Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
U przy sepsie to faktycznie cieżka sprawa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Nie dopatrzyłem się błędu medycznego" - i ma rację, trudno bowiem popełnić błąd, nic nie robiąc. Widzicie że już orzekli że nikt nie zawinił. Nic się nie zmieni w tym kraju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dr Zalewski ordynator dziecięcego oddziału, jest osobą niekompetentną, ze znieczulicą i to nie po raz pierwszy. Powinien skończyć 'kariere' za nim znowu komuś coś się stanie. Tragedia! Nie rozpoznać sepsy. taki z niego lekarz...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z autopsji wiem jak wygląda taki wyścig z chorym dzieckiem na ręku i potyczki z pracownikami chełmskiej służby zdrowia (nie tylko lekarzami),jestem głęboko poruszona tragedią tych rodziców i mam nadzieję,że winni zostaną surowo ukarani.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A to POlska właśnie! POlska w Ruinie SA...ze sportowym pozdrowieniem, żeby nam sie żyło lepiej!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jan napisał:
U przy sepsie to faktycznie cieżka sprawa
ciężka sprawa ?? chyba raczej liczy się czas. A co zrobili "lekarze" ? " Rodzice przekonywali też, że gdy za pierwszym razem byli w szpitalu bez skierowania, lekarz nie zbadał chłopca."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sepsa może być opanowana tylko wtedy, kiedy w 1 godzinie od pierwszych objawów zostanie podana cefalosporyna 3 generacji. Niestety w praktyce żadna przychodnia nie posiada takich leków, tylko co najwyżej 2 generacji np: Zinnat, ale to za mało. Jednym słowem, jak widzicie czerwone zmiany plamki na rękach lub stopach u dziecka które znikają pod uciskiem szkła, to czym prędzej do szpitala. http://www.gp24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20070412/SLUPSK/70411047 http://opole.gazeta.pl/opole/1,35093,4020373.html http://psselegnica.pis.gov.pl/?news=34
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sepsa może być opanowana tylko wtedy, kiedy w 1 godzinie od pierwszych objawów zostanie podana cefalosporyna 3 generacji. Niestety w praktyce żadna przychodnia nie posiada takich leków, tylko co najwyżej 2 generacji np: Zinnat, ale to za mało. Jednym słowem, jak widzicie czerwone zmiany plamki na rękach lub stopach u dziecka które znikają pod uciskiem szkła, to czym prędzej do szpitala. http://www.gp24.pl/a...SLUPSK/70411047 http://opole.gazeta....93,4020373.html http://psselegnica.pis.gov.pl/?news=34
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lekarz napisał:
Sepsa może być opanowana tylko wtedy, kiedy w 1 godzinie od pierwszych objawów zostanie podana cefalosporyna 3 generacji. Niestety w praktyce żadna przychodnia nie posiada takich leków, tylko co najwyżej 2 generacji np: Zinnat, ale to za mało. Jednym słowem, jak widzicie czerwone zmiany plamki na rękach lub stopach u dziecka które znikają pod uciskiem szkła, to czym prędzej do szpitala. http://www.gp24.pl/a...SLUPSK/70411047 http://opole.gazeta....93,4020373.html http://psselegnica.pis.gov.pl/?news=34
Sorry, zjadłem nie,a więc plamy które NIE znikają pod uciskiem - szybko do szpitala.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Dyr. Król mówi, że on sam o sprawie też dowiedział się od dziennikarzy, ale zdążył się jej przyjrzeć. – Nie dopatrzyłem się błędu medycznego, ale nie jestem pediatrą. Powołałem komisję, która przeanalizuje, czy nie doszło do niedopełnienia obowiązków przez lekarza – tłumaczy dyr. Arnold Król, p.o. dyrektora naczelnego Samodzielnego Publicznego Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Chełmie" ... "o sprawie dowiedział się od dziennikarzy", urocze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko sie drzwi otwieraja od gabinetow lekarskich i zaprasszamy rodzinke po co???? dawac lapowe lekarzy juz nie ma wymarli teraz sa konowaly konowaly !!!!!!!!!!!!!! dobry lekarz to jeden na 100 reszta to nie douczeni co widac i slychac lekarze po wojenni co byli ok wyuczeni!!! juz wymarli teraz bedzie gorzej gorzej i amen. taki nas zywot czeka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szpital w Chelmie nie jest jakąś zwykłą placówką, bowiem pełni misję, jak się chwali publicznie, ma certyfikat ISO, posiada opracowane