Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nowy dyrektor w WORD w Białej Podlaskiej

Utworzony przez obserwator, 17 grudnia 2014 r. o 12:24
Następny arbuz z PEEZELU na ciepłej posadce.Własna firma,gospodarstwo,radny powiatu i jeszcze mało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawy jestem czy dzień w przypadku tego Pana ma 72 h? Wybory zakończone i można dalej kretynów walić w konia!!!! Dopóki tacy wyborcy i obywatele będą w Polsce mieszkali dopóty będą nas cwaniacy walili. Zgadzam się z przedmówcą który do końca nie wyliczył jeszcze ciepłych posadek Maksymiuka. Zreszta wczoraj Prezydent Stefaniuk zatrudnił osoba do usprawnienia pracy Urzedu Miasta Biała Podlaska nie było by nic dziwnego gdyby osoba pochodziła z woj. lubelskiego ale ona pochodzi z Gdyni a tam jak wiemy ma macki Poseł Bierecki kretacz ze SKOKów nic dodac nic ująć więcej nie mam tylko prośba Obywatele jak wstajecie rano myjcie szczególnie OCZY i USZY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawy jestem czy dzień w przypadku tego Pana ma 72 h? Wybory zakończone i można dalej kretynów walić w konia!!!! Dopóki tacy wyborcy i obywatele będą w Polsce mieszkali dopóty będą nas cwaniacy walili. Zgadzam się z przedmówcą który do końca nie wyliczył jeszcze ciepłych posadek Maksymiuka. Zreszta wczoraj Prezydent Stefaniuk zatrudnił osoba do usprawnienia pracy Urzedu Miasta Biała Podlaska nie było by nic dziwnego gdyby osoba pochodziła z woj. lubelskiego ale ona pochodzi z Gdyni a tam jak wiemy ma macki Poseł Bierecki kretacz ze SKOKów nic dodac nic ująć więcej nie mam tylko prośba Obywatele jak wstajecie rano myjcie szczególnie OCZY i USZY
Za panowania Czapskiego kadrowymi były dziadki z PZPR, niewiniątka prowadziły jedynie słuszną politykę kadrową.   Król powiatu Tadeusz jest wielkim kadrowym powiatowym,  Jaki król takie nominacje. Chłopaki z ZSL nie mogą sobie pozwolić na przegranie wyborów.   W innych krajach to zjawisko nazywa się mafia  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za panowania Czapskiego kadrowymi były dziadki z PZPR, niewiniątka prowadziły jedynie słuszną politykę kadrową.   Król powiatu Tadeusz jest wielkim kadrowym powiatowym,  Jaki król takie nominacje. Chłopaki z ZSL nie mogą sobie pozwolić na przegranie wyborów.   W innych krajach to zjawisko nazywa się mafia
MAFIE to PIS tworzył w GM a  białe dopiero to czeka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
AREK POWINIEN BYĆ W pisie bo prowadzi politykę prorodziną!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobry wybór od PZPR do pis to tylko AREK  Maksymiuk potrafi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...