Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Oficjalnie: Żółkiewka w trzeciej lidze. Zaczynają przygodę życia

Utworzony przez fan, 9 lipca 2014 r. o 22:05
Przygoda życia ,fajnie powiedziane ale po co pompować pieniądze w coś co na dłuższą metę nie ma szans ale to chyba jest obsesja klubów z wiosek żeby pokazać jacy są mocni ale tu nawet modzieżowców brak i tu wychodzi pompowanie kasy w seniorów między innymi Lublinianki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale ty Fanie jestes ograniczony, o co ci tak naprawde chodzi? Chlopaki stworzyli fajna ekipke, do tego osiagneli sukces, jakby ich nie bylo, nie byloby Zólkiewki, zwlaszcza w takim wykonaniu, wtedy nie byloby sponsora i nie byloby awansu-proste, jedno pociaga drugie, wiec... zachowujesz sie jak pies ogrodnika sam nie mam i komus nie dam. Gdyby nie oni, a sami sobie wszystko wywalczyli plus sponsor ktory to wlasnie docenil, nie byloby nic! Wiec nad czym tak ubolewac? Dotarlo? czy ty nadal swoje?a moze ktos cos Ci zabral?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mamy taki poziom pilki, ze nie ci to inni, wiekszosc obraca sie wokol III-IV Ligi badz okregowki, non stop sie to zmienia w tym obrebie. W kazdej druzynie wydaje sie kase na obcych zawodnikow, albo wypozycza sie ich-przeciez to norma, zobacz W lubliniance ilu bylo z motoru, górnika, wisły itp. tak naprawde to malo kto byl tutejszy, podobnie jest w niedrzwicy, avii czy innych klubach-to jest norma wiec dajcie sobie spokoj, przeczytajcie co powiedzial trener Wiater w artykule, i wszystko to wyjasnia, sytuacja podobna jest z trenerami, ciagla rotacja w swoim sosie, wciaz wedruja po tych samych klubach i tak samo zawodnicy. Owszem jest czego zazdroscic, ale co sie czepiliscie,ze nie ma sensu itp. a co ma sens? To po co inne kluby biora udzial w rozgrywkach skoro nie graja swoimi wychowankami?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Paweł Myśliwiecki napewno zasługuje na grę w lepszej drużyłnie  ale nie radził  bym mu wiązać sie z bankrutem Motorem - tam się tylko zdemoralizuje.Lepiej pozostać w Żółkiewce lub wybrać inny lepiej zorganiziwany klub w regionie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myśliwiecki idealnie pasowałby do Lublinianki, tam jest zdecydowanie lepsza organizacja a i zwinny i pomysłowy napastnik by się im przydał, bo Majewski pewnie odejdzie, Ścibior jeszcze nie jest zbyt ogarnięty, a Ozimek nie zapowiada się na gwiazdę...  
Paweł Myśliwiecki napewno zasługuje na grę w lepszej drużyłnie  ale nie radził  bym mu wiązać sie z bankrutem Motorem - tam się tylko zdemoralizuje.Lepiej pozostać w Żółkiewce lub wybrać inny lepiej zorganiziwany klub w regionie.
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CIEKAWE JAK W ŻÓŁKIEWCE POSZERZĄ BOISKO JAK ZA PŁOTEM BAJORO? A PO ZA TYM JUŻ NIE JEDEN KLUB KARMIŁ NIE SWOICH ZAWODNIKÓW MAJĄC NAWET HOJNEGO SPONSORA A PO SEZONIE ZOSTAWAŁ Z RĘKĄ W NOCNIKU.   DZIWI MNIE ŻE DZIAŁACZE Z ŻÓŁKIEWKI NIE WYCIĄGAJĄ WNIOSKÓW Z SYTUACJI KLUBÓW Z REGIONU JAK  SÓL ,SZAROWOLA (MISTRZ III LIGI). 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widać w żółkiewce pracę z młodzieżą, żeby ściągać młodzieżowców (płacić za to) w III lidze to jest cyrk:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie bajoro, lecz piękny zalew. 
CIEKAWE JAK W ŻÓŁKIEWCE POSZERZĄ BOISKO JAK ZA PŁOTEM BAJORO? A PO ZA TYM JUŻ NIE JEDEN KLUB KARMIŁ NIE SWOICH ZAWODNIKÓW MAJĄC NAWET HOJNEGO SPONSORA A PO SEZONIE ZOSTAWAŁ Z RĘKĄ W NOCNIKU. DZIWI MNIE ŻE DZIAŁACZE Z ŻÓŁKIEWKI NIE WYCIĄGAJĄ WNIOSKÓW Z SYTUACJI KLUBÓW Z REGIONU JAK  SÓL ,SZAROWOLA (MISTRZ III LIGI).
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fałszywych ,,zatroskanych przyjaciół" i zazdrośnikom z Krasnegostawu i innych miast o przyszłość Hetmana i Zółkiewki prosimy: nie martwcie się o nas, martwcie się o własne drużyny i miejscowości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja się o los żółkiewki nie martwię już poniatowa była w II lidze a zaczynać będzie teraz w okręgówce myślę że kilka meczy na początku oczywiście na wyjeździe pozwoli im zrozumieć błąd jaki popełnili.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A trener Wiater nadal ma swoją wspaniałą myśl szkoleniową maratończyka czy teraz trenuje piłkarzy ? Proszę o wypowiedź kogoś z Żółkiewki   ps.pytam bo wiem co zrobił z kopaczami w CH
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gratulacje Trenerze , Felek from London :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...