Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Olbrzymie korki na DK17 po kolizji koło restauracji Bida

Utworzony przez Kierowca busa, 14 kwietnia 2014 r. o 21:33 Powrót do artykułu
Coś  mi się zdaje ,że reporterka nie wychodziła z samochodu bo padał deszcz i tylko słuchała plotek. Jechałem busem od strony Lublina chwilę po wypadku ciężarówka była tak ustawiona , że nie mogła jechac od warszawy, i nie była wcale w rowie tylko na pasie miedzy jezdniami,i gdyby było tak jak reporterka donosi to skoszone były by znaki przy rądzie a te stały spokojnie nie ruszone
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak widzisz tak jak piszesz, to jakoś Ci nie wierzę... kierowco busem po "rądzie"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wcale nie musisz. wiara jest osobista sprawą, więc wcale nie musisz wierzyc we mnie, możesz sobie wierzyć reporterce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dlaczego policja nie wlepia mandatow uczestnikom kolizji za utrudnianie ruchu?? nigdy nikt nie usuwa pojazdow z drogi po stluczce. przepisy mowia, ze pojazdow nie wolno ruszac z miejsca kolizji tylko gdy sa osoby ranne lub jest to wypadek smiertelny. kiedy to sie skonczy??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widziałem ten wypadek, jechałem do Lublina. Byłem trzeci po samochodzie, na który wjechał ciężarówka. Z samochodu przede mną wyszło dwóch mężczyzn, aby pomóc poszkodowanemu kierowcy. Na szczęście młody mężczyzna wyszedł sam z samochodu. Wina kierowcy ciężarówki jest oczywista. Jechał za szybko, droga była śliska. Zaczął hamować i zarzuciło samochodem na drugi pas drogi do Lublina. Bardzo groźnie to wyglądało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak widzisz tak jak piszesz, to jakoś Ci nie wierzę... kierowco busem po "rądzie"
 Było tak jak pisze kierwca busa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...