Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Odszkodowania za słupy energetyczne

Utworzony przez Feniks, 25 września 2012 r. o 18:13
hej, na własną rękę nie da rady nic wywalczyć a jeżeli chodzi o firmy co się tym zajmują to strasznie dużo biorą prowizji za to.... znajomy w ubiegłym roku wynajął firmę, miał 3 słupy na polu i jakieś tam przyłącza tzn telefon, gazociąg itd...wyliczyli mu ok 130tys.zł a dostał z tego 40tys. . . i gdzie tu sprawiedliwość??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niewiadomy napisał:
hej, na własną rękę nie da rady nic wywalczyć a jeżeli chodzi o firmy co się tym zajmują to strasznie dużo biorą prowizji za to.... znajomy w ubiegłym roku wynajął firmę, miał 3 słupy na polu i jakieś tam przyłącza tzn telefon, gazociąg itd...wyliczyli mu ok 130tys.zł a dostał z tego 40tys. . . i gdzie tu sprawiedliwość??
zawsze lepsze to niż nic, bo jak taka firma mało wywalczy to i sama mało dostanie, ona bierze zawsze procentowo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja zwróciłam sie do nich o pomoc w podobnej sprawie,opłate zrobiłam i mam zasadzone wynagrodzenie ,zabieraja 25% uzyskanych pieniedzy a nie jakies bajonskie sumy,ale kto bedzie za ciebie zalatwiał rzeczy za darmo ,ja nawet ie wiedzialam o tym ze cos takiego mi sie nalezy bo ciagle pisali ze jest zasiedzeniei nic nie dostane,a tu własnie ze dostane
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w kwestii słuzebnosci i wynagrodzen za uzytkowanie chetnie pomoge w uzyskaniu informacji i obsłudze prawnej zlecenia kontakt 509171744
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z zasiedzeniem mamy do czynienia w przypadku użytku w dobrej woli po 20 latach, a w złej woli po 30 latach, tylko że energetyka kiedyś nie prosiła nikogo o zgodę na postawienie linii przesyłowej i mamy do czynienia w 90% przypadków z użytkiem w złej woli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
witam. napiszcie ludzie cz wywalczyliście jakieś pieniądze za gazociąg na działce, bo nie wiem czy warto się zabierać za sprawę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uważam, że to dobrze, że są już takie kancelarie - o jakich pisze ~Feniks -, które pomagają skutecznie walczyć o odszkodowania od zakładów energetycznych. Tak jak opisał to ~Feniks rzeczywiście można wygrać duże kwoty - jednak zawsze w sądzie bo zakłady energetyczne nie chcą płacić po dobroci, słusznie licząc - jak mi adwokat mój powiedział -, że większośc zainteresowanych się zniechęci, a i kancelari dużo nie ma, które dochodzą takich roszczeń bo muszą mieć spore zaplecze finansowe, żeby rok lub dwa za darmo pracować, jeździć na rozprawy, płacić za paliwo i pracę. Jednak ja z doświadczenia wiem, że warto próbować bo po półtora rocznym procesie (i trzech rozprawach) mój adwokat z Kancelarii Themi z Krakowa wygrał moją sprawę i dostałem przeszło sześćdziesiąt tysięcy - adwokaci wzięli z piętnaście jakoś dopiero po wygranej. Zostało mi ponad 45 i zwrot kosztów rzeczoznawcy, a jeszcze kolejna sprawa wisi w sądzie na podobną kwotę. Ja zgadzam się z ~Feniksem i też polecam pomoc takich kancelarii, a i poczucie sprawiedliwości mam zaspokojone bo mi te linie wiszą nad ziemią z 30 lat blisko. Pozatym z tym z tym zasiedzeniem to mi adwokat tłumaczył, że nawet jak 30 lat już są słupy to wcale nie znaczy, że zakład zasiedział bo o jakiejś sukcesyji pranej mówił, co to jej te zakłady często nie mają i zasiedzenia wtedy nie wykarzą w sądzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobra inicjatywa powyższych kancelarii. W końcu może firmy energetyczne, które dotychczas były świętymi krowami polskiej gospodarki zaczną ponosić koszty swoich działań tak jak każdy innym podmiot.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
It is hot to get one pair of ferragamo varina shoes at salvatore ferragamo shoes stores. These ferragamo shoes are uniue designed.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koszt prowadzenia takiej sprawy jest ogromny, dlatego też wymagana jest niewielka zaliczka. A kwoty odszkodowań są ogromne. Mi osobiście trafiają się klienci którzy walczą o setki tysięcy, a nawet miliony. Coraz częściej zakłady energetyczne zgadzają się na polubowne rozstrzygnięcie sprawy, aby nie wpędzać się w koszty sądowe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Feniks napisał:
Koszt prowadzenia takiej sprawy jest ogromny, dlatego też wymagana jest niewielka zaliczka. A kwoty odszkodowań są ogromne. Mi osobiście trafiają się klienci którzy walczą o setki tysięcy, a nawet miliony. Coraz częściej zakłady energetyczne zgadzają się na polubowne rozstrzygnięcie sprawy, aby nie wpędzać się w koszty sądowe.
