Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Okna Lublin / okolice

Utworzony przez Radzimihr, 27 sierpnia 2014 r. o 22:46
Szukam jakiegoś sprawdzonego dystrybutora okien w okolicy Lublina ew. Piachu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sprawdzałeś duże sieciówki czy szukasz czegoś innego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ktoś korzystał z usług partnera oknoplastu w Lublinie? Szukam jakiś informacji, ewentualnie proszę jeżeli ktoś zna innego dobrego producenta produkującego na profilach veki lub brugmana. Dziekuje od razu za aluplast, a na pewno nie glsystem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ktoś korzystał z usług partnera oknoplastu w Lublinie? Szukam jakiś informacji, ewentualnie proszę jeżeli ktoś zna innego dobrego producenta produkującego na profilach veki lub brugmana. Dziekuje od razu za aluplast, a na pewno nie glsystem.
  Jeżeli na vece to zdecydowanie Oknoplast, zresztą nie tylko dlatego bo jako marka mają wiele swoich własnych rozwiązań. Cieżko porównać też między jednym a drugim profilem, wszystko zależy od Twojego budżetu i potrzeb.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na co zwrócić uwagę przy tym porównaniu ? Wiesz, jestem trochę laikiem w temacie, a nie chcę zbędnie poddawać się marketingowi ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie się budujesz/remontujesz? Jakiś wolnostojak czy blok?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Tomaszowicach, dlatego najbliżej mi będzie do Lublina, chyba że jest coś w Nałęczowie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli chodzi o lublin to śmiało możesz korzystać z oferty firmy Atos. mają świetne okna, a w dodatku w niskich cenach. jeśli chcesz to też je dla ciebie zamontują - ja skorzystałem bo wszystko zostało szybko i sprawnie wykonane. okna sprawdzają się doskonale, więc moim zdaneim jak najbardziej warto.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Warto było zdecydować się na Okno Plus, widzę to po zimie gdzie te koszty ogrzewania wyszły wyjątkowo niskie. I też to było odczuwalne że nic mi nie wlatywało oknami do domu, nawet te mocne podmuchy wiatru zostawały na zewnątrz, nie wychładzały pokoi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...