Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Znowu tem sam Pan i podobne kłamstwa... Żłobek na Czubach miał być gotowy na następny rok, a nie będzie, mimo że ten Pan obiecywał. To samo się tyczy żłobka na Czechowie. O innych obiecankach-cacankach nawet wspominać nie będę. Ale najgorsze u tego Pana jest chamstwo, bo że polityk kłamie to już się przyzwyczajiłem...  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety polityka spoleczna jest bardzo kosztowna. Stąd pewnie opóźnienia w budowie żłobków i przedszkoli. Lublin musi odrabiać zapóźnienia powstałe za czasów Pana Pruszkowskiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hazardziści /PO/ i gumo filcowi /PSL/ to skrajni kłamcy,nie można im ufać.Stąd ani jednego głosu na Żuka i na komitet wyborczy Kowalczyka.To cwaniactwo i kompromitacja!>Żuk będzie obiecywał dużo,a nawet wszystko ,aby się tylko załapać powtórnie na koryto! nie warto ufać i Muszyńskiemu ,bo to z tej samej sitwy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety polityka spoleczna jest bardzo kosztowna. Stąd pewnie opóźnienia w budowie żłobków i przedszkoli. Lublin musi odrabiać zapóźnienia powstałe za czasów Pana Pruszkowskiego.
 
Niestety polityka spoleczna jest bardzo kosztowna. Stąd pewnie opóźnienia w budowie żłobków i przedszkoli. Lublin musi odrabiać zapóźnienia powstałe za czasów Pana Pruszkowskiego.
Zapóźnienie to powstało za Wasilewskiego człowieku. Jak widzą kasę i stołki na horyzoncie to opóźnień nie ma, walczą o to do końca jak w przypadku nowej zabawki MOSiRu czyli "areny". Popatrz sobie na ich osiągnięcia jak np. tor rowerowy na Janowskiej. Odwalili szybko bubel, sukces ogłosili a teraz wszystko niszczeje, MOSiR przestał się interesować obiektem bo ma nową zabawkę, a tu oświetlenie wyłączyli, ochrona zwinięta. Kupa kasy wyrzucona w błoto, i to dosłownie. To jest ta gigantomania ekipy Żuka. Jak taki jesteś prorozwojowy to przejdź się po sąsiadach i zapłać za nich podwyższony podatek od nieruchomości, bo tu inflacja ciągnie do zera, boją się deflacji, to dlaczego podnoszą podatki??? Chyba kredytów się nabrało i teraz trzeba spłacać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obiecać kazdy moze nawet Pani Gruszka, która ju,ż chyba obiecała wszystko co tylko było można, a jedno co ją różni od Prezydenta Zuka to rowerzystów nie lubi, na debatach ze wszystkim co robi prezydent się zgadza  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech obieca likwidację Straży Miejskiej to na niego zagłosuję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obiecanki cacanki to Pani Gruszka już ta kobita to wszystko zaraz za darmo obieca i in vitro i lokale, teraz żlobki i domy seniora, no koncert życzeń trwa, tylko kto w to uwierzy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przecież przedszkoli i złobków to akurat w Lublinie nie brakuje, moze ktoś ma inne doświadczenia ja mialam wybór 3
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
akurat Pani Gruszka która nie ma pojecia o samorządach a juz o funkcji prezydenta miasta nie powinna się wypowiadać najpierw trzeba wiedzę pogłebić lub zdobyć na dany temat a później krytykować, takze czekamy na kolejne obietnice tej pani chyba,ze już wyczerpala limit chwytliwych obietnic to niech wsiada w auto i po mieście się przejedzie i zobaczy ile sie zmieniło, bo jak wiemy jest przeciwna rowerzystom, więc na rower nawet nie zapraszam  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przecież przedszkoli i złobków to akurat w Lublinie nie brakuje, moze ktoś ma inne doświadczenia ja mialam wybór 3
serio? to dziwne bo ja jestem na ok 50 miejscu na liscie rezerwowoej do żłobka ( średnio plasujemy się ok 50 bo składałam podania do 4 żłobków) - a skoro miejsc jest ok 25(średnio w tych 4 złobkach) czyli moje dziecko zostanie (przy sprzyjajacych wiatrach) przyjęte do takiej placówki jak bedzie miało 2,5 roku czyli wtedy kiedy już tzrbea iśc do przedszkola - może najpierw zorientujmy się w temacie dokladnie a potem piszmy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to szkoda ze w budzecie obywatelskim zamiast zagłosować na choćby jeden żłobek wygrały zwierz ęta pewnie spotka sie mój wpis z krytyką miłośników zwierząt przepraszam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a mnie denerwuje fakt,że miasto ma do wszytskiego dopłacać, ja cięzko haruje i radzę sobie z dziećmi a inni to by chciei miec wszytsko za darmo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja ja nie mogę takiego podejścia! noż ludzie proszę przeczytać ustawę samorządową, gdzie jest napisane m. in. "Zaspokajanie zbiorowych potrzeb wspólnoty należy do zadań własnych gminy. W szczególności zadania własne obejmują sprawy: (...) 