Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Noe z Bychawy buduje w stodole jacht. Projekt wziął z Internetu

Utworzony przez lublinianin, 10 października 2014 r. o 15:20 Powrót do artykułu
Barawo, wielki szacunek i chylę czoła przed Panem, trzymam kciuki aby się wszystko udało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale byłyby jaja jakby się okazało, że łódź jest szersza niż drzwi przez które ma wyjechać. mam nadzieję, że wszystko zostało wcześniej zmierzone i zaplanowane. :) i ciekawe co na to prawo wodne/morskie i urzędasy - oby nie robili problemów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ładne, ale gość chyba nie ma co z kasą robić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wielkie gratulacje, trzymam kciuki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W podobnych warunkach życiowych kupiłem szkielet "ORIONA" i po odbudowie w tym roku zaliczyłem Solinę .Wrażenia nie zapomniane polecam i gratuluję pomysłu koledze z pasją
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niesamowici są tacy ludzie! Wielki podziw i szacunek!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niesamowite! Nie wiedziałem, że mój nauczyciel ma takie zainteresowania :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ładne, ale gość chyba nie ma co z kasą robić
zwłaszcza nauczyciel...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O TO WLASNIE CHODZI! DAZENIE DO MARZEN JEST NAJCENNIEJSZE I DAJE NAJWIECEJ SZCZESCIA! SZACUN !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niektórzy pomyślą, że wariat, że mu się nudzi itd. Ma człowiek pasję, nie szkodzi nikomu, a że nie każdy to zrozumie trudno. Ma odwagę żyć po swojemu. Życzę powodzenia, Solina warta opłynięcia chociażby rowerkiem wodnym :).  POWODZENIA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe jakie zwierzę wejdzie jako pierwsze na tą "Arkę" Noego z Bychawy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Belferzyca
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super! Tak trzymac panie Waldku. PS. pieniazki swoje kazdy wydaje na co chce i nic nikomu do tego!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
www
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość w czasach szkolnych był niezłym sadystą. Może to pokuta?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fajny pomysł, trzeba realizować swoje pasje ;) też bym tak chciała kiedyś
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dawaj Waldek z tą budową, bo już kropi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podoba mi się to co ten gościu wyczynia. Ma pasję, realizuje swoje marzenia z żoną gdzies tam w tle, nie dokucza nikomu, nie krzywdzi bliskich figlując z nowymi młodszymi babami, nie pisze donosów, nie bryluje na forach wklejając filmy i obrazki :lol: :D ... normalna legalna robota... rodzina... wychowane dzieci. No a ty pajacu ? :P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie Kot wejdzie pierwszy na arke:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Xd Lol fajna aeka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...