Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
basen? fajnie, ale wolałbym aqua park coś w stylu tego z Druskiennik na litwie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te ceny to jest dramat! W Finalndii, gdzie chyba trochę więcej się zarabia niż w Polsce bilet na basen bez limitu czasowego to wydatek rzędu 5-7 euro. Na to składa się pływalnia, jacuzzi oraz sauny (sucha i parowa). A w Lublinie prawie 4 euro za 60 minut! To jest przykre!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może kolejny basen odciąży Głęboką bo tam mam najbliżej, ale tam tylko w weekendy chodzę z racji nieustającej rezerwacji i tłoku :( czasem chodzę na MOSiR ale też ciasno... bardzo się cieszę z nowego basenu bo moda na bieganie się skonczy, a pływanie zawsze będzie popularne... teraz czekam na basen olimpijski, byle do wiosny 2015!!! :)))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i gdzie ta promocja na wejscia ? skoro twierdzą ze 8 zł do godz 15 to promocja to niech zobaczą na Mosirze ze cena takiego wejscia to 6 zł !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no no... drogo! zobaczymy ile będzie chętnych za takie ceny biletów? Ale pewnie właściciele ustalili tak a nie inaczej bo to nowy obiekt, a zważywszy na duży tłok na MOSiR i UP to liczą na odpływ ludzi z tych dwóch ośrodków. nie ma nic o akceptacji kart Multisport i innych, to może być mała porażka...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobre dobre ale co Aqapark? Kiedy? Wroclaw, Warszaw, itp maja. Szkoda ludzie sa cofanie w Lublinie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uwielbiam lubelskich malkontentów. Otworzyli nowy basen i źle bo za drogo i szkoda że basen a nie hajduszoboszlo.  Ludzie puknijcie sie w leb.  1. primo ceny sa jakie sa i jesli sie utrzymaja to znaczy ze sa dobre, jesli sie nie utrzymaja to spadna i to bedzie oznaczac ze byly za wysokie. Wybudujcie sami basen i ustalajcie sobie ceny jakie chcecie. Wtedy pogadamy 2. akurat aquapark to pikus. W lublinie nie ma gdzie pojsc "na glupa" i zwyczajnie poplywac.    Mnie sie ten basen BARDZO podoba bo oprocz baseniku przy wybiegu dla dzieci i staruszkow, ma normalny basen pywacki gdzie wielopryby nie beda blokowac torow. To chyba jedyny taki basen w Lublinie. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już bardziej się opłaca pojechać i na Słoneczny Wrotków na baseny niż tam. Na słonecznym to nie dosć ze jest świerze powietrze,można się opalić to wejść nie ma na godzinę i są nie drogie w porównaniu do tego. Moim zdaniem nie bedą mieć zbyt wielu chętnych,chyba że właściciel obiektu się ogarnie i ustali przyzwoite kwoty wejściówek.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już bardziej się opłaca pojechać i na Słoneczny Wrotków na baseny niż tam. Na słonecznym to nie dosć ze jest świerze powietrze,można się opalić to wejść nie ma na godzinę i są nie drogie w porównaniu do tego. Moim zdaniem nie bedą mieć zbyt wielu chętnych,chyba że właściciel obiektu się ogarnie i ustali przyzwoite kwoty wejściówek.  
  zatem jedź i pływaj w tych szczynach a i nie zapomnij wziąć na wynos trochę tego "świeRZego" powietrza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
drogo? to chyba najtańszy basen w Lublinie, przynajmniej na karnety.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A plywalnia w gimnazjum nr 5 na ul. Smyczkowej w Lublinie ..czeka na remont od kilku lat:(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy honorują Multisporta?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Multisport jest fanem sportó zbiorowych. Indywidualne go nie pociągają :P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież  Słoneczny Wrotków, "MOSiR" czyli basen przy Zygmuntowskich i basenu przy Łabędzie są zarządzane przez MOSiR... więc ceny ustalają te same osoby...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widać Lublin jest nastawiony na łupienie ludzi, przykład-W Radomiu za wejście bez limitu dla dzieci płaci się 20 zł.dla dorosłych bilet w parze  co prawda w weekend ale ,60 zł. za dwie osoby a obiekt na Łabędziej nie dorasta do pięt temu w Radomiu,ja wole tam jechać i tam zostawiać pieniądze.szkoda .Lublin musi sie uczyć jednak od innych jak zbierać klientów.   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto wymyślił bilet rodzinny 1+1,i taka cenę ,porażka:(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uwielbiam lubelskich malkontentów. Otworzyli nowy basen i źle bo za drogo i szkoda że basen a nie hajduszoboszlo.  Ludzie puknijcie sie w leb.  1. primo ceny sa jakie sa i jesli sie utrzymaja to znaczy ze sa dobre, jesli sie nie utrzymaja to spadna i to bedzie oznaczac ze byly za wysokie. Wybudujcie sami basen i ustalajcie sobie ceny jakie chcecie. Wtedy pogadamy 2. akurat aquapark to pikus. W lublinie nie ma gdzie pojsc "na glupa" i zwyczajnie poplywac.    Mnie sie ten basen BARDZO podoba bo oprocz baseniku przy wybiegu dla dzieci i staruszkow, ma normalny basen pywacki gdzie wielopryby nie beda blokowac torow. To chyba jedyny taki basen w Lublinie. 