6a) wspierania rodziny i systemu pieczy zastępczej; (...) 16) polityki prorodzinnej, w tym zapewnienia kobietom w ciąży opieki socjalnej, medycznej i prawnej;(...)" - no to nie wiem lepiej, żebyśmy wydawali pieniążki na zwierzeta (które kocham) czy dzieci (które kocham bardziej)? no pomyślmy troche głebiej i perpektywiczniej - i wkurza mnie takie myślenie - ja sobie radzę (chociaż pewnie jest mi ciężko) to Ty też sobie poradz (bo dlaczego ma być komus lepiej) - ręce opadają :(    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kazdy kto decyduje się na potomstwo powinien najpierw przemysleć czy będzie miał za co utrzynać dzieciaki miasto nie jest po to,żeby doplacać ludziom do ich decyzji o macierzyństwie, nie stać mnie na żłobek czy niańkę nie mam dzieci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież miasto buduje żlobki, spkojnie Żuk w 4 lata nie mógł zbudować żłobków na kazdym osiedlu sa teraz plany Felin i czuby także pomału nie wszytsko na raz miasto tyle lat nic nie robiło to na odbudowę w jedną kadencje wiloletnich zaniedbań nie ma szans
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mnie też razi fakt ze kazdy wyciąga tylko rękę po kasę dajcie dajcie mam w bloku rodzinę oboje nigdzie nie pracują od lat, a żyją z mopsów i innych instytucji z których ciągna tylko kasę auto mają odpicowani chodzą uśmiechnięci na spacerki- biedni niby
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mnie też razi fakt ze kazdy wyciąga tylko rękę po kasę dajcie dajcie mam w bloku rodzinę oboje nigdzie nie pracują od lat, a żyją z mopsów i innych instytucji z których ciągna tylko kasę auto mają odpicowani chodzą uśmiechnięci na spacerki- biedni niby
a jak się to ma do tematu powyżej? bo nie slyszalam o bezplatnym żlobku - ja chetnie za niego zaplace - tylko niech on bedzie a co do powyższej wypowiedzi - mnie też denerwują tacy ludzie, którzy myślą,że im się wszytsko należy a jak juz mają dzieci to wszytsko i jeszcze wiecej - ale może nie generalizujmy? jestem uczciwym mieszkańcem tego miasta i skoro decyduje się tu mieszkać, płacić podatki i wspierać lokalne formy przedsiębiorczości (chociażby zakup mieszkania, przedmiotów czy usług) to wydaje mi się, że mam prawo oczekiwać, że będe miała gdzie posłać swojee dzieci, żeby wrócić do pracy i dalej te podatki płacić tak? to kto tu komu większą przysługę robi? miasto mi, że mi wybuduje żlobek, za który przez 2-3 lata bede i tak przecież płacić a poźniej będą płaic inni, czy ja miastu, że w zamian za to nie uciknę stąd i przez najbliższe 30 lat będę regularnie zasilać jego budżet? ludzie ogarnijcie się wreszcie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak to już jest ze jedni płaca na drugich ci co nie mają dzieci na żłobki i szkoły ci co nie mają auta na drogi itd...tego nie da się zmienić, a w mieście sporo się ostatnio zmieniło i odnosze wrażenie ,ze bedzie jeszcze lepiej jak kolejną kadencję bedzie rządził Żuk bo mam wrażenie,że bardzo Mu zalezy na tym aby w Lublinie żyło nam się lepiej, wiem ,ze to tylko hasło, ale ja odczuwam chocby na drogach,że jest postęp
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wydawanie kasy na której nie ma to domena obecneho prezydenta. Im szybciej odejdzie od władzy tym lepiej dla miasta. Kto będzie płacił za głupoty typu boisko, lotnisko czy śmietnisko (za które chojnie płaci Lublin).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wydawanie kasy na której nie ma to domena obecneho prezydenta. Im szybciej odejdzie od władzy tym lepiej dla miasta. Kto będzie płacił za głupoty typu boisko, lotnisko czy śmietnisko (za które chojnie płaci Lublin).
  wolę lotnisko, boisko i śmietnisko niż kościółki, popiersia prezesa i pomniki mordu smoleńskiego, pisowski pomyleńcu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...