Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Obwodnica Bełżyc gotowa. Kiedy nią pojedziemy?

Utworzony przez Adam, 16 października 2014 r. o 15:52 Powrót do artykułu
To jakieś kpiny .... mam nadzieję. Grudzień lub styczeń, czyli tłumacząc ten urzędniczy "bełkot" - pewnie na wiosnę. Jedyna nadzieja w tym, że zbliżają się WYBORY.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No chyba Przelewajko dzisiaj nie lał, gdzież to tyle czekac.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tych wszystkich informacjach o przebudowach dróg brakuje pokazanej mapki z zaznacznonym nowym lub remontowanym odcinkiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam pytanie, czemu służą pasy z kostki na nowych rondach ogwodnicy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nowa obwodnica omija Bełżyce od strony PÓŁNOCNEJ pani(e) Dudi. Dwója z geografii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam pytanie, czemu służą pasy z kostki na nowych rondach ogwodnicy?
jeśli chodzi o te pasy przez wysepkę to jest to dla wielkogabarytowych samochodów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i tu pojawia się ciekawostka, na wszystkich rondach przejazdy przez wysepki zgodnie z przebiegiem drogi 747, oprócz jednej w krężnicy okrągłej na rondzi pprzejazd ma przebieg prostopadłu do tej drogi. a najlepsze jest to że to rondo od dawna jest użytkowane i ktoś to odebrał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież ta odpowiedź pana Gwozdy jest kpiną. Wcześniej nie można zapoznać się z dokumentacją? Nie można było jej zażądać od wykonawcy ? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy Wy wszyscy nie rozumiecie tego, że wybory będą?   Teraz jest oddawanych i łatanych mnóstwo dróg gminnych i powiatowych.   Drogi wojewódzkie i krajowe będą oddawane bliżej wyborów parlamentarnych.      
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ta droga to niezła fuszerka. W przypadku utraty panowania nad pojazdem o co w zimie nie łatwo kończymy zjazdem ze sporego nasypu na którym jest droga, w rowie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan (i) Redaktor   O ile dobrze pamiętam z geografii południe to ta strona bliżej gór. W takim razie ni jak mi nie pasuje, że obwodnica jest po południowej stronie miasta. Czy na pewno piszecie Państwo o Bełżycach?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wpisywałem się w tej sprawie 17 października. I co ? Nic ! Inwestor olewa wszystko, a redakcja dziennika wschodniego ma siłę przebicia gwożdzia przez papier. Żenada. 3 miesiace od ukończenia drogi i nie mozna jej odebrać przez mitręgę urzędniczą. A może są ważniejsze powody, ale ani pan Gwozda, ani redakcja nie próbuje nam tego wyjasnić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...