Nie jestem malkontentem,ja jestem szczerze zadowolony że takie obiekty powstają,to nam  jako Lubelakom trochę podnosi rangę miasta,ale nie rozumiem tylko polityki cenowej,jak na realia Lubelskie ceny są z kosmosu,jeżdżę po różnych parkach  wodnych i w każdym ceny są adekwatne do tego co proponują,u nas jest odwrotnie ceny odstraszają chętnych,jadą jedynie na tym że chyba mało ludzi szuka lepszych obiektów .My osobiście np.wolimy pojechać choćby do Radomia, tylko 100 km, a za całodzienne wejście bez limitu zapłacimy 80 zł,a obiekt jest bez porównania lepszy ,oraz piękna strefa saun,opłaca się dopłacić i cieszyć się wypoczynkiem na  wyższych standardach. Ciekawy jestem nowego obiektu który powstaje,mam nadzieje że z cenami nie będą przesadzać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie jestem malkontentem,ja jestem szczerze zadowolony że takie obiekty powstają,to nam  jako Lubelakom trochę podnosi rangę miasta,ale nie rozumiem tylko polityki cenowej,jak na realia Lubelskie ceny są z kosmosu,jeżdżę po różnych parkach  wodnych i w każdym ceny są adekwatne do tego co proponują,u nas jest odwrotnie ceny odstraszają chętnych,jadą jedynie na tym że chyba mało ludzi szuka lepszych obiektów .My osobiście np.wolimy pojechać choćby do Radomia, tylko 100 km, a za całodzienne wejście bez limitu zapłacimy 80 zł,a obiekt jest bez porównania lepszy ,oraz piękna strefa saun,opłaca się dopłacić i cieszyć się wypoczynkiem na  wyższych standardach. Ciekawy jestem nowego obiektu który powstaje,mam nadzieje że z cenami nie będą przesadzać.
Myślałem że pospieszyłem się z negatywną ocena tego przybytku,dlatego tez pokusiłem się na jego odwiedzenie ,celem potwierdzenia lub zaprzeczenia wcześniejszym uwaga. T o co tam zobaczyłem nie napawa mnie hurra optymizmem,nie wypowiadam się na temat basenów bo jest to zwykły basem miejski jak na MOSIR przystało wieje nuda i kiczem. Moja uwagę zwróciła strefa saun,która jest niby oddzielną strefą  ale stanowi integralna część basenów,nie rozumiem. Widok saun poraził mnie totalnym bezguściem oraz elementarnym brakiem wiedzy o saunach  podczas fazy projektowania,moim zdaniem szkoda kasy na coś takiego,a materiały ,użyte,mowa o płytkach  nadają się do kostnicy,jednym słowem widok jak z póżnego PRL-u. Szkoda. Mam nadzieje że budowany obiekt przy al.Zygmuntowskich będzie nowocześniejszy i nie będzie musowo się wstydzić,bo basen na Łabędziej nie zostanie perłą  Lublina . Co do cen nie komentuje bo są za wysokie i myślę  że czas  zweryfikuje moja opinie i obiekt zacznie świecić pustkami,przychodzić będą tylko ci co nie widzieli innych obiektów tego typu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Basen nawet fajny, ale wirku tu nie mają :-( Ceny mogą być, ale mam jedno pytanie. Czy te siedzenia przy basenie, czy może tam wejść ktoś, np moja mama, żeby mnie pilnować (bez biletu) ? Proszę o odpowiedź. :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja chodze na basen  w Centrum Rekreacyjno Sportowym  przy Uniwersytecie Przyrodniczym przy. ul. Głębokiej 31,  jest tam  super i basen i   oczka 2  jacuzzi, prawdopodobnie o 2  razy wiekszej  srednicy  anizeli przy Łabedziej,  jest  wirek  jest  rura i  basen  z plytsza  woda do nauki þlywania,  codziennie   jest tam mnostwo  ludzi , takze z malutkimi dziecmi, nawet takimi ktore nie maja roczku, jak te maluchy  wspaniale  znajduja sie w tej wodzie. Atmosfera jest tam wspaniala. Ratownikow  duzo. A jest tez  miejsce  do masazu, chetnie  z niego korzystaja i młodzi i starsi. Jest tam super, polecam. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...