Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nowy klub muzyczny w budynku po kinie Apollo

Utworzony przez xyz, 17 kwietnia 2015 r. o 11:17 Powrót do artykułu
W końcu porządny klub w Lublinie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Apollo czy wyzwolenie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie bedzie disko w polu i dobrze, bo jeszcze by sie im ten sprzet holenderski za pare baniek zje@$al :-D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najpierw APOLLO później WYZWOLENIE. Drodzy Lubliniacy z......?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chciałam pójść, zobaczyć ale jak już wiem kto jest właścicielem to średnio mam ochotę. Oczywiście chwali się Kuszy to że w wieku 21 lat ma już swój klub, gdzie ja w tym czasie mogę go jedynie hejtowac, ale nigdy nie spotkałam drugiej tak chamskiej osoby.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oglądam zdjęcia z wnętrza i zastanawiam się czy to już wstyd pisać po polsku???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejny babilon. Narkomania, płatne kobiety, bójki. Napisy w języku obcym. Tu jest Polska. Mówi się i pisze po Polsku. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oglądam zdjęcia z wnętrza i zastanawiam się czy to już wstyd pisać po polsku???
Zgadzam się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wystrój niczego nie urywa... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W końcu porządny klub w Lublinie.
Synku club to może być motocyklowy, klub miłośników psów rasy pekińczyk albo klub samotnych serc. Jeżeli te burdele nazywasz klubami to powiedz mi co z nich wynosisz? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziadostwo i badziew ...lanserka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z uwagi na wiek ten klub nie jest raczej dla mnie, ale zachodzę w głowe skąd w tym miescie tylu przymulonych dziadów-narzekaczy na wszystko, na to co powstaje (za prywatne pieniadze!) albo nie powstaje. Prymitywnie hejtują wszystko. Nie podoba się to nie chodzić.  Siedzieć we własnych norach do marnej śmierci albo od razu przenieść się na Majdanek!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale czy to będzie klub katolicki?Czy tam bedzie krzyż?Czy był pokropek czy nie i dlaczego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy każda nazwa klubu musi być ANGIELSKA? Czy my żyjemy w Polsce czy gdzie? Już zbrzydła nam ta wszędobylska angielszczyzna i ta pozorowana ekskluzywność która się jej przypisuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram opinię pana z ksywą ,,gfgg" Dość angielszczyzny,i amerykanizmów.Żyjemy w centrum UE i jako Polacy powinniśmy się posługiwać polsko języcznymi nazwami.Szpan szkodzi wszystkim...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
naćpani małoloaci w koło, tragedia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty max ceny nie określany mdłości pokolenia jp2
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Max to jest grzbiet
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...