Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

NOWY WÓJT W GMINIE FAJSŁAWICE ?

Utworzony przez Tadeusz, 6 października 2014 r. o 13:57
W gminie Fajsławice kampania wyborcza rozpoczęła się na całego i tym razem zapowiada się ciekawa rywalizacja.Potrzebna jest niewątpliwie nowa jakość oraz zmiana pokoleniowa we władzach i dobrze że większość tak rozumuje.Młodzi kandydaci pokazują , że wiedzą co chcą i o co im chodzi a konkretnie nie chcą stagnacji tylko nowoczesności, przyśpieszenia i nowoczesnego działania.Jak tak dalej pójdzie to nowa rada będzie faktycznie nową a nowy Wójt Gminy będzie faktycznie nowym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zmiana władzy jest zawsze korzystna i potrzebna.Obecny Wójt niezależnie od tego co powie i sądzi to przez ostatnie kilka lat zrobił niewiele. Nie ulega wątpliwości , że celem jego jest aktualnie utrzymanie władzy i dbanie o swoje interesy a nie troska o gminę.Dlatego zawsze warto zaryzykować i coś zmienić bo przecież nie da się zmienić tego co minęło , ale możemy wpłynąć swoim wyborem ja jutro.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
:) Kandydaci na Wójta Gminy odkryli karty , a ja myślę , że wyborcy zadecyduję " mądrze" czego chcą. Na stronie internetowej " Fajsławice 24" zostały przedstawione sylwetki ubiegających się o to stanowisko , kampania w terenie trwa a wybór sprowadzi się do odpowiedzi na dwa pytania:1. Czy chcesz zmiany w Gminie? 2.Czy podoba Ci się to co jest w Gminie?. Demokracja ma swoje praw a ja mieszkanka gminy Fajsławice i wszyscy inni muszą zgodzić się z każdym wyborem ale osobiście nie chciałabym przez następne cztery lata patrzeć na taki styl rządzenia jaki jest aktualnie.A jaki to styl to każdy wie i widzi i nie ma potrzeby na jego upublicznianie w Dzienniku o szerszym zasięgu.Wyborcy wybiorą mądrze :D  :D 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
:) Kandydaci na Wójta Gminy odkryli karty , a ja myślę , że wyborcy zadecyduję " mądrze" czego chcą. Na stronie internetowej " Fajsławice 24" zostały przedstawione sylwetki ubiegających się o to stanowisko , kampania w terenie trwa a wybór sprowadzi się do odpowiedzi na dwa pytania:1. Czy chcesz zmiany w Gminie? 2.Czy podoba Ci się to co jest w Gminie?. Demokracja ma swoje praw a ja mieszkanka gminy Fajsławice i wszyscy inni muszą zgodzić się z każdym wyborem ale osobiście nie chciałabym przez następne cztery lata patrzeć na taki styl rządzenia jaki jest aktualnie.A jaki to styl to każdy wie i widzi i nie ma potrzeby na jego upublicznianie w Dzienniku o szerszym zasięgu.Wyborcy wybiorą mądrze :D  :D 
Według mnie jest OK
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wygląda na to że:   Program wyborczy obecnego Wójta to  TAK  dla mnie i jest wszystko OK.   Program wyborczy nowego Wójta to  TAK dla głębokich zmian w Gminie i Urzędzie i  NIE dla T. Ch.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wygląda na to że:   Program wyborczy obecnego Wójta to  TAK  dla mnie i jest wszystko OK.   Program wyborczy nowego Wójta to  TAK dla głębokich zmian w Gminie i Urzędzie i  NIE dla T. Ch.
T.CH. ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W gminie Fajsławice kampania wyborcza rozpoczęła się na całego i tym razem zapowiada się ciekawa rywalizacja.Potrzebna jest niewątpliwie nowa jakość oraz zmiana pokoleniowa we władzach i dobrze że większość tak rozumuje.Młodzi kandydaci pokazują , że wiedzą co chcą i o co im chodzi a konkretnie nie chcą stagnacji tylko nowoczesności, przyśpieszenia i nowoczesnego działania.Jak tak dalej pójdzie to nowa rada będzie faktycznie nową a nowy Wójt Gminy będzie faktycznie nowym.
