Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Witam, wiele razy próbowałam dostać się na staż lub szkolenie z UP niestety graniczyło to z cudem zawsze były jakieś przeszkody związane z przepisami i regulaminem dot.danego przedsięwzięcia dlatego postanowiłam skorzystać z oferty prywatnych centrów szkoleniowych. Wybrałam Centrun Szkoleniowe Fundacji Rozwoju i Rachunkowości ponieważ posiadają szeroką ofertę kursów i szkileń z działu księgowości i rachunków. Jeśli ktoś jest zainteresowany ofertą więcej info www.frr.pl Powodzenia  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Serwus! Mnie to się bardzo podobało na szkoleniu na temat efektywnej prezentacji, czyli było mniej więcej o tym jak budować pozytywny wizerunek siebie i firmy. Temat na czasie ;)) Szkolenie zrobiła firma Stimulus i mogę im wystawić piątkę ;-) Przede wszystkim – połączenie teorii z praktyką to jest ich mocna strona. Wszystko było opisywane wraz z przykładami, a wiadomo - nie ma lepszej nauki niż na przykładach z życia. Jak coś to strona firmy stimulus.com.pl. Tutaj jest cała oferta i kontakt. Pozdrawiam.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dlaczego wydzial oświaty zatrudnia notorycznie emerytów - -jakim prawem pracuje ktos, kto bierze emeryturę, a ja mam 39 lat dwoje dzieci   i tylko12 godzin zamiast etatu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
                                                                                                    II SA/Wa 2329/13 - Wyrok WSA w Warszawie   W świetle art. 91 ust. 1 ustawy o samorządzie gminnym, uchwała lub zarządzenie organu gminy sprzeczne z prawem są nieważne. Z kolei zgodnie z art. 147 § 1 w związku z art. 3 § 2 pkt 5 ustawy z dnia 30 sierpnia 2002 r. - Prawo o postępowaniu przed sądami administracyjnymi, sąd uwzględniając skargę na akt prawa miejscowego, stwierdza nieważność tego aktu w całości lub w części. Zaskarżona uchwała stanowi sprzeczny z prawem akt prawa miejscowego. Z powyższych względów Wojewódzki Sąd Administracyjny w Warszawie stwierdził nieważność zaskarżonej uchwały na podstawie art. 147 § 1 P.p.s.a. O niemożności wykonania zaskarżonej uchwały Sąd orzekł na podstawie art. 152 P.p.s.a.    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...