Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Odlot frankfurterek. Kulinarna podróż na Europejskim Festiwalu Smaku

Utworzony przez Lublinianin, 31 sierpnia 2014 r. o 09:08 Powrót do artykułu
Byłem w Grecji wiele razy i nigdy nie spotkałem sałatki greckiej bez sałaty lodowej. To po pierwsze. Po drugie w polskich sklepach nie widziałem prawdziwej,greckiej fety. Jak ktoś gdzieś spotkał to będę wdzięczny za namiary.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wyjątkowo słaby pomysł żeby włączyć w to loty z Lublina. Na poziomie wiejskiego marketingu gminy pcim.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po drugie w polskich sklepach nie widziałem prawdziwej,greckiej fety. Jak ktoś gdzieś spotkał to będę wdzięczny za namiary.
Feta to ser z zastrzeżoną recepturą. Wcześniej nazwa "feta" nie była zastrzeżona, a teraz już jest i bez receptury i bez certyfikatu nie wolno używać nazwy "feta". To co jest w sklepach to są sery "typu feta".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Feta to ser z zastrzeżoną recepturą. Wcześniej nazwa "feta" nie była zastrzeżona, a teraz już jest i bez receptury i bez certyfikatu nie wolno używać nazwy "feta". To co jest w sklepach to są sery "typu feta".
Ja o tym wszystkim wiem,pytając o fetę mam właśnie na myśli tą prawdziwą,grecką.Może jest do kupienia w jakiś sklepach w Polsce?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...