Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Oni chcą rządzić Puławami. Listy kandydatów do rady miasta

Utworzony przez nico, 12 października 2014 r. o 13:20 Powrót do artykułu
Widzę, że dyrektorce czartorycha cholernie się znudziło jej obecne stanowisko,  do parlamentu nie wyszło, to może tu się uda. Siedź babo na dupie, jak nie to są inni chętni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a mnie rozbawili kandydaci SIS" TERAZ" p. byłego starosty Kaminskiego. Ale "asów" nazbierał. Hitem jest niejaki Sosik, który "karierę" rozpoczynał od jeźdżenia na szmacie na hali sportowej. Potem był w PO, potem przy Palikocie się kręcił. Wszędzie mu podziękowali za współpracę to sie teraz tu przykleił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę, że dyrektorce czartorycha cholernie się znudziło jej obecne stanowisko,  do parlamentu nie wyszło, to może tu się uda. Siedź babo na du***, jak nie to są inni chętni.
Przecież bycie dyrektorem nie koliduje z byciem radną. To co - bezrobotni maja być radnymi? To dobrze, że takie mądre i energiczne osoby chcą starować na radnych. Przynajmniej Trzcińska - Staszczyk ma się czym pochwalić. Zarządza najlepszą szkołą w okolicy. Nie rozumiem tego wpisu - "siedź babo na d.." To źle, że ktoś coś robi i chce robić jeszcze więcej? Myślę, że autorem tego głupawego hasła jest jakiś nieudaczny chłop, który siedzi na d.. przed komputerem, bo mu się robić nie chce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Samorek do Rady Miasta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a mnie rozbawili kandydaci SIS" TERAZ" p. byłego starosty Kaminskiego. Ale "asów" nazbierał. Hitem jest niejaki Sosik, który "karierę" rozpoczynał od jeźdżenia na szmacie na hali sportowej. Potem był w PO, potem przy Palikocie się kręcił. Wszędzie mu podziękowali za współpracę to sie teraz tu przykleił.
Anna Sosik - Myśle cwaniaku bez nazwiska, że jesteś zwykłym nierobem który ani na szmacie nie zasuwał ani żadnego posła na oczy nie widział (nawiasem mówiąc nie wiem skąd wziąłeś tego Palikota bo to był Minister Karpiński). Nikt go nie wyrzucał pajacu, sam rezygnował żeby iść na przód i rozwijać się. Zdanie może każdy mieć swoje ale jednego Robertowi odmówić nie można gdzie pracuje tam poświęca cały swój czas i energię. Kto go zna ten potrafi docenić, a kto go nie zna może anonimowo komentować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kandydaci SIS "Teraz" , to najprawdopodobniej w większości Związkowcy NSZZ "S",  których zwerbował do kandydowania p. S.A. Kamiński: 1. Były przewodniczący Oddziału Puławy NSZZ "S', 2. Obecny od 3 miesięcy "nowy" przewodniczący Oddziału Puławy NSZZ "S",   3. Prezes ... "towarzystwa kanapowo - internetowego" SIS "Teraz"  w Puławach. Chyba Niektórzy chcą powtórzyć "zajazd" Wałęsy " do władzy ... na plecach Związkowców.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja powiem tyle, że najprawdopodobniej oczernianiem zajmują się inni kandydaci, którzy nie mają absolutnie nic do zaoferowania. Wygrają najlepsi i to zobaczymy już po 16 listopada. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak widać kure***o polityczne jest też i na najniższych szczeblach władzy ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Matras Paweł, chociaż młody to masz moje popracie, coś działasz dla włostowic a nie jak reszta, ciepłe stołki i w d*** mieszkancy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Paweł Matras jak zwykle manipuluje i sam sobie komentuje z poparciem. To żałosne, że ten tłuk po budowlance myśli, ze wygra ze Śliwińskim.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Precz z miernotami, którd za nasze pheniądze (diety) już udowodniły, że są miernotamh: 1. B. Bińczak 2. A. Kędziora 3. T. Jadczyszyn 4. A. Dzidrżawska 5. T. Kraszewski 6. R. Ścibior 7. B. Krygier kolejność nie jest przypadkowa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież bycie dyrektorem nie koliduje z byciem radną. To co - bezrobotni maja być radnymi? To dobrze, że takie mądre i energiczne osoby chcą starować na radnych. Przynajmniej Trzcińska - Staszczyk ma się czym pochwalić. Zarządza najlepszą szkołą w okolicy. Nie rozumiem tego wpisu - "siedź babo na d.." To źle, że ktoś coś robi i chce robić jeszcze więcej? Myślę, że autorem tego głupawego hasła jest jakiś nieudaczny chłop, który siedzi na d.. przed komputerem, bo mu się robić nie chce Dodatkowo ma awersję do kobiet.Może to jakiś stary kawaler.
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...