Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nowi trenerzy w Dąbrowicy i Bełżycach

Utworzony przez Fanatik, 5 maja 2014 r. o 16:15
Sokół Konopnica ma dwóch  tzw "trenerów" i  trzymają się mocno stołków a wyników, jak nie było tak nie ma   :(  ale kasa się zgadza 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Unia upadła ok... ale dlaczego TĘCZA? ;] Tyle nazw do wyboru a oni TĘCZA ;))))))))))))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Dąbrowicy super jest boisko...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do "niegej" masz rację!!! Część kibiców upomina się o naszą nazwę czyli UNIA!!! Tęcz jest dla nas obcym klubem i NIGDY NIE BYŁO I NIE BĘDZIE NA NIEJ DOPINGU!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma Uni B-CE bo fujary grac nie umieją tylko kasa i kasa, zaangazowanie chłopaków z Zagórza i oklolic pozwoliło na utworzenie Tęczy, jeszcze jakby mieli swoje boisko to by było mistrzostwo szacun dla Tęczy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No jak to dlaczego? To nie wiesz czyim znakiem jest tęcza???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta cała tęcza-co to jest?W Bełżycach tylko UNIA!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pietras-ten bez szkoły?ale jaja,jeszcze większy laik
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale dlaczego laik? Chłopaki są młodzi, rozwojowi i jak chcą sięgać po infoamcje o przygotowaniach których w książkach i w necie jest do groma to może się udać... pisze to jako nie kibic Tęczy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
byłem na meczu w Dęblinie  i zauważyłem ,że Pietras wpuszcza bardzo młodych zawodników , wszedł taki młody chłopaczek w ok.80 minucie i dla mnie pozytywnie się zaprezentował , brawo to się chwali ! :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to syn byłego trenera:)  
byłem na meczu w Dęblinie  i zauważyłem ,że Pietras wpuszcza bardzo młodych zawodników , wszedł taki młody chłopaczek w ok.80 minucie i dla mnie pozytywnie się zaprezentował , brawo to się chwali ! :)
to syn byłego trenera tęczy:0)  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Unia upadła ok... ale dlaczego TĘCZA? ;] Tyle nazw do wyboru a oni TĘCZA ;))))))))))))
  Bo Tecza Belzyce to tak naprawde gra na licencji Teczy Zagorze - A-klasowego zespolu, ktory istnial od 2005 r.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...