Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Opole Lubelskie - prywata czy samorządność

11285 odpowiedzi w tym temacie

#6561 ~Jogi~

~Jogi~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2012 - 14:32

Dla każdego coś dobrego - Darmowe ogłoszenia - Zapraszamy :)

#6562 ~zib~

~zib~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2012 - 14:57

W Piotrawinie rusz budowa chłodni. Ciekawe na ile miejsc pracy mogą liczyć mieszkańcy powiatu? I kiedy inwestycja zostanie ukończona?

#6563 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2012 - 22:18

W Piotrawinie rusz budowa chłodni. Ciekawe na ile miejsc pracy mogą liczyć mieszkańcy powiatu? I kiedy inwestycja zostanie ukończona?

Rusza to rusza, jednak znając dotychczasowe tego typu obiekty to praca może i będzie ale dla swoich a w dodatku sezonowa. Marna to pociecha dla bezrobotnego powiatu opolskiego.

#6564 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2012 - 22:19

Rusza to rusza, jednak znając dotychczasowe tego typu obiekty to praca może i będzie ale dla swoich a w dodatku sezonowa. Marna to pociecha dla bezrobotnego powiatu opolskiego.

#6565 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2012 - 23:47

Z tego co słyszałam to mają tam być i stałe miejsca pracy. Nie tylko na sezon.

#6566 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 listopad 2012 - 17:03

Z tego co słyszałam to mają tam być i stałe miejsca pracy. Nie tylko na sezon.

Może i dla swoich, ale ci swoi zarobią tam jakieś pieniądze i wydadzą u twoich znajomych. i chyba o to chodzi. Nasze społeczeństwo jest zawistne i zazdrosne bo jeszcze nic nie powstało a już jest krytyka. zamiast wspierać to tylko krytykować.

#6567 ~wwwww~

~wwwww~
  • Goście

Napisano 24 listopad 2012 - 18:27

Dzisiaj słyszałem w kolejce w pewnym dużym sklepie w Opolu Lubelskim jak dwie babcie rozmawiały o pochodzie na 11 listopada . Żałosne ,że pseudo elity a raczej schizofrenicy bo myślą ,że coś znaczą załozyli sobie coś na garnitur i nieśli na ustach wszem i wobec czyt. każdemu z osobna pieśni narodowe i ciesząc się se swojej narodowości ,że niby to wolny i niepodległy kraj. Prawda jest brutalnie inna . Pseudo mieszczanie bo pochodzenie prawie 99% tych niby elit jest wiejskie są nic nie warci . Kręco aby lody i mają w dalekim poważaniu Opole i jego sprawy , byle się nachapać a później niech się wali i pali . Ale podobno 80% ludzi nie rozumie dziennika i nie jest to cytat z "Alternatywy 4" tylko najnowsze badania socjologiczne i na pewno ci ludzie jak zobaczą jednego czy drugiego prostaka z kotylionem to pomyślą " OOOOOO dobry chłop robi coś dla kraju " ha , parodia i tyle . Jest to miasteczko obłudników i wieśniaczków którzy dopiero co wyszli ze wsi i już wielcy miastowi .Maliny już za 7 miesięcy wieć szykować krem do opalania .

#6568 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 listopad 2012 - 19:31

Może i dla swoich, ale ci swoi zarobią tam jakieś pieniądze i wydadzą u twoich znajomych. i chyba o to chodzi. Nasze społeczeństwo jest zawistne i zazdrosne bo jeszcze nic nie powstało a już jest krytyka. zamiast wspierać to tylko krytykować.

Wiecie może kto buduje tę chłodnie w Piotrawinie? To jakaś z naszego terenu firma, czy spoza naszego rejonu?

#6569 ~GOSC~

~GOSC~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2012 - 02:25

Wiecie może kto buduje tę chłodnie w Piotrawinie? To jakaś z naszego terenu firma, czy spoza naszego rejonu?

A co chcialbys juz na znajomego nas...c.Umiecie tylko krytykowac i robic we wlasne gniazdo.

#6570 ~W.red~

~W.red~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2012 - 14:24

W piątek w Piotrawnie wmurowany zostanie kamień węgielny pod budowę centrum logistycznego Grupy Producenckiej FruVitaLand.

Inwestycja realizowana będzie w trzech etapach. Jako pierwsze mają powstać hala sortowniczo-przechowalnicza i budynek biurowy. - To pierwszy etap naszych inwestycji budowlanych w Piotrawinie, które przewidują stworzenie tam centrum logistycznego dla całej grupy – zapowiada Sławomir Ziętek, wiceprezes zarządu FruVitaLand.
Grupa Producencka FruVitaLand działa od roku. Póki co swoją siedzibę ma w Opolu Lubelskim. Aktualnie skupia 93 członków. – Staramy się pomóc naszym rolnikom w sprzedaży płodów rolnych po jak najlepszych cenach, gdyż jako grupa jesteśmy w stanie wynegocjować wyższe ceny – przyznaje Ziętek. Grupa organizuje też dla swoich członków bezpłatne szkolenia i kursy chemizacyjne. Dzięki niej rolnicy mogą również doposażyć swoje gospodarstwa w potrzebny sprzęt rolniczy.
- Na ukończeniu mamy już halę magazynową w Granicach, która w głównej mierze będzie służyła naszym producentom malin z gminy Chodel - mówi wiceprezes zarządu FruVitaLand. Oficjalne oddanie do użytku zaplanowane jest na wiosnę.

