Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ormianie w Lublinie. "My wszyscy słowiański naród"

Utworzony przez Ostrowiec Św, 5 kwietnia 2015 r. o 18:06 Powrót do artykułu
Byliśmy, zobaczyliśmy, jedliśmy 19.03.2015. Takiej kuchni nikt w Polsce nie ma!. Palce lizać!!!. POLECAMY. Przesympatyczni właściciele. Mimo że nie jesteśmy z Lublina, na pewno tam jeszcze wielokrotnie będziemy gościć i jeść potrawy spod Araratu. Pozdrawiamy Całą Rodzinę Chilingaryan. Przyjaciele z Ostrowca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spotkałem nawet sporo Ormian w Marsylii. Będąc z wnukiem w parku na raz słyszę głos młodej kobiety:" Daruś, Daruś" i mały chłopiec podbiegł do Niej. Pytam się : Polka? Nie Ormianka. Często chodziłem do ormiańskiego sklepu gdzie można kupić "nasze" wynalazki jak kiszone ogórki zabronione do spożywania przez Francuzów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od kiedy to Ormianie są słowianami?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam Ormianina od 3 lat w klasie w gimnazjum, polskim nauczycielkom - przecież KOBIETOM/TAK CZCZONYM W AZJI/ okazuje pełne lekceważenie, mnie jedyniejako trzeciej już wychowawczyni /chyba????-ale pewności 100%-owej nie mam/
Ostatnio edytowany 14 kwietnia 2015 r. o 14:31
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mój niestety jeszcze mąż bił mnie i dzieci od lat,zdradzał i oszukiwał,to bardzo cwaniacki naród z przerośniętym ego,a kobieta jest nikim tylko do garów...kuchnia smaczna jak i inne azjatyckie i tyle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"My wszyscy słowiański naród"??? Ormianie to nie słowanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wspaniała kuchnia i wspaniali ludzie! :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polska dla Polaków !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Gość: Ziemia dla ziemniaków, takich jak Gość.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
biaya sedot lemak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hahaha smieszymy mnie to...wymyslaja jakies cuda wianki...Kuchnia Kaukaska a w niej "Danie po Zydowsku" smieszne...gdzie Kaukas a gdzie Izrael...nie polecam ...biora ludzi na laske nic wiecej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...