Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nowe utrudnienia drogowe na Czechowie w Lublinie

Utworzony przez Marta, 20 sierpnia 2014 r. o 21:04 Powrót do artykułu
"od ronda koło biurowców Orange" cóż za profesjonalne określenie. Mowa o rondzie Kamińskiego. Polecam najpierw dokladnie sprawdzić a dopiero potem pisać artykuł :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"od ronda koło biurowców Orange" cóż za profesjonalne określenie. Mowa o rondzie Kamińskiego. Polecam najpierw dokladnie sprawdzić a dopiero potem pisać artykuł :)
A mi na ten przykład nic nie mówi "rondo Kamińskiego" , a ronodo przy orange skojarzyłem. Tak jakby tobie napisali rondo "Narodowych Sił Zbrojnych " czy rondo "Porucznika Makarskiego" i nie mądrzyć mi się tu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyżby nareszcie mówili o końcu tej drogi przez mękę? A już prawie się przyzwyczaiłem do tej tarki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I takie nazwy powinni nadawac. Rondo obozow pracy orange. Rondo kolo orfeusza, rondo pod zamkiem czy rondo zus. I nie jakiegos kaminskiego..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co będzie jak ZUS i Orange zmienią siedziby? I co będą zmieniać nazwy ulic i rond co kilka lat? Myślicie trochę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I takie nazwy powinni nadawac. Rondo obozow pracy orange. Rondo kolo orfeusza, rondo pod zamkiem czy rondo zus. I nie jakiegos kaminskiego..
  no na bank by było bardziej adekwatne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co będzie jak ZUS i Orange zmienią siedziby? I co będą zmieniać nazwy ulic i rond co kilka lat? Myślicie trochę?
 
A co będzie jak ZUS i Orange zmienią siedziby? I co będą zmieniać nazwy ulic i rond co kilka lat? Myślicie trochę?
...to zmienią nazwę na "Rondo, gdzie kiedyś był ZUS" :lol:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Utrudnienia w głównej mierze dotyczyć będą mieszkańców Lublina, którzy wiedzą gdzie jest zarówno biurowce ORANGE jak również ORFEUSZ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...