Cały artykuł tutaj:
http://opolelubelski...aa06506b,1,3,60

#6571 ~klient~

~klient~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2012 - 17:29

Omijajcie stację paliw we Wrzelowcu. Paliwa są chrzczone. Kupiłem ropę i traktor ledwo jechał po polu. Benzyne do pił dawno ludzie kupują w Orlenie.

#6572 ~Xzy~

~Xzy~
  • Goście

Napisano 26 listopad 2012 - 15:24

Czy wiecie, że...
Burmistrz z pomocą Rady Miejskiej chce wydrenować nasze kieszenie przy okazji wprowadzenia tzw. "ustawy śmieciowej" - wzrost cen sięgnie 400%, a w przypadku mieszkańców wsi nawet więcej. W dniu 29.11.12r. odbędzie się Sesja Rady Miejskiej, na której Radni mają ustalić stawkę miesięczną na jednego mieszkańca. Wszystkich zainteresowanych mieszkańców Gm. Opole Lubelskie zapraszamy, aby usłyszeć argumenty za tak drastycznymi podwyżkami. Sprawdźmy jak nasi przedstawiciele reprezentują nasze interesy.

#6573 ~Anymous~

~Anymous~
  • Goście

Napisano 26 listopad 2012 - 17:55

Debata z naszym burmistrzem i konsultacje społeczne to pic na wode. Wszystko jest ładnie cacy ale najlepiej mieszkańców powiadomić 3 dni przed radą o sumach jakie będziemy płacić za śmiecie. Uważam że osiemnaście złoty to duża duża przesada. Dojdzie do tego, że ludzie nie będą płacić i będzie przychodził komornik . Niektórym rodzinom wieloosobowym rachunek za śmiecie na miesiąc wyjdzie więcej niż za prąd. W gminie Chodel mieszkańcy płaca 6 zł/os , w gminie Poniatowa 7 zł/os i jakoś wystarcza; natomiast nasz burmistrz ma wysokie ambicje kosztem swoich wyborców, swoich mieszkańców bo dojdzie do tego, że zamiast płacić śmieciowe pójdą po pieniądze do opieki. Dopóki nasze władze lokalne rzeczywiście nie zadbają o swoich mieszkańców do tąd będą się pojawiały bardzo krytyczne głosy.

#6574 ~kk~

~kk~
  • Goście

Napisano 26 listopad 2012 - 18:01

Każdy kto ma inne zdanie na temat kwoty jaką mamy zapłacić za śmiecie po nowym roku niż nasza ma nasza władza to eunuch tego moli się między innymi sołtysi na dzisiejszej sesji

#6575 ~eeee~

~eeee~
  • Goście

Napisano 26 listopad 2012 - 19:27

Niech burmistrz zmniejszy sobie pensje i żyje miesięcznie za 1500 zł . Zobaczymy jak wtedy będzie śpiewał za podniesieniem opłat .

#6576 ~eeee~

~eeee~
  • Goście

Napisano 26 listopad 2012 - 19:27

Niech burmistrz zmniejszy sobie pensje i żyje miesięcznie za 1500 zł . Zobaczymy jak wtedy będzie śpiewał za podniesieniem opłat .

#6577 ~Tomek M.~

~Tomek M.~
  • Goście

Napisano 26 listopad 2012 - 21:57

Chłodnia w Piotrawinie powstaje, to fakt. Byłem, widziałem i pytałem o robotę. I co ? a nic. Zaproponowano mi ciecia za 5 zł na godzinę. Dzięki, bo nie wystarczy nawet na dojazd.

#6578 ~Tomek~

~Tomek~
  • Goście

Napisano 26 listopad 2012 - 22:04

A tą chłodnie buduje firma z Radomia ROSA HALE. Widziałem napisy na plocie.

#6579 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 listopad 2012 - 23:31

Chłodnia w Piotrawinie powstaje, to fakt. Byłem, widziałem i pytałem o robotę. I co ? a nic. Zaproponowano mi ciecia za 5 zł na godzinę. Dzięki, bo nie wystarczy nawet na dojazd.

Skoro dopiero się buduje to myślałeś, że gdzie dostaniesz pracę. Może co najwyżej przy budowie do kopania dołów i powożenia taczką, skoro nie chcesz robić za ciecia.

#6580 ~prezes~

~prezes~
  • Goście

Napisano 27 listopad 2012 - 07:42

I tak czytając te niektóre wypociny wyżej to nasówa mi się pytanie ?? czemu ta firma z radomia
a nie z naszego terenu ??? może burmistrz albo rodzik albo jeszcze wójt cosić kombinują :ph34r: :ph34r:

Napewno to jakiś przekręt żeby aż z radomia :blink: :blink: , przecież można by na terenie gminy łaziska zebrać ekipe ( wystarczy po sklepach pojeździć ) i by za półdarmo wybudowali :lol:

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych