Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Omega w Lublinie. Czekamy na Dziewczynę o perłowych włosach

Utworzony przez live, 30 sierpnia 2014 r. o 16:22
Bravo,więc może warto ten wielki koncert było organizować na nowym stadionie lub placu zamkowym.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przewidują tylko 20 tysięcy ?! Na taki koncert, z takim zespołem ?! A jak przyjdzie z 50 000 ?!! Szkoda, że nie organizują go na stadionie Lublinianki ! Omega to kawał historii europejskiego rocka, niestety późniejsze utwory mają w sobie za dużo elektroniki i są bardziej popowe lub dyskotekowe ale i tak warto się wybrać, obejrzeć i posłuchać na żywo !!! Dobrze pisze mój przedmówca, można było taki koncert zrobić na nowym stadionie jako uroczyste jego otwarcie,  to w kronice lub księdze pamiątkowej świetnie prezentowałyby się autografy i zdjęcia Omegi !!!   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przewidują tylko 20 tysięcy ?! Omega to kawał historii europejskiego rocka, niestety późniejsze utwory mają w sobie za dużo elektroniki i są bardziej popowe lub dyskotekowe ale i tak warto się wybrać, obejrzeć i posłuchać na żywo.
To, o czym piszesz, to chyba zasadniczo cecha muzyki wieli gigantów rocka z tamtych lat. Ich muzyka z czasem zamieniała sie w popową papkę. Dla mnie takim granicznym rokiem jest 1975, po tej dacie twórczość wielu z tamtych grup jest dla mnie niestrawna.
Ostatnio edytowany 2 września 2014 r. o 10:29
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...