Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nowy prezydent Zamościa: "Miasto to nie tylko zabytki"

Utworzony przez arek, 10 grudnia 2014 r. o 13:45 Powrót do artykułu
ciekawe jak to będzie teraz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobrze że już nie Zamojski
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem zamoscianinem na emigracji.Panie prezydencie! Bardzo bym prosil, zeby pan przyjrzal sie urzednikom zamojskim.Dlaczego wiekszosc urzednikow to-odwaze sie nazwacrolnicy i to dziwne z okolic Szczebrzeszyna- ktorzy dojezdzaja do miasta do pracy w urzedach! Cos tu nie gra.Wiem, bo czesto jestem w kraju.Ponadto jest wielu przyspawanych do krzesel z okresu jeszcze PRL.Znam nazwiska, ale nie chce ujawniac!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cieszy mnie wybór młodego, chętnego do działania człowieka. Powodzenia Panie Prezydencie! Myślę, że Zamość się nie zawali bez rządów pana Zamojskiego. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W urzedach nie ma jednej osoby, ktora potrafilaby przyjac interesanta z usmiechem na twarzy....Andrzeju oni wszyscy wydaja sie pracowac za kare! Zapytaj ich czy maja chec odejsc a nie wiedza jak to uczynic a pozniej im ewentualnie pozwol :) Jesli będą osoby deklarujące że chcą zostać na miejscu to nakaż im zachowywania się odpowiednio do zajmowanego stanowiska! Nie moga miec mord jak konie wyciągnięte do samej ziemi! Wszystkie ich problemy niech zostawiaja w domu a mieszkańcom będzie się fajnie chodziło załatwic cokolwiek w urzedach ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zamiast pastiwić się na "urzędasach" pastwcie się lepiej na Sejmie i Radzie Ministrów która tworzy biuriokrację . zostawcie ludzi którzy pracują w pocie czoła za marne grosze. głupie gadanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zamiast pastiwić się na "urzędasach" pastwcie się lepiej na Sejmie i Radzie Ministrów która tworzy biuriokrację . zostawcie ludzi którzy pracują w pocie czoła za marne grosze. głupie gadanie
Wiekszosc urzedasow w Zamosciu do wymiany na prawdziwych, rzetelnych urzednikow.Urzedasow nie potrzeba, potrzeba ludzi ktorzy potrafia cos zrobic, energicznych, a nie odsylac  z kwitkiem, albo od ajfasza do kajfasza i czekac na dzien wyplaty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakoś nie mam zaufania do tego Pana Prezydenta.   By zarządzać tak wspaniałym miastem ,to trzeba je właśnie kochać jak własne dziecko, a nie tylko liczyć na profity z zajmowanej funkcji..... Plany pana Wnuka brzmią jak frazesy, nie widać w nich żadnej spójnej koncepcji, bo to jedynie tylko lista życzeń nie poparta jakąkolwiek koncepcją  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakoś nie mam zaufania do tego Pana Prezydenta.   By zarządzać tak wspaniałym miastem ,to trzeba je właśnie kochać jak własne dziecko, a nie tylko liczyć na profity z zajmowanej funkcji..... Plany pana Wnuka brzmią jak frazesy, nie widać w nich żadnej spójnej koncepcji, bo to jedynie tylko lista życzeń nie poparta jakąkolwiek koncepcją
Za to zaufaniem darzysz Marcina zamoyskiego.Jesli napiszesz prawde gdzie pracujesz, to wszystko sie wyda.He, he, he.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...