Wybieramy jednego z nich: 1. Chruściel Tadeusz  2.Idzik Radosław 3.Lipa Grzegorz 4. Wroński Józef
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wybór jest prosty ,a najważniejsze żeby w końcu zaczęła w tej Gminie być normalność i tego chce większość mieszkańców.O obecnym Wójcie wiemy wszystko a nawet to do czego jest zdolny i myślę  że zrobił on już swoje a nawet wyczerpał swoje możliwości. Na pewno na zmianie Wójta nic nie stracimy a szansa  chociażby na to że Nowy Wójt będzie nas szanował jest. To, że większość chce zmiany to się czuje ale boję się aby o wyborze nie zadecydowali Ci co liczą glosy a Stary Wójt rozmyśla na wszystkie strony i wystarczy tylko przeanalizować kto jest w komisjach wyborczych.Patologię zmienić w normalność i większość tego chce a jakie to trudne. Dziwne ale taka jest prawda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wybór jest prosty ,a najważniejsze żeby w końcu zaczęła w tej Gminie być normalność i tego chce większość mieszkańców.O obecnym Wójcie wiemy wszystko a nawet to do czego jest zdolny i myślę  że zrobił on już swoje a nawet wyczerpał swoje możliwości. Na pewno na zmianie Wójta nic nie stracimy a szansa  chociażby na to że Nowy Wójt będzie nas szanował jest. To, że większość chce zmiany to się czuje ale boję się aby o wyborze nie zadecydowali Ci co liczą glosy a Stary Wójt rozmyśla na wszystkie strony i wystarczy tylko przeanalizować kto jest w komisjach wyborczych.Patologię zmienić w normalność i większość tego chce a jakie to trudne. Dziwne ale taka jest prawda.
A ja się zapytam każdego z osobna czy chcą mieć w gminie wiatraki i dopilnuję i rozliczę z tych słów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
:D Jest dobrze i nie trza psuć można przecież pić, ćpać , balować i udawać ze wszystko jest spoko. A zatem dlaczego jest tak źle skoro jest tak dobrze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mnie wiecie co boli? Boli mnie fakt , żze taki debil robi ludzi w balona i manipuluje nimi, raz mówi tak a zaraz potem inaczej albo mówi jedno a robi drugie i nie ma nikogo kto by  mu powiedział że jest to żenada a ma wokoło samych idiotów co robią mu reklamę Czy w związku z tym my wszyscy  są matoły?. No to ja się  Was pytam i odpowiadam. Zamiast narzekać weźmy się do roboty i zmieńmy ich wszystkich. Jeśli my ich nie zmienimy to oni sami siebie nie zmienią. A jak my ich zmienimy to wtedy my będziemy mądrzy a nie matoły. Tylko trzeba chcieć tego jak wody na pustyni i wtedy nie będzie powodów do narzekania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mnie wiecie co boli? Boli mnie fakt , żze taki debil robi ludzi w balona i manipuluje nimi, raz mówi tak a zaraz potem inaczej albo mówi jedno a robi drugie i nie ma nikogo kto by  mu powiedział że jest to żenada a ma wokoło samych idiotów co robią mu reklamę Czy w związku z tym my wszyscy  są matoły?. No to ja się  Was pytam i odpowiadam. Zamiast narzekać weźmy się do roboty i zmieńmy ich wszystkich. Jeśli my ich nie zmienimy to oni sami siebie nie zmienią. A jak my ich zmienimy to wtedy my będziemy mądrzy a nie matoły. Tylko trzeba chcieć tego jak wody na pustyni i wtedy nie będzie powodów do narzekania.
I jeszcze tylko sam sobie odpowiem bo tak sobie wymyśliłem w lesie i mnie żal ściska. Nic kompletnie nic on nie może nam zaoferować a więc żadnych perspektyw , żadnej pracy i płacy.A szkoły u nas to niczego dobrego nie uczą albo to gdzie się nie pójdzie to zawsze d... z tyłu.Idziesz do przychodni , idziesz do urzędu i gdziekolwiek idziesz to wszędzie Ci łachę robią i patrzą na Ciebie jakby diabła zobaczyli.Mógłbym na ten temat dużo więcej tu napisać ale powiem tylko tyle że u nas demokracji brak a my jesteśmy zniewoleni i zastraszeni a on ma obrzydliwą wadę , że nie znosi sprzeciwu i jest mściwy a nawet podły. Ale  przestań człowieku , odrzuć te myśli chore, podnieś głowę bo okoliczności są wyjątkowe.Damy radę,bo nie damy się skłócić i nie będziemy słuchać ludzi którzy są głupi, chociaż słyszą i chociaż patrzą to nie widzą.I to by było na tyle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
