Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Pokazcie ich mordy !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takie nożyce i łom powinni im w więzieniu wsadzić wiadomo gdzie, odłuczyć s***ynów kradzieży
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Policja,podajcie chociaz inicjały tych s...ow i bandytow
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak nie RĄBAĆ sklepów,to jak tusku żyć w tym dzikim kraju???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hahahhaaa KTO TO :d
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo,ale przestepcu nie sa przypadkowi,mimo zamazanych oczu mozna poznac przestepce,malo sie nasiedzial,chce widac wrocic do kolegow z celi.Na wolnosci zle mu bylo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hahahhaaa KTO TO :D
R,K
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
OMG!!! No to nabył się na wolności, w ogóle mi ich nie żal,okradli ludzi którzy ciężką pracą zarabiali na to co mieli, :ph34r: a Oni splądrowali ich domy i pozabierali to co chcieli a czego nie chcieli -zniszczyli :angry:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaka anna b. bandoszka. hehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jebac was kurwy co tak pierdolicie. Zazdroscicie im tylko i zal dupe sciska!!! huj wiecie i pierdolicie. Mi jest zal waszej inteligencji ktorej nie macie !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jebac was ku*** co tak pier***icie. Zazdroscicie im tylko i zal d*** sciska!!! h** wiecie i pier***icie. Mi jest zal waszej inteligencji ktorej nie macie !!!!
W istocie jest czego zazdrościć?Inteligent przemówił?A to dobre!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lordowie -,tak zazdrościmy im że są takimi pustakami że okradali swoich sąsiadów :) a inteligencją ty widać nie grzeszysz pisząc takie głupoty 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nareszcie! Mam nadzieję że tym razem trochę posiedzą. Kij wam w oko lamusy hahahahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe czy bedziecie tacy madrzy jak wyjdą ! a ta cala Viki suka zostanie rozjechana walcem . takie kurwy rozjezdzalbym walcem jebac was wszytskich.  madrzy tutaj jestecie a w rzzeczywistosci to konie i tyle!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty kurde lamusie jakich sąsiadów nie wiesz a piszesz !!!!!!! społeczniki nie wiedzą a gadają. najlepiej oceniać niewinnych! a piasecka policja nadaje się do siadania na drążku !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty kurde lamusie jakich sąsiadów nie wiesz a piszesz !!!!!!! społeczniki nie wiedzą a gadają. najlepiej oceniać niewinnych! a piasecka policja nadaje się do siadania na drążku !
popieram prawda !!!! gówno wiedza i tak pier***a !!  a policja sie nadaje rowerzystów łapać!!!  sasiadów... spoleczniaki je***e niech sie zajma soba i swoimi bachorami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zatrzymanie pod publikę bo tak najłatwiej a prości ludzie łykają i się cieszą....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do W. Chyba masz rację, od kiedy policja nagrywa zatrzymania? - Trzeba było sie pokazać, a ze niektórzy mają już złą opinnię to czemu tego nie wykorzystać... czy winni czy nie aresztowac ich....    jak tak ma wyglądać sprawiedliwość to mam to w nosie.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiście że nagrywa wejdź na Google i wpisz sobie jak nagrywali aresztowanie dentysty Ż z Piask który zastrzelił kolesia w komisie w Lublinie oraz pan M. za narkotyki :) z Piask. Nie pieprz kolego masz krótką pamięć. Mam nadzieję że tym też przypier..do.lą domiar z grubej rury Do W. Chyba masz rację, od kiedy policja nagrywa zatrzymania? - Trzeba było sie pokazać, a ze niektórzy mają już złą opinnię to czemu tego nie wykorzystać... czy winni czy nie aresztowac ich....    jak tak ma wyglądać sprawiedliwość to mam to w nosie.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak TUSKU żyć??? jak żyć ?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 10

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...