Jezzzzuniu! Kolejny ********** frajerów szuka.... zaliczka .już wpłacam. Nr konta podaj!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja sama odwazyłam sie napisać pismo do Zakladu Energetycznego,odpisali mi nawet że szukają dokumentów w archiwum i żebym była cierpliwa.Zobaczymy co z tego będzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
poPiół :) napisał:
Jezzzzuniu! Kolejny ********** frajerów szuka.... zaliczka .już wpłacam. Nr konta podaj! [/quote] Nikt nie szuka W tym przypadku ludzie sami przychodzą. poPiół jakbyś miał kawałek ziemi na którym stałby wielki metalowy słup to inaczej byś gadał, kiedy z gruntem nic nie możesz praktycznie zrobić (no może zasiać trawkę), a jak mgła czy deszcz jest to spier**** jak najdalej od słupa żeby Cię nie "walnęło" [quote name='Aga' timestamp='1357494662' post='716988'] A ja sama odwazyłam sie napisać pismo do Zakladu Energetycznego,odpisali mi nawet że szukają dokumentów w archiwum i żebym była cierpliwa.Zobaczymy co z tego będzie.
Już nie jeden tak robił. Bez sądu zdarza się że energetyka wypłaci, ale marne grosze. Cierpliwość....? Bycie cierpliwym doprowadzi do utraty prawa rzeczowego przez zasiedzenie, a wtedy energetyka już nic nie musi Okres przedawnienia można przerwać wnosząc sprawę do sądu o ustanowienie służebności (odpłatnej).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam śledzenie bloga http://lawandlive.blogspot.com/ będzie tam zamieszczane wiele ciekawych artykułów na temat służebności przesyłu (odszkodowań za słupy) i nie tylko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te zaliczki na poczet prowadzenia sprawy, to jawne oszustwo! Ciekawe dlaczego nie wystarczy takim kancelariom procent od wygranej sumy ? bo trzeba by się wysilić i wygrać by coś mieć, a tak 1400 zaliczki i sprawa " niby" w toku, a czy ją faktycznie wygramy to już inna bajka, my swoje wzięliśmy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Te zaliczki na poczet prowadzenia sprawy, to jawne oszustwo! Ciekawe dlaczego nie wystarczy takim kancelariom procent od wygranej sumy ? bo trzeba by się wysilić i wygrać by coś mieć, a tak 1400 zaliczki i sprawa " niby" w toku, a czy ją faktycznie wygramy to już inna bajka, my swoje wzięliśmy.
