Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Noga z gazu, bo stracisz prawo jazdy

Utworzony przez mar, 26 kwietnia 2015 r. o 08:54 Powrót do artykułu
Ta wylot z lublina do warszawy 60km/h jakim trzeba być chorym żeby to wymyslec
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co jak zostanę zatrzymany i nie pokarzę prawka ? Chore przepisy . Jest dużo takich miejsc na nowych ładnych drogach gdzie jest do 90 i nagle stoi jeden dom ... i znak 50 albo 30 !!! I w krzakach suszą kierowców. Najnormalniej w świecie nie pokaże prawka , schowam w brudne gacie i co ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
:huh: nie jestem za łamaniem przepisów ale to nowe prawo to paranoja, chrej na władze policji i paru posłów chowających się za immunitetem min. posła z Chełma :unsure: patrzcie kogoście wybrali :ph34r: 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co jak zostanę zatrzymany i nie pokarzę prawka ? Chore przepisy . Jest dużo takich miejsc na nowych ładnych drogach gdzie jest do 90 i nagle stoi jeden dom ... i znak 50 albo 30 !!! I w krzakach suszą kierowców. Najnormalniej w świecie nie pokaże prawka , schowam w brudne gacie i co ?
Ja też wożę ze sobą ładne ,kolorowe kserokopie i rozdaję PAŁOM jak autografy,każdemu który tylko chce a orginał leży głęboko w pościeli i mogą mi na dzyndzel skoczyć,he,he,he.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polityka debilizmów w naszym kraju ma się dobrze. Zamordyzm wobec kierowców jest ogromny, a wobec rowerzystów prawo jest bardzo łagodne, choć to oni powodują wiele zagrożeń i nie znają zazwyczaj przepisów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejny bubel prawny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polityka debilizmów w naszym kraju ma się dobrze. Zamordyzm wobec kierowców jest ogromny, a wobec rowerzystów prawo jest bardzo łagodne, choć to oni powodują wiele zagrożeń i nie znają zazwyczaj przepisów.
Zawsze POlityka zależy od  " nasycenia " de bili którzy tą POlitykę,przepisy i ustawy stanowią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bożena Dykiel słusznie zauważyła że Pan prezydent RP wraz ze swoją formacją grabi nas (PO) ... policja - zamiast nas strzec to poluje na nas... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bożena Dykiel słusznie zauważyła że Pan prezydent RP wraz ze swoją formacją grabi nas (PO) ... policja - zamiast nas strzec to poluje na nas... 
Pani Bożena ma rację
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dotyczy to wszystkich, również tych nie przekraczających prędkości. Wystarczy nieprawidłowo ustawiony fotoradar dający przez to złe odczyty, albo kontrola urządzeniem Iskra nie rejestrującym jaki sygnał mierzy i mierzącym nie wiadomo co, choćby przelatujący samolot. I jesteś udupiony. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Jeżeli osoba ta będzie w dalszym ciągu prowadzić pojazd bez prawa jazdy, 3 miesięczny okres będzie przedłużony do 6 miesięcy. W przypadku ponownego prowadzenia pojazdu w przedłużonym okresie, starosta wyda decyzję o cofnięciu uprawnień do kierowania pojazdem" Autor tekstu jest idiotą i cytuje coś czego chyba nie słyszał. Nie chodzi o prowadzenie pojazdu bez prawa jazdy, tylko kolejne przekroczenie o 50 w zabudowanym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kto straci prawo do bycia ministrem POwiem etc za fatalną jakośnćndróg
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cytat: "główną przyczyną tragedii na drogach jest prędkość, a nie, wbrew obiegowej opinii, alkohol." PUDŁO ani jedno, ani drugie - to brak skomunikowanych ze sobą sieci autostrad i dróg ekspresowych jest główną przyczyną tragedii na drogach!!!    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cytat: "główną przyczyną tragedii na drogach jest prędkość, a nie, wbrew obiegowej opinii, alkohol." PUDŁO ani jedno, ani drugie - to brak skomunikowanych ze sobą sieci autostrad i dróg ekspresowych jest główną przyczyną tragedii na drogach!!!  
