Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ormiański bar \"Anuszik” (recenzja)

Utworzony przez Emci, 27 października 2012 r. o 19:53 Powrót do artykułu
Taaa połówka za 12 zł, jutro ide sie tam upić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
(...)
Ostatnio edytowany 27 października 2012 r. o 21:26
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pisowiec Buzal,czy Ci ktos zabrania otworzyc takiej knajpki??? Przy okazji mozesz sie tez ortografii poduczyc,bo i tak pies z kulawa noga do Ciebie nie zagladnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem pod wrażeniem jak będę w Lublinie napewno tam zajrzę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żarcie przeciętne , ale właściciel buc ! ale spróbować można ... choć by z ciekawości
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to chyba nie tam gdzie ja byłam ...żarcie porażka... .i na pewno nie pachnie tam drewnem z kominka ...bleee jak buda z żarciem to tylko kebab na północnej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To prawda. Ten bar to perelka! Jedzenie jest pyszne, a pani gospodyni przemila.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mięso z grilla mają wyjątkowo smaczne. Szkoda, że podczas naszej wizyty zamiast lawasz, otrzymaliśmy najzwyklejszy, pszenny chleb z folii. Jest to miejsce godne polecenia. Zaciekawił nas lead w komentowanej recenzji. Przypomina nasz . Oto nasze wrażenia sprzed miesiąca: http://czysmakuje.bl...ik-wbic-na.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czysmakuje.blogspot.com napisał:
Mięso z grilla mają wyjątkowo smaczne. Szkoda, że podczas naszej wizyty zamiast lawasz, otrzymaliśmy najzwyklejszy, pszenny chleb z folii. Jest to miejsce godne polecenia. Zaciekawił nas lead w komentowanej recenzji. Przypomina nasz . Oto nasze wrażenia sprzed miesiąca: http://czysmakuje.bl...ik-wbic-na.html
wszedzie spamujesz tym swoim blogiem palancie....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
smakosz napisał:
to chyba nie tam gdzie ja byłam ...żarcie porażka... .i na pewno nie pachnie tam drewnem z kominka ...bleee jak buda z żarciem to tylko kebab na północnej
to chyba żart.... najgorszy syf zamrażany jaki jest w Lublinie..... (na północnej "turek") A jest jeszcze gorszy 3 tygodniowy mrożony na ul. Zielonej w mieszkaniu kurczak do kebaba - Habiby !!!! tam zjesz i albo się posrasz albo masz fart....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłam ,sprobowalam i przekonalam sie ,ze same pysznosci !! ten bar to naprawde perełka !! golonka rozpływa sie w ustach i jest chrupiaca a kiszone pomidory to niebo w gebie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Natchniony recenzją, byłem spróbowałem... Syf straszny, właściciel gburowaty, odburkuje tylko nie zachęcając do niczego... Jedzenie zimne ni pikante ni słone, a do tego zimne. Piecyk jest, ale tylko on ratuje sytuację bo żaden zapach mięsa nie roznosi się po sali. Nie polecam nikomu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
''TRRK'' jestes zalosnym czlowiekiem ktory umiera z zazdrosci ... jestes konkurencja i dupkiem jestes taki odwazny to chodz do tego baru i powiedz to wlascicielowi. sam tam zjadam nie raz ,wiec nie gadaj glipot ze jedzenie zimne itp
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najlepsze mieso z grilla jakie kiedykolwiek jadłam. Gorąco polecam:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komentarze pisze chyba grupka znajomych. Byłem tam wczoraj i ..... porażka. Smak to oczywiście odczucie subiektywne, jednak jakieś kanony chyba obowiązują Byłem w porze obiadowej, gdy wszedłem był jeden klient - na piwie, gdy wychodziłem dalej ten sam klient - na drugim piwie.więcej nikogo. Zamówiłem karczek z grillowanymi warzywami. Mięso twardawe, nieprzyprawione, warzywa także bez żadnego wyrazu. Zapłaciłem 28 zł(13 mięso i 15 warzywa) - obiad w obskurnawym barze, jednodaniowy, bez napoju.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajnie się zapowiada :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jadłem w gorszych miejscach ale nie było tutaj tragedii. Ludzi mało i zapachów grilla nie było czuć (nie wiem czy to zaleta czy wada) :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wybieram się tam od roku (z Warszawy trochę to trwa). W styczniu chyba zarezerwuję stolik...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...