką, katoliczką, wyznawczynią Ojca Tadeusza i zwolenniczką PiS-u. swoje dzieci też wykształcę na patrotów!!!!!

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 czerwiec 2010 - 14:56

Jestem 48 letnią dziewicą. W żadne słoneczka się nie bawiłam. Nie przeszkadza to mi w byciu prawdziwą Polką, katoliczką, wyznawczynią Ojca Tadeusza i zwolenniczką PiS-u. swoje dzieci też wykształcę na patrotów!!!!!

Ty, ale przesadziłeś/aś z tym wiekiem to nie czas na rodzenie dzieci tylko czas na menopauzę.

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 czerwiec 2010 - 15:02

podpisuję się pod twoimi słowami To jest polski kołtun W szkole średniej na pierwszym zebraniu nauczyciel dyktuje rodzicom tekst oswiadczenia że nie zgadzają się na zajecia z wiedzy o życiu w rodzinie! szkoła oszczędza i boi się kościoła który uważa żenie mówmy dzieciom o seksie to go nie będzie a poza tym zwiększy się przyrost naturalny a to że dziecko urodzi dziecko mały pryszcz głupka lepiej ukształtować na swoją modłę

Nastolatkom mówi się o seksie ale w sensie jedynym i słusznym uprawiania go w celu prokreacji, nie ma tam słowa o zabezpieczeniu przed niechcianą ciążą o nowoczesnych metodach antykoncepcji jest tyko pusta gadanina, ze z tym trzeba poczekać do ślubu i że tylko metody naturalne są bezpieczne.
Tymczasem nastolatki olewają te gadki i robią swoje bo im hormony buzują a że większość nie ma bladego pojęcia to skutej jest taki jak widać - nastoletnie mamusie na które spada cięzki obowiązek urodzenia i wychowywania dziecka pomimo, ze do tego nie dorosły.

#13 ~pęknięty kondon~

~pęknięty kondon~
  • Goście

Napisano 13 czerwiec 2010 - 15:04

Edukacja seksualna podwoiła liczbę ciąż:

######dziennik.pl/kobieta/article411835/E...iczbe_ciaz.html

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 czerwiec 2010 - 15:09

To co proponujesz? Moze celibat a seks tylko po ślubie i tylko w celu prokreacji?

#15 ~vi~

~vi~
  • Goście

Napisano 13 czerwiec 2010 - 15:12

To co cytujesz nie ma nic wspólnego z edukacją a raczej ukazuje kompletny jej brak. Pod pojęciem edukacja rozumiem edukację z zakresu antykoncepcji i fizjologii a nie ars amandi bo tego w szkołach uczyć nie będą.

#16 ~pk~

~pk~
  • Goście

Napisano 13 czerwiec 2010 - 15:22

To co cytujesz nie ma nic wspólnego z edukacją a raczej ukazuje kompletny jej brak. Pod pojęciem edukacja rozumiem edukację z zakresu antykoncepcji i fizjologii a nie ars amandi bo tego w szkołach uczyć nie będą.

Sugerujesz, że w laickiej i cywilizowanej Wielkiej Brytanii nierzetelnie przeprowadzają program sexualnej edukacji. Zgroza.

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 czerwiec 2010 - 15:34

Sugerujesz, że w laickiej i cywilizowanej Wielkiej Brytanii nierzetelnie przeprowadzają program sexualnej edukacji. Zgroza.

Sugeruję, ze skoro dochodzi do tego typu zjawisk to system jest zły i nalezy go usprawnić. Proponowanie nastolatkom celibatu nie sprawdzi się w obecnych czasach, więc albo lepiej uczyć albo pozwolić na to aby dzieci rodziły dzieci.

#18 ~rysiek~

~rysiek~
  • Goście

Napisano 13 czerwiec 2010 - 16:05

myślałem że już nic nie jest mnie w stanie zadziwic, nawet seks analny 12 latek, słyszałem ostatnio rozmowe dwóch gimnazjalistek,
jedna opowiadała że bardzo zaciekawił ją filmik w którym dziewczyna uprawia seks ze swoim dogiem niemieckim i ze niedlugo tez tego spróbuje,
a jej koleżanka na to "to może byc zajebiste"

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 czerwiec 2010 - 16:22

Nic nowego, kiedyś ich mamy robiły to stojąc przy okrągłym stole i opierając się łokciami o blat ,a tylko wygrywał ten który do końca nie pokazał żadnego grymasu na twarzy,obserwóuącym je z naprzeciwka konkurentkom.

#20 ~wyznawczyni Boga~

~wyznawczyni Boga~
  • Goście

Napisano 13 czerwiec 2010 - 16:22

I to dziewictwo już padło Ci na mózg. Kobieto nie ośmieszaj się -wyznawczyni ojca Rydzyka.ŻAL!
Uchroń Panie każdego mężczyznę przed tą cnotą.Zresztą jak jej nikt nie porwał do tej pory.... :) to daj jej Boże, ale nie dzieci.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych