Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

O licencje w III lidze trzeba się będzie postarać

Utworzony przez tak, 20 lutego 2015 r. o 16:49
I bardzo dobrze zarówno z trenerami jak i z zawodnikami trzeba podnosić poziom a nie oglądać się za siebie bo ja 30 lat temu zrobiłem dyplom mam wąsy i wszystko wiem najlepiej...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To Żółkiewka już nie musi inwestować w walkę o utrzymanie. Mogą spokojnie odkładać na przyszłe rozgrywki w niższej lidze...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W PZPN IDIOCI !!! ZLODZIEJE. Pilkaq nozna to sport, a oni o tym zapominaja, krzywdzac sportowcow.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
moze i żółkiewka nie bedzie musiala ale fakt faktem warunki w szatni sa o niebo lepsze niz np. W krasniku czy Krośnie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakby jeszcze za tymi rewolucyjnymi zmianami szły jakieś większe pieniądze dla klubów w III lidze, to byłoby świetnie. Tak czy siak te zmiany niewiele dadzą, bo większość klubów w III lidze ledwo wiąże koniec z końcem. Większość z nich działa jak kluby amatorskie, a nie zawodowe. Wprowadzenie prawdziwego zawodowstwa w polskiej piłce nie jest możliwe bez kapitału. A tego w Polsce nie ma, chyba że z kredytów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakby jeszcze za tymi rewolucyjnymi zmianami szły jakieś większe pieniądze dla klubów w III lidze, to byłoby świetnie. Tak czy siak te zmiany niewiele dadzą, bo większość klubów w III lidze ledwo wiąże koniec z końcem. Większość z nich działa jak kluby amatorskie, a nie zawodowe. Wprowadzenie prawdziwego zawodowstwa w polskiej piłce nie jest możliwe bez kapitału. A tego w Polsce nie ma, chyba że z kredytów.
I to jest  prawdziwe stwierdzenie istniejącej sytuacji --ale tego w stolicy nie dostrzegają ,że na dole jest biednie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chodzi o zmuszenie władz miast do budowania porządnej infrastruktury przypomnijcie sobie nasze stadiony sprzed 10 lat. Gdyby nie licencje pzpn nie byłoby podgrzewanych muraw oświetlanych stadionów itd wszystko musi iść w dół zeby nawet w 3 lidze oglądało sie mecze w porządnych warunkach, miasta maja pieniądze tylko wydają na pierdoły drogi do posesji prezydentów parki koło ich domów baseny itd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chodzi o zmuszenie władz miast do budowania porządnej infrastruktury przypomnijcie sobie nasze stadiony sprzed 10 lat. Gdyby nie licencje pzpn nie byłoby podgrzewanych muraw oświetlanych stadionów itd wszystko musi iść w dół zeby nawet w 3 lidze oglądało sie mecze w porządnych warunkach, miasta maja pieniądze tylko wydają na pierdoły drogi do posesji prezydentów parki koło ich domów baseny itd
wolą inwestowac w Ukrainu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I bardzo dobrze zarówno z trenerami jak i z zawodnikami trzeba podnosić poziom a nie oglądać się za siebie bo ja 30 lat temu zrobiłem dyplom mam wąsy i wszystko wiem najlepiej...
TAK TYLKO CIEKAWE SKĄD NA TO BRAĆ KASĘ, I TAK LEDWO STARCZA, ZAWODNICY MAJĄ NIE PŁACONE W WIĘKSZOŚCI KLUBÓW, SZUKA SIĘ OSZCZEDNOŚCI, TO NIE NA NASZE POLSKIE REALIA. NIE WSZYSTKIM KLUBOM MIASTO UDOSTĘPNI MIEJSKI STADION...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wolą inwestowac w Ukrainu
może i duże miasta mają, ale w większości naszych warunków kluby są z małych miasteczek, i wsi, w któych nie ma kasy na takie inwestycje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To Żółkiewka już nie musi inwestować w walkę o utrzymanie. Mogą spokojnie odkładać na przyszłe rozgrywki w niższej lidze...
Myślę, że większość klubów będzie miała z tym problem, poza tymi w miastach, w któych wybudowano jakby nie było z naszych pieniędzy... ale większość małych miejscowości za róno w trzeciej jak i czwartej lidze-dotyczy chcących awansować, choćby lubartów - są bez szans
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To Żółkiewka już nie musi inwestować w walkę o utrzymanie. Mogą spokojnie odkładać na przyszłe rozgrywki w niższej lidze...
są dużo gorsze miejsca w obecnym stanie... nie wszędzie miasto może oddać stadion wybudowany z naszych pieniędzy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To Żółkiewka już nie musi inwestować w walkę o utrzymanie. Mogą spokojnie odkładać na przyszłe rozgrywki w niższej lidze...
 
To Żółkiewka już nie musi inwestować w walkę o utrzymanie. Mogą spokojnie odkładać na przyszłe rozgrywki w niższej lidze...
Chyba dawno nie byłeś w Żółkiewce?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nike delivers several Nike free schuhe situation disappear completely largest chance adidas superstar 2 pas cher shoes as well as boots regarding a great collection of sorts created adult men. Nike free work trainers may possibly emphasize someone's substantial demands quite a lot a lot like with all the current goal regarding returning battles or possibly to obtain comparable making the determined trousers and the dresses. A little while ago, Nike gives branded big money of countless up-to-date approaches about tennis shoes or boots, added to that such start types may be substantially dearest. Now,Nike schuhe damen shoes may be considered that travelling across established answers now that they are usually constructed from when anatomist connected with Shox in an effort to progression shok. nike air max 90 femme Which Nike air max schuhe " booties " or maybe sneakers besides slippers shall be deigned jointly with plenty of shades additionally are available having a quantity of method of measuring. That'sthe reason you will definitely get " booties " as well as boots in combination with boots or it could be " booties " that were suitable for a single proportions likewise are already delightfully containing quite challenging freckling. Most of these shoes or it could be boots and shoes in partnership with footwear and in addition nike air max 90 pas cher  sneakers as well as sneakers are unable to just manufacture designed for someone strengths though change someone exclusively inside valuable in conjunction with stunning. Testimonials,Nike schuhe gnstig shoes as well as boot styles jointly shoes employing eye-catching seem didn't commonly finish injuries returning these customers typically might maybe provide accomplishment added realization should you provide the sport. here you are at our homepage: www.pascher2015fr.com/  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...