Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nowotwór pokonał Magdę z Międzyrzeca

Utworzony przez s1, 23 lutego 2015 r. o 19:33
Ciekawe ile polski ,,specjalista" wyciągnął na swoje magiczne, nieudowodnione terapie kasy od rodziny. On dobrze wie jaki to biznes, w końcu jest znanym celebrytą. Ciekawe czy od kilkudziesięciu lat opublikował jakieś konkretne wyniki swoich terapii, które pokazują ich skuteczność czy dalej prowadzi testy kliniczne na pacjentach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tragedia !!! Świat nie jest sprawiedliwy!!! Taka młoda i fajna dziewczyna nie żyje a  gwałciciele,pedofile, złodzieje , ochroniarze z klubów i inne ścierwa i szumowiny żyją i mają się dobrze. A powinni zdechnąć!!! Amen !!!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myslę,że nigdy w Twojej rodzinie nikt nie zachorowal na raka,bo tak to bys wiedziała jak tacy ludzie i ich rodziny chca żyć i zrobia wszytsko nawet poddadza sie leczeniu eksperymentalnemu....żal mi ciebie,nie pojmujesz jakie to nieszczeście 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myslę,że nigdy w Twojej rodzinie nikt nie zachorowal na raka,bo tak to bys wiedziała jak tacy ludzie i ich rodziny chca żyć i zrobia wszytsko nawet poddadza sie leczeniu eksperymentalnemu....żal mi ciebie,nie pojmujesz jakie to nieszczeście 
  Ktoś tutaj napisał coś na ten temat? Jakoś nie widzę. Proponuję czytać ze zrozumieniem. Bo rozumiem, że to było do mnie. Czy się mylę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niezmierzone jest miłosierdzie Boskie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najszczersze wyrazy współczucia dla Rodziny i Przyjaciół Pani Magdy, a w szczególności dla Jej małego Synka... Teraz Mama będzie nad Nim czuwała z góry. Zawsze z Nim będzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najszczersze wyrazy współczucia dla Rodziny i Przyjaciół Pani Magdy, a w szczególności dla Jej małego Synka... Teraz Mama będzie nad Nim czuwała z góry. Zawsze z Nim będzie.
  Podziwiam ten dar bajdurzenia,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podziwiam ten dar bajdurzenia,
  może i ty kiedyś to zrozumiesz......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
może i ty kiedyś to zrozumiesz......
s1 dobrze napisał.... człowiek umiera i nie ma go. Jak ktoś kto nie żyje i jest skremowany może nad kimś czuwać??? Wytłumacz mi to racjonalnie bo nie bardzo rozumiem.  To nie powinno się stać .... była za młoda , miała dla kogo żyć.  Niestety tak się stało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
s1 dobrze napisał.... człowiek umiera i nie ma go. Jak ktoś kto nie żyje i jest skremowany może nad kimś czuwać??? Wytłumacz mi to racjonalnie bo nie bardzo rozumiem.  To nie powinno się stać .... była za młoda , miała dla kogo żyć.  Niestety tak się stało.
 
s1 dobrze napisał.... człowiek umiera i nie ma go. Jak ktoś kto nie żyje i jest skremowany może nad kimś czuwać??? Wytłumacz mi to racjonalnie bo nie bardzo rozumiem.  To nie powinno się stać .... była za młoda , miała dla kogo żyć.  Niestety tak się stało.
Istota wiary polega na tym, że wierzy się bez racjonalnych dowodów. Jeżeli czegoś dotkniemy to nie ma to nic wspólnego z wiarą. Rodzice powtarzają dziecku: nie dotykaj żelazka, bo się oparzysz. Jedni wierzą na słowo inni muszą doświadczyć na własnej skórze. Czy ci, którzy wierzą na słowo zawsze muszą potrzebować racjonalnych dowodów? Czy jeśli uwierzą na słowo, to są gorsi, bo uniknęli bólu? Bo komuś zaufali?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niezmierzone jest miłosierdzie Boskie
  niezmierzona jest, ale... chciwość czarnych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pochodzę z Międzyrzeca, straszliwy smutek, zostaje pustka po młodym człowieku...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja wierzę, że będzie czuwać nad swoim synkiem z góry, bo doświadczyłam miłosierdzia Bożego. To, że zmarła - tak była Jego wola.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja wierzę, że będzie czuwać nad swoim synkiem z góry, bo doświadczyłam miłosierdzia Bożego. To, że zmarła - tak była Jego wola.
Tak,będzie czuwać z góry.Może ze szczytu międzyrzeckiego stoku?Ha,ha,Takie gadki to włóż między bajki.Ja z młodszym  rodzeństwem zostałem bez matki w wieku 3 i pół lat i nikt nad nami nie czuwał tylko stary czuwał nad flaszką.Miłosierdzia nie doświadczyliśmy,a rzekomo Bóg ukochał maluczkich?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak,będzie czuwać z góry.Może ze szczytu międzyrzeckiego stoku?Ha,ha,Takie gadki to włóż między bajki.Ja z młodszym  rodzeństwem zostałem bez matki w wieku 3 i pół lat i nikt nad nami nie czuwał tylko stary czuwał nad flaszką.Miłosierdzia nie doświadczyliśmy,a rzekomo Bóg ukochał maluczkich?
No to chyba dobrze , że twój " stary czuwał nad flaszką" Chociaż miał jakieś rozrywki a tak by się zanudził. Każdy lubi sobie wypić , picie to jest życie. Co tu robić jak nie pić?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...