Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Opinie o lekach

Utworzony przez pixeloza, 5 grudnia 2012 r. o 19:59
Czy zdarza wam się szukać opinii o lekach w internecie? Jeśli tak, to gdzie konkretnie? Nie znalazłam żadnej konkretnej strony, na której można by przeczytać opinie innych osób o danym leku. Pozostają fora, ale na nich czasem taki bałagan, że trudno coś znaleźć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No poszukiwania poszczególnych opinii nie jest łatwe, ja często tracę na to kilka godzin. Faktycznie przydałoby się takie miejsce, by wszystko było dostępne za jednym kliknięciem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lekarzom niestety nie ma co za bardzo wierzyć, skoro prawie wszyscy z nich mają podpisane umowy z firmami farmaceutycznymi i aptekami, które mają promować :|
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokładnie, teraz wszystko kręci się wokół pieniędzy, dlatego też osobiścię wole szukać obiektywnej opini internautów, niżeli farmaceutów, jest stronka o nazwie Lek Roku, gdzie znajdziesz ranking wszelkich uniwersalnych leków, takich jak Euphorbium S, czy Apap.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlatego ja zawsze wcześniej sprawdzam sieć i szukam opinii na temat leków. W tym rankingu lek roku najlepsze opinie ma euphorbium S, z czym się osobiście zgadzam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słyszałam, że na tej stronie lekroku.pl ma być jakiś nowy konkurs, tylko nie ma jeszcze szczegółów. Warto śledzić, zeby nie przegapić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i czego ten konkurs ma dotyczyć??, bo raczej leki nie moge przecież stanowić nagrody w konkursie :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tu są portale na których można wyrażać swoje opinie o lekarzach. Warto zobaczyć i dodać własną opinię: Neurolodzy Pediatrzy Stomatolodzy Chirurdzy Fizjoterapeuci Zapraszamy:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na tej stronie rezerwacji internetowych jest opcja oceny lekarzy: http://medmemo.pl. Tak po za tym to sama strona jest ciekawa, za sprawą wyszukiwarki jaką oferuje. Wpisujecie np. katar i wyświetla wam listę specjalistów zajmujących się danym schorzeniem z danego regionu. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja w imieniu żony mogę polecić dr Rojka ze Śląska. Jest naprawdę człowiekiem do rany przyłóż. Zawsze kulturka, pogada, pożartuje i od razu przedstawi problem, a nie kręci. Polecam jego stronę www.rojekradiologia.pl może komuś się przyda i uratuje życie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cześć, zobacz niezależny serwis z opiniami o lekach. To pierwszy taki projekt w Polsce, za którym nie stoi żadna firma farmaceutyczna czy apteka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A wiecie może jak to jest z szczepieniami na ospę http://poradydlapacjentow.pl/szczepionka-na-ospe-dla-dzieci/  są refundowane, czyt trzeba samemu zakupić. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja dzięki opiniom w internecie natrafiłam na Euphorbium Heel, mój zdecydowany lek nr jeden. Katar wreszcie nie jest dla mnie udręką, wcześniej to byłą dla mnie najgorsza choroba a teraz wreszcie wiem jak z nią szybko i skutecznie walczyć :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy zdarza wam się szukać opinii o lekach w internecie? Jeśli tak, to gdzie konkretnie? Nie znalazłam żadnej konkretnej strony, na której można by przeczytać opinie innych osób o danym leku. Pozostają fora, ale na nich czasem taki bałagan, że trudno coś znaleźć.
Zawsze sprawdzam wszystkie leki na DOZ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież doz nie posiada modułu opinii o lekach..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja wolę zapytać farmaceuty... co prawda nie zawsze mam możliwość osobiście, ale wtedy wchodzę na stronę http://zapytajsiefarmaceuty.pl/ i tam zadaje pytanie. Za darmo oczywiście. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież doz nie posiada modułu opinii o lekach..
  Mają za to rozbudowany opis o lekach wraz ze składem, więc ja też często kieruję się tym portalem. Teraz szukam trochę informacji o lekach na nadpobudliwość psychoruchową z deficytem uwagi, ponieważ musieliśmy zacząć leczenie nadpobudliwości u mojego dziecka. Co prawda farmakoterapia została bardzo dobrze opracowana na potrzeby mojego syna dzięki diagnozie na podstawie testu Moxo, jednak chciałabym poczytać opinie innych rodziców zmagających się z tym problemem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie, nigdy. Polegam na lekarzach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Można zajrzeć tutaj znamlek.pl. To mój ulubiony serwis, w którym zawsze znajduje rzetelne opinie zamieszczane przez użytkowników sieci na temat skuteczności leku który zamierzam zażyć. Do serwisu zaglądam nawet wtedy kiedy potrzebuję jakiegoś dobrego kosmetyku i bazując na doświadczeniach innych osób zawsze dokonuje idealnego wyboru.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Można zajrzeć tutaj znamlek.pl. To mój ulubiony serwis, w którym zawsze znajduje rzetelne opinie zamieszczane przez użytkowników sieci na temat skuteczności leku który zamierzam zażyć. Do serwisu zaglądam nawet wtedy kiedy potrzebuję jakiegoś dobrego kosmetyku i bazując na doświadczeniach innych osób zawsze dokonuje idealnego wyboru.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...