Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

NOWY WÓJT W SPICZYNIE ?

Utworzony przez czas odwagi, 22 września 2014 r. o 21:44
1.Czy najbliższe wybory samorządowe w SPICZYNIE pozbawią władzy dotychczasowego Wójta Urzędu ? 2. Czy zmiana jest potrzebna ? 3. Czy jesteś zadowolony z obecnej formy sprawowania urzędu ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy wreszcie doczekaliśmy się opozycji w Spiczynie ???  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak to jest jak rządzący myślą, że mieszkańcy  są  jej podwładnymi. W Łęcznej już prawdopodobnie  skończą  się czasy takiego myślenia tej obecnej władzy. A Wam życzę odwagi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pytania chyba zawierają już odpowiedź, są banalne, chytrze ktoś zabrał się za sprawę :) może coś w końcu się zmieni, władza spiczyńska jest już rozzuchwalona niczym szlachcice za Króla Sasa  czas przewietrzyć gabinety :) 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak to jest jak rządzący myślą, że mieszkańcy  są  jej podwładnymi. W Łęcznej już prawdopodobnie  skończą  się czasy takiego myślenia tej obecnej władzy. A Wam życzę odwagi.
panie proboszczu czas przemianować się na dziekana bo to inna parafia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
można jeszcze mnożyć tych pytań ale dobrze chociaż że jest debata publiczna o tym co się dzieje w naszej gminie, bo jak na razie to wyglądało jak na za wschodnią granicą :) jedna tylko słuszna opcja 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POGONIĆ ICH JAK SOBIESKI TURKÓW POD WIEDNIEM :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1.pytanie które chce zadać wójtowi czy jeszcze jest w stanie samodzielnie kierować gminą ?. 2. Kto świadczy usługi informatyczne w urzędzie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy u Was w Spiczynie też macie speca od propagandy? A ile już kadencji rządzi Wami Wasz umiłowany? Bo może u Was jest podobnie  jak w naszej gminie wszystko  jest na "Nie Da Się"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
umiłowany ? dobre sobie ja jestem już nim umęczony :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trudno się połapać kto w tej gminie rządzi  jak w tej reklamie :) głowa mówi on, rozum mówi ona   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polityka nie może obejść się bez jakiejś podstawy moralnej                                                           A.Mickiewicz    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na pewno w Spiczynie znajdzie się chętny, ambitny i bezrobotny jak w Łęcznej i będzie obiecywał złote góry.  Taki za półdarmo weźmie wójtowanie. Zawsze lepsze parę tysięcy niż nic. Hasło wyborcze - Dajcie mi władzę a ja was (u)rządzę ! I śmiechu troszkę będzie, a śmiech to zdrowie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spiczyn ? A co to qrwa jest/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiersz by się jakiś przydał, na chwałę naszego uwielbionego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na pewno w Spiczynie znajdzie się chętny, ambitny i bezrobotny jak w Łęcznej i będzie obiecywał złote góry.  Taki za półdarmo weźmie wójtowanie. Zawsze lepsze parę tysięcy niż nic. Hasło wyborcze - Dajcie mi władzę a ja was (u)rządzę ! I śmiechu troszkę będzie, a śmiech to zdrowie.
widzę że nerwy puszczają i sięga się po stare metody straszenia "że może być jeszcze gorzej" tym tokiem myślenia chyba posługuje się Aleksander Ł. tam gdzie władze gminy jeżdżą na wizyty robocze czy tam studyjne, jak zwał tak zwał wzorce już gotowe :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dla tych co wybierają się na zebrania sołeckie i chcą jeszcze wierzyć  ....politycy są wszędzie tacy sami, obiecują zbudować most nawet tam, gdzie nie ma rzeki ...                                                  Nikita Chruszczow
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dla tych co wybierają się na zebrania sołeckie i chcą jeszcze wierzyć  ....politycy są wszędzie tacy sami, obiecują zbudować most nawet tam, gdzie nie ma rzeki ...                                                  Nikita Chruszczow
 takie nasze, gdzie tam te remizy ? miejsca w przedszkolach ? i reszta futurystycznych  inwestycji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no Baśka już tylko 53 dni :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ILE GMINA ŁOŻY NA NIBYMUZEUM W ZAWIEPRZYCACH ? dlaczego do ch.... nie ma nic na stronie internetowej ? gadałem z  radnym nikt nic nie wie, stawia się na informatyzację gminy, wp internet fyfnastej generacji jakieś nikomu niepotrzebne infokioski a brak rzetelnej informacji o wydatkach na tak "potrzebne" cele ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 343

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...