Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
yebane zydostwo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
.. Ateistka, ktora gra zakonnice... tez mi wiarygodnosc filmu... :)   Nie mowiqc o wzgledach politycznych...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widzieliście to video jak jakiś debil lata nago w sejmie ?: http://my.rs/g79 <- nagraliśmy go :P ochrony nie było ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten film kandyduje do Oscara ? Wytrzymałem ze 20 minut. Nudny jak flaki z olejem !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawdopodobnie będzie transmisja z Oskarów w TVPInfo,zacznie się ok.23:30..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawdopodobnie będzie transmisja z Oskarów w TVPInfo,zacznie się ok.23:30..
  Z samego teatru transmisji nie będzie (prawa wykupił tylko Canal+), ale :   "Od godziny 23:30 do 6:00 rano TVP Info pokazywać będzie własną relację z "czerwonego dywanu", czyli oficjalne wejścia gwiazd do Kodak Theatre. Zadbają o to specjalni wysłannicy TVP - Beata Tadla, Leszek Krawczyk i Maciej Czajkowski. Równocześnie wydarzenia oscarowej gali i zasady świata filmowego będą widzom przybliżać Xawery Żuławski, Janusz Zaorski, Marek Sierocki, recenzenci - Artur Cichmiński i Łukasz Maciejewski, stylistki - Paulina Drażba i Wiganna Papina oraz szefowa TVP Kultura Katarzyna Janowska. Kamery TVP Info trafią też do Warszawskiej Szkoły Filmowej, gdzie Joanna Dunikowska rozmawiać będzie ze specjalnymi gośćmi. Gospodarzami studia Info będą Aleksandra Rosiak i Marcin Kowalski."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Film o biednych Żydach, których wszyscy mordowali, nawet ci, którychś byśmy o to nie podejrzewali czyli Polacy (i do tego złodzieje). W połączeniu z żądaniami tzw. "Przedsiębiorstwa Holokaust", żeby to im wypłacić odszkodowanie za przejęte z mocy prawa mienie części obywateli polskich (np. ustawa o lasach), to film ma bardzo duże szanse na wygraną.  Mimo dłużyzn i kiepskiego dźwięku (na szczęście oni będą mieli napisy)..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No ile można rozpamietywać historie, Weźcie sie za myślenie o przyszłości jak inne narody, a Polacy tylko żyją starymi historiami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gala transmitowana na żywo w OSTRO bistro przy lubelskim deptaku :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
transmisja jest na stronie telewizja-internetowa24.pl - mi trochę potrafi czasami przyciąć ale działa. Polecam 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
transmisja działa w internecie tylko na stronie telewizja-internetowa24.pl u mnie działa i super jakość polecam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wygrała "Ida" - możemy być dumni!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...