Tak to my użytkownicy dróg ,to wiemy ,ale czy to dociera do tych cymbałów ustanawiających takie idiotyzmy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szubki finał tego odbierania prawa jazdy na 3 miesiące będzie taki, ze da sie złapac jakis prawnik, pójdzie skarga do Trybunału Konstytucyjnego, oni będą musili to uwalic bo przesłanki są chyba dość jasne i proste. A potem będzie odkręcanie sprawy, ludzie którym zabiorą prawka na 3 miesiące zacznał dochodzić odszkodowań itd. w konsekwencji tylko sądy będą miały robote niepotrzebną. Tak pracuje ta banda patałachówch na Wiejskiej i Pałacu Prezydenckim (bo Bul to przyklepał), którą m.in. Kukiz chce przystopować. A Wy stando baranów dalej bedziecie na nich głosować. Byłem na szkółce podchorążych na praktyce w jednostce wojskowej i jedno z kilku rzeczy któremi mi ta służa uświadamiła, że praktycznie większość społeczeństwa to stado baranów, których trzeba trzymać za pysk, bo nie potrafi myśleć, a jak juz coś myśli to tylko o kasie dla siebie, ale perspektywa państwa, narodu to dla nich za wysoki poziom rozumienia i odczuwania. Władza da im zasiłki, socjal i ma ich w kieszeni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Jeżeli osoba ta będzie w dalszym ciągu prowadzić pojazd bez prawa jazdy, 3 miesięczny okres będzie przedłużony do 6 miesięcy. W przypadku ponownego prowadzenia pojazdu w przedłużonym okresie, starosta wyda decyzję o cofnięciu uprawnień do kierowania pojazdem" Autor tekstu jest idiotą i cytuje coś czego chyba nie słyszał. Nie chodzi o prowadzenie pojazdu bez prawa jazdy, tylko kolejne przekroczenie o 50 w zabudowanym.
Nie błaźnij się gościu. Wyzywasz kogoś od idiotów, a sam nie rozumiesz tego co komentujesz!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta wylot z lublina do warszawy 60km/h jakim trzeba być chorym żeby to wymyslec
Ja już znam przyczynę tego ograniczenia, po prostu zrobili bubel. Kiedyś jak będziesz jechał, przyjrzyj się połączeniu metalowej barierki energochłonnej z barierą betonową  pod filarem wiaduktu, to jest rozwiązanie rodem z PRL, i jest bardzo niebezpieczne podczas uderzenia, dlatego to ograniczenie do 60 km/h
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kto straci prawo do bycia ministrem POwiem etc za fatalną jakośnćndróg
A kto straci prawo do bycia ministrem POwiem etc za fatalną jakośnćndróg
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przechodziłem przez szeroką jezdnię. Oceniłem ze motocykl jadący w moją stronę który jest  daleko nie powinien stworzyć zagrożenia, gdy tymczasem nie doszedłem do środka jezdni  a motocyklista szybko zbliżył się do mnie. Nie wiedziałem co mam zrobić widząc że nie mogę przewidzieć zachowania motocyklisty i skutków przechodzenia dalszego. Zatrzymałem się na środku jezdni. Motocyklista nie zwolnił przejechał przede mną i dojechał do znajomych popisując się przed nimi. Jadę autostradą, wymijam TIRy jadę  150 km/h, do mnie dojeżdża i jedzie 1,5m za mną lepszy samochód – dziwne uczucie gdy widzisz  ponaglanie kogoś żeby jechać szybciej a jedzie się zabytkowym samochodem. Jadę przez wioski gdzie jest podwójna ciągła a za mną TIR 1,5m i nie odpuszcza żądając żebym szybciej jechał – dziwne uczucie. Znajomy chciał dostać pracę u piekarza i rozwozić pieczywo. Podczas jazdy z właścicielem, pracodawca zwrócił mu uwagę że przez wioski szybciej musi jeździć. Znajomy nie podjął się pracy, powiedział mi że samobójcą nie jest ani nie chce nikomu zrobić krzywdy. On odmówił bo miał rentę a czy inni odmówili którzy nie mieli zabezpieczenia finansowego. Mam nadzieje że ekspert profesor  z politechniki nie zajmuje się tylko suszarkami i krokodylami, ale przez swoje osiągnięcia techniczne zwiększa możliwości rozwoju regionu. Opowiem jeszcze coś pozytywnego. Syn mój student chciał pokazać jaki to jest chłop z jajami. Mimo prośby żeby nie łamał przepisów drogowych, wyjeżdżając z parkingu sklepu pominął nakaz jazdy w prawo(jezdnia była pusta), przejechał podwójną ciągłą i pojechał w lewo. Pech chciał 200 m dalej był policjant. Policjant podsumował go dodając wszystkie złamane przepisy na ponad 400zł. Mnie szczęka opadła choć się uśmiechałem. Studentowi też szczęka opadła. Policjant  ostatecznie nie wypisał mandatu na tę sumę a zaniżył (wiedząc  że rodzice i tak za to zapłacą). Od tej pory syn nie wyrywa mi kierownicy z rąk uważając że nie potrafię  zdecydowanie dynamicznie jeździć. Nie jestem za drakońskimi karami każdy popełnia błędy.    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...