Zwykły pozew do sądu, dobrze napisany to min 300 zł, a przed tym żmudna korespondencja z energetyką co też kosztuje i to nie mało (napisać byle co to lepiej w ogóle nie pisać). Dojazdy na rozprawy itp... Skoro uważasz że np. te 1400 zł to coś za co prawnik będzie pracować rok czy dwa, to dam tobie tyle i zasuwaj dla mnie chociaż przez rok i przeżyj za to.... Takie durne prowokacje to możesz z rodziną prowadzić, a jak nie masz nic sensownego do powiedzenia to lepiej nic nie pisz... trochę jakbyś po obracał w branży prawniczej to byś się przekonał co ile kosztuje. Normalny prawnik najpierw z ciebie skasuje grube tysiące (5-15 tys zł) a później jeszcze weźmie dodatkowo 10-15%, a takie wyspecyfikowanie kancelarie wezmą np. 1400 zł i później 20-25% I nigdzie nie ma 100%gwarancji wygranej. To chyba lepiej włożyć te 1400zł niż stracić 15tys zł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Feniks napisał:
Zwykły pozew do sądu, dobrze napisany to min 300 zł, a przed tym żmudna korespondencja z energetyką co też kosztuje i to nie mało (napisać byle co to lepiej w ogóle nie pisać). Dojazdy na rozprawy itp... Skoro uważasz że np. te 1400 zł to coś za co prawnik będzie pracować rok czy dwa, to dam tobie tyle i zasuwaj dla mnie chociaż przez rok i przeżyj za to.... Takie durne prowokacje to możesz z rodziną prowadzić, a jak nie masz nic sensownego do powiedzenia to lepiej nic nie pisz... trochę jakbyś po obracał w branży prawniczej to byś się przekonał co ile kosztuje. Normalny prawnik najpierw z ciebie skasuje grube tysiące (5-15 tys zł) a później jeszcze weźmie dodatkowo 10-15%, a takie wyspecyfikowanie kancelarie wezmą np. 1400 zł i później 20-25% I nigdzie nie ma 100%gwarancji wygranej. To chyba lepiej włożyć te 1400zł niż stracić 15tys zł.
Normalny prawnik nie przesiaduje na forach w poszukiwaniu dawców zaliczek. A wiadomo, że tu wioskowa klientela się przewija i niejeden z chciwości łyknie ten kit. Normalny prawnik nie tłumaczy się jak dziecko, co ile kosztuje. Nigdy nie skorzystam z prawnika produkującego się na gazetowych forach. To jest normalnie siara i kwas dla prawnika.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobra jest firma odszkodowawcza z Warszawy.Duzeodszkodowania.com
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie jestem prawnikiem, tylko pracownikiem kancelarii. Prawnicy zajmują się sprawami a nie polemiką z wszechwiedzącymi (- nie mającymi pojęcia jak wygląda proces prawny) Takich jak "poPiół" jest wiele, wypowiadają się na temat rzeczy o których nie ją żadnego pojęcia. Może przeczytałeś jakiś artykuł o tym, usłyszałeś coś-gdzieś i tniesz wielkiego oświeconego na forum, bo może chociaż tutaj ludziom zaimponujesz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja nie będę tutaj nic pisał o kancelarii którą reprezentuję - bo już na tym forum strach. W polsce są miliony nieruchomości, żadna z Waszych kancelarii / firm nie jest w stanie przerobić nawet ułamków z ułamków procentów wszyskich możliwych spraw. Dla dużej i bogatej kancelarii która prowadzi też inne sprawy to nawet śmieszne kilkaset spraw już ją zatka - a tysiąc to bez wątpienia. Po co pisać brednie na forach i pienić sie na inne firmy / kancelarie. To jest głupie. W efekcie nie będziecie mieli więcej klientów a ci którzy chcieliby dochodzić swoich praw zrezygnują w góle - bo nie dość że wygrane niepewne to jeszcze sami "oszuści" - co z waszych postów jasno dla odwiedzającego forum wynika. To ani PR nie jest ani reklama co teraz robicie tylko głupota i takie pyskówy dla całej branży odbiją się zkawką - przez dwóch trochę bezmyślnych agentów. Ja już widziałem i brałem udział w takich akcjach - pożal sie boże - PR, i dla wszystkich konczyło się spadkiem sprzdaży. Każdą mała i średnią firmę można zniszczyć prowo - tylko po co? Żeby się zemściła? Myślcie proszę. Uwaga jest tym istotniejsza, że na innych forach też jacyś bezmyślni agenci dyskrtedytują się nawzajem i wyzywają od "oszustów" - to inne firmy ale obraz całokształu pozostaje. A teraz napisać sobie grzecznie przepraszam - to się więcej nie powtórzy i zająć się swoimi sprawami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 18

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...