Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nowe marki w Tarasach Zamkowych

Utworzony przez Piotrek, 23 kwietnia 2014 r. o 18:51 Powrót do artykułu
Z czego robicie sensację???? Dwa sklepy o łącznej powierzchni 220 m2 (słownie: dwieście dwadzieścia) wynajęły powierzchnię!!! Może by ten dzień zrobić świętem Lublina??? W tym o powierzchni 60 m2 to nie wiem czy się kasa zmieści. No ale święto to święto. Jakoś DW nie pisze że ta prywatna firma od pół roku zrobiła sobie parking na prawym pasie a korek w kierunku na Zamość jest już od ul. 3-go Maja. Może czas o tym napisać. No ale pewnie za to wam nikt nie zapłaci  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widać że cenzura DW działa czujnie. Mój negatywny komentarz do tego artykułu był widoczny 3 min. Potem zniknął. Dobrze że zrobiłem zrzut ekranu. Czas pokazać na wiocha.pl i wykop.pl jak działa cenzura DW
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja i tak wolę FELICITY.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i czym się tu podniecać!!!. Kolejna galeria handlowa, kolejne miejsce do wyciągania kasy od ludzi. Gdyby to był zakład pracy zatrudniający 400 osób to rozumiem radość i podniecenie. Niestety zagraniczne firmy będą miały gdzie kosić polaków z kasy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo spodobał mi się pomysł uzasadniający otwarcie na wiosnę...ha ha ha !!!!!!! Prawdziwą przyczyną wiosennego otwarcia, jest brak zainteresowania ze strony najemców. Wreszcie przesycenie galeriami weszło w decydującą fazę, która zakończy ewidentnie powstawanie podobnych, nikomu niepotrzebnych obiektów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo spodobał mi się pomysł uzasadniający otwarcie na wiosnę...ha ha ha !!!!!!! Prawdziwą przyczyną wiosennego otwarcia, jest brak zainteresowania ze strony najemców. Wreszcie przesycenie galeriami weszło w decydującą fazę, która zakończy ewidentnie powstawanie podobnych, nikomu niepotrzebnych obiektów.
  mam podobne odczucia. Drozsze marki nie wejdą do Lublina, bo umowmy sie zdecydowana wiekszosc mieszkanców nie zarabia sredniej krajowej nawet .wejscie takiego Tk MAxxa  pokazuje ze mozna sprzedawac dobre jeazny za 199 zl a nie za 350 jak to miało miejsce w niektorych pseudobutikach w lublinie.  Nikomu nie potrzbny 7 reserved czy 4 h&m. tez mam wrazenie, ze rynek jest nasycony szmatami. sklepy z zegarkami czy drozszymi butoami juz są i nie wydaje mi sie aby był jakis mega popyt. nie chca sie przyznac ze maja pewnie droga cene za m2 a nie maja chetnych na lokale. bedzie kupa smeichu jak na wiosne okaze sie ze poł 1/3 galerii bedzie stac pusta)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...