Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
"kwestja"?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"kwestja"?
Czego nie rozumiesz? Chodzisz do szkoły?Umiesz czytać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"kwestja"?
  Przedwojenna pisownia. Sprzed reformy 1936r,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie mogę przebrnąć prze którąś tam część - nawet tytułu nie pamiętam ale zdradzę Wam pewną tajemnicę - mordercą jest Wroński podstępnie morduje on tematy oczy bolą a mózg wybiera wewnętrzną emigrację przy tej literkraturze  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mój móżg tez ma ochotę na wewnętrzną  
nie mogę przebrnąć prze którąś tam część - nawet tytułu nie pamiętam ale zdradzę Wam pewną tajemnicę - mordercą jest Wroński podstępnie morduje on tematy oczy bolą a mózg wybiera wewnętrzną emigrację przy tej literkraturze  
Mój mózg też ma ochotę na wewnętrzną emigrację jak czytam Twoje wpisy. Jednak na ochocie się kończy i zaczyna analizować kto Ci zrobił krzywdę w dzieciństwie, tatuś zamykał Cię w ciemnej piwnicy, mamusia przykuwała do kaloryfera itp.?   Zbliża się zima więc może łyknij sobie np. miodku pitnego (tylko nie chińskiego g...,,,,,na z Apisu), może optymistyczniej spojrzysz na otoczenie. Pomagają tez spacery po lesie lub jazda rowerem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...