Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Opisz swoją ulubioną trasę rowerową i wygraj rower!

Utworzony przez jurek, 19 lipca 2014 r. o 07:32 Powrót do artykułu
Moją ulubioną trasą rowerową jest:  jadę z bloku przy ul Wyżynnej w Lublinie do baru piwnego "Niedźwiadek", wpijam tam kilka piwek, następnie przy użyciu rower wracam do domu. Rower służy mi jako podpórka, idę pieszo, bo ani jechać, ani iść na dwóch nogach nie jestem w stanie. To jest moja ulubiona trasa rowerowa, jakie wrażenia, doznania, przygody - tego nie osiągniesz jak nie spróbujesz.     
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to tak jak ja tylko ja do nocnego jeżdżę ale w te i nazad bo łeb mam mocny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moją ulubioną trasą rowerową jest:  jadę z bloku przy ul Wyżynnej w Lublinie do baru piwnego "Niedźwiadek", wpijam tam kilka piwek, następnie przy użyciu rower wracam do domu. Rower służy mi jako podpórka, idę pieszo, bo ani jechać, ani iść na dwóch nogach nie jestem w stanie. To jest moja ulubiona trasa rowerowa, jakie wrażenia, doznania, przygody - tego nie osiągniesz jak nie spróbujesz.   
Dlaczego nie odpowiadacie - opisałem swoją ulubioną trasę. Czy wygrałem ten rower?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego nie odpowiadacie - opisałem swoją ulubioną trasę. Czy wygrałem ten rower?
No gdzie mój rower.  
Moją ulubioną trasą rowerową jest:  jadę z bloku przy ul Wyżynnej w Lublinie do baru piwnego "Niedźwiadek", wpijam tam kilka piwek, następnie przy użyciu rower wracam do domu. Rower służy mi jako podpórka, idę pieszo, bo ani jechać, ani iść na dwóch nogach nie jestem w stanie. To jest moja ulubiona trasa rowerowa, jakie wrażenia, doznania, przygody - tego nie osiągniesz jak nie spróbujesz.   
Na gdzie mój wygrany rower. Jakbym miał dwa rowery to będę zabierał z sobą teściową. Ona bardziej mnie rozumie od żony. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KIedy można się spodziewać ogłoszenia wyników?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KIedy można się spodziewać ogłoszenia wyników?
pewnie kontaktowali się tylko z osobą, która wygrała:(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pewnie kontaktowali się tylko z osobą, która wygrała:(
Szkoda, przeczytałbym z chęcią ten wygrany opis.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jesli nie opublikuja nazwiska zwyciezcy i jego zwycieskiego opisu to nie uwierze w uczciwosc tego konkursu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Ogłoszenie wyników już 24 lipca." Dziękujemy za uwagę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...