Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Oddłużanie antywindykacja

Utworzony przez ~katarzyna.mlez~, 23 marca 2010 r. o 16:57
Mam pytanie dotyczące zadłużeń. Szukam wszędzie pomocy. Chcę rozpocząć współpracę z firmą właśnie tego pokroju. Teraz nie wiem czy mówią prawdę, że pomagają wynegocjować jak najlepsze warunki spłaty czy tylko tylko tak mówią. Może ktoś z Was współpracował z taką firmą???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma dużych doświadczeń, ale dla mnie takie obniżanie rat kredytów robiła KMPA z Krakowa. Z tego co wiem działają w całej Polsce więc sprawdź czy koło Ciebie też jest ich oddział. W moim przypadku wszystkie sprawy zakończyły się sukcesem, ale mówili mi że nie zawsze da się coś zrobić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z KMPA radzę uważać i poczytać trochę w necie. Mają jakieś dziwne akcje z pracownikami. Niby mają wyksztalcenie i aplikacje, a w rezultacie okazuje sie, ze jeden z ich pracownikow udziela porad bez niej. Po prostu proszę to sprawdzić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Osobiście odradzam. Kilka dni czekałem na ofertę a lakoniczne odpowiedzi Pani odbierającej telefon (jak już w ogóle odebrała!) nie przekonały mnie. Sam skontaktowałem się z bankami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Centrum Ochrony Dłużnika negocjuje z bankami całkiem dobrze. Rozkładają raty na mniejsze, załatwiają w skrócie mówiąc święty spokój od nachalnych banków. I działają dość dobrze. Nie trzeba w nieskończoność czekać i dzwonić, żeby dowiedzieć się jak mają się sprawy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadza się. Największym plusem jest otwartość i dostęp do informacji. Na bieżąco wiadomo co dzieje się ze sprawą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
COD to dobra firma. Pomogli mojemu bratu. Wprawdzie raty nie są tak niskie jak chciał, ale to akurat nie ich wina. Zadłużenie było zbyt wysokie. Załatwili ich obnizenie i tak rekordowo biorąc pod uwage jego sytuacje. Mogę polecić zadłużonym. Zawsze to lepsze niż kredyt na spłatę kredytu itp. itd....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ile sobie życzą takie firmy i kiedy się im płaci ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli chodzi o cenę to jest różnie, w zależności od ilości banków czy instytucji, z którymi ma się problem. Poza tym większość z takich firm, np. Centrum Ochrony Dłużnika, ma cały cennik na stronie: COD cennik . Teraz większość takich informacji jest na stronie. Co do terminu wpłaty to ja się nie orientuję. Nie załatwiałam z nimi nic, aż tak się nie orientuję. Niech wypowiedzą się Ci, co korzystali. Ale na logikę płaci się albo połowę przed, połowę po załatwieniu wszystkiego, ale całość przed. W końcu firma podejmie działania, tylko czasami nie da się niektórych rzeczy załatwić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak czy inaczej ceny mają rozsądne i radzą sobie z bankami... A o to chodzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie no, ceny to czasami nie wszystko. Dzięki za cennik, przydał się. Rozpocząłem właśnie współpracę z COD, o dziwo pomimo sezonu urlopowego jakoś to idzie, zobaczymy jak będzie dalej. Na razie na plus.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Grand , bez obaw. Działają całkiem dobrze, na pewno Ci pomogą. Powodzenia!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na razie jest ok. Korespondencja z bankiem działa im całkiem sprawnie, w jednym miejscu już załatwili obniżenie raty, jeszcze tylko 3.... Na razie jestem zadowolony.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I jak idzie? Ruszyło coś? U mnie to trwało wszystko dość krotko, choć banków do obskoczenia tyle co u Ciebie... Powodzenia!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szczerze mówiąc to obawiałem się, bo firma się nie odzywała, nie wiedziałem czy coś się dzieje, nie wiedziałem, czy w ogóle coś robią w mojej prawie. Na szczęście brak kontaktu, nie oznaczał niczego złego, sprawy się toczą, odpukać, na moją korzyść...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli co? To ze milczą, nie oznacza, że sprawa stanęła? Z mężem podjęliśmy się współpracy z nimi w związku z naszymi długami i chwilowo cisza, trochę się niepokoimy... Widać niepotrzebnie? Czekam na info od kogoś, kto wie o nich więcej niż my. Z góry dziękuję. Pozdrawiam! Ola W.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spokojnie Olu Oni tak czasami działają Mają więcej spraw po wakacjach pewno i trudno im dzwonić do wszystkich Klientów z każdą pierdołą. Nie martw się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Śledzę ten temat już od jakiegoś czasu i zastanawia mnie czy COD rzeczywiście mogą mi pomóc. Mam problem z trzema bankami i SKOKiem, nie mogę się z nimi dogadać, raty mnie męczą, nie stać mnie an ich spłatę. Czy zgłaszając się do COD rzeczywiście mogę liczyć na pomoc o której piszecie..? Liczę na rzetelną i szczerą odpowiedź...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam w gronie zadłużonych :/ Spokojnie, na cuda już na samym początku nie licz, bo pierwsze formalności z bankami trochę trwają, szczególnie ze SKOKiem, ale zwykle rusza później dość szybko. NA pierwszym spotkaniu się wszystkiego dowiesz. Wypytaj dokładnie o wszystkie szczegóły. Ja pytałam dosłownie o każdą pierdołę i choć z odrobiną zniecierpliwienia, ale doradca tłumaczył... Teraz przynajmniej "pi razy drzwi" wiem co się dzieje. A odpukać dzieje się na moją korzyść. Pozdrawiam, Ola
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...