:) Kandydaci na Wójta Gminy odkryli karty , a ja myślę , że wyborcy zadecyduję " mądrze" czego chcą. Na stronie internetowej " Fajsławice 24" zostały przedstawione sylwetki ubiegających się o to stanowisko , kampania w terenie trwa a wybór sprowadzi się do odpowiedzi na dwa pytania:1. Czy chcesz zmiany w Gminie? 2.Czy podoba Ci się to co jest w Gminie?. Demokracja ma swoje praw a ja mieszkanka gminy Fajsławice i wszyscy inni muszą zgodzić się z każdym wyborem ale osobiście nie chciałabym przez następne cztery lata patrzeć na taki styl rządzenia jaki jest aktualnie.A jaki to styl to każdy wie i widzi i nie ma potrzeby na jego upublicznianie w Dzienniku o szerszym zasięgu.Wyborcy wybiorą mądrze :D  :D
MASZ GŁOS, MASZ WYBÓR
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma tak, że na wybory należy iść i jest to obowiązek patriotyczny. W ręcz przeciwnie : pójście na wybory bez pojęcia na kogo się głosuje , to działanie na szkodę własną i sąsiedzką. Jeśli nie zdajesz sobie sprawy z tego, że nie wszyscy kradną albo po prostu nie wiesz kto kradnie a kto jest uczciwy , jeśli nie wiesz kto jest kim , jeśli uważasz , ze wybory to tylko zmiana świń przy korycie to:nie idź na wybory.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma tak, że na wybory należy iść i jest to obowiązek patriotyczny. W ręcz przeciwnie : pójście na wybory bez pojęcia na kogo się głosuje , to działanie na szkodę własną i sąsiedzką. Jeśli nie zdajesz sobie sprawy z tego, że nie wszyscy kradną albo po prostu nie wiesz kto kradnie a kto jest uczciwy , jeśli nie wiesz kto jest kim , jeśli uważasz , ze wybory to tylko zmiana świń przy korycie to:nie idź na wybory
Każdy ma wolną wolę i własne poczucie wartości a wolność to sztuka wyboru a co do reszty to  TAK.Trza zmieniać albo chociaż próbować a czasami olać jak sie nie da zmieniać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pocałujta w d*** WÓJTA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pocałujta w d*** WÓJTA
Po wyborach będzie lepiej , prawda?   Jak nic nie zrobisz to nie będzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja to widzę tak, że trzeba iść na wybory i uniemożliwić aby ostała się obecna władza. Doceniam ich dorobek i twierdzę , że władza nasza potrafi: wybitnie manipulować, udawać, kalkulować ,  ściemniać,mataczyć,kłamać, grabić , zło czynić,krzywdzić , knuć, korumpować itp.Naukowcy amerykańscy udowodnili , że władza demoralizuje a władza absolutna demoralizuje absolutnie i to odnosi się do wszystkich szczebli władzy.Ludzie będący dłużej u władzy zapominają o godności , o tym jak powinni się zachowywać a nawet gdy  zauważą , że nie ma już nikogo nad nimi zmieniają całkowicie swoje postępowanie znęcając się nad pozostałymi. Wszyscy jesteśmy słabi i zawsze może się zdarzyć , że popełniamy błędy ale błędem wyborców będzie pozostawienie u władzy tych którym władza już zaszkodziła. Ponieważ władza psuje rozum powinniśmy popatrzeć na tych których chcemy wybrać czy u nich negatywne emocje np. nienawiść górują nad rozumem oraz czy myślą oni ze wolno im więcej niż innym. Dlatego zanim wejdziemy do lokalu wyborczego spróbujmy odpowiedzieć sobie , ale nie na pytanie " kogo skreślić" tylko " po co wybieram tego kandydata". Powinniśmy według mnie wybrać ludzi normalnych , uczciwych , z którymi można poważnie porozmawiać , wymienić poglądy lub po ludzku ponarzekać.Do zobaczenia 16 listopada. papa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja się zapytam każdego z osobna czy chcą mieć w gminie wiatraki i dopilnuję i rozliczę z tych słów.
Pozostanę przy swoim stanowisku i twierdzę , ze najważniejszym pytaniem do każdego kandydata z osobna jest budowa wiatraków ponieważ temat nie został zamknięty.Fakty są następujące:Aktami Rady Gminy Są uchwały Rady.Problem wiatraków nie został zakończony uchwałą Rady Gminy tylko Rada Gminy Fajsławice w dniu 29 listopada 2013 roku zajęła stanowisko w sprawie.Stanowisko w sprawie nie jest wiążące dla żadnego organu bo nie jest uchwałą.Dodatkowo pozwolę sobie zacytować to stanowisko:Dlatego też wsłuchując się w zgłaszane przez naszych mieszkańców uwagi i wnioski Rada Gminy Fajsławice sprzeciwia się budowie turbin wiatrowych we wskazanej ilości i odległości od zabudowań. Co to stanowisko oznacza? - prawnie NIC a kandydatów trzeba pytać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zawsze mamy wybór.Tylko od nas samych zależy tak naprawdę czy chcemy zboczyć z obranej ścieżki cienia ...Wprost w stronę ciepłych promieni słońca.Pytanie brzmi czy mamy odwagę , by odwrócić własny los i przeznaczenie ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 17

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...