Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Osiedle do poprawki: Karetka nie ma jak dojechać

Utworzony przez Daw, 24 stycznia 2015 r. o 23:27 Powrót do artykułu
Jezdze na co dzien i jestem po stronie strazy nie ma mozliwosci tam jazdy. I jedna sygestia moja do Pana Prezesa mniej drzewek sadzic nie wiadomo jakich pasow zieleni tylko wlasnie te miejsca idealnie pasuja na drogi dojazdowe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuję również skontrolować ulicę Karpińskiego tam również ciasna uliczka i trudno o wyjazd...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jezdze na co dzien i jestem po stronie strazy nie ma mozliwosci tam jazdy. I jedna sygestia moja do Pana Prezesa mniej drzewek sadzic nie wiadomo jakich pasow zieleni tylko wlasnie te miejsca idealnie pasuja na drogi dojazdowe
Stare drzewa wycinają,nowych nie sadzić zrobić pustynię asfaltową i będzie dobrze.Zieleń to dekoracja i płuca miasta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zwolnić część pracowników biurowych, zmniejszyć płace dla prezesów i kierowników dodać do tego wpływy z funduszy remontowych i pieniądze się znajdą. A czy prezes GOLMONTO oddał pieniądze które przyznał sobie w nagrodzie jubileuszową? za 35 i 40 lat "pracy"?. Sprawdzić tego "dziada" i go wywieść na taczce. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ważne, żeby pieski miały gdzie kupke robić na osiedlach a dojazdy i parkingi to tam h ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Osiedle to stoi juz 20 jak nie 390 lat. Co tak nagle się służby obudziły? Dostały olśnienia?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oddali cały plac przy garażach za przysłowiową złotówkę a zawsze był z tamtej strony ułatwiony dostęp do tych bloków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prawda jest taka że na każdym osiedlu jest utrudniony dojazd dla karetki czy dla straży, bo zastawione jest wszystko samochodami i nie wciskajcie mi kitu że tak nie jest bo wystarczy popatrzeć, jakby mogli to wjechałby jeden z drugim samochodem na klatkę schodową żeby było bliżej jeszcze i zastanawiam się gdzie jest straż miejska w tym momencie że nie patrzą jak te samochody są zaparkowane i nie wlepiają mandatów, albo od razu odholowanie na koszt właściciela, ale jak jest sytuacja zagrażająca życiu typu pożar to wtedy gadają czemu nie wjeżdża straż i nie gasi?ciekawe jak ma to zrobić?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przecież jest miejce na duzy parking kosztem kawałka pasu zieleni wzdłuż płotu byłego żlobka, teraz MOPS-u, tyle ze teren nalezy do miasta a nie do PSM. Projekt budowy parkingu w tym miejscu (jakies 30 miejsc) był w propozycjach obywatelskich i przepadł. A to by troche poprawiło drożność tej ulicy. kosztu budowy parkingu to miał być kilkaset tys (swoja droga coś dużo) ale i tak taniej niz kilka milionów na dojazdy dla straży. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeżeli zezwala się na tak durną inwestycję jak prywatny parking przy Leśnej 10 i  12 to nic dziwnego że później są takie kwiatki. Właścicielom tych garaży życzę zdrowia bez ognia bo na potrzebną interwencję może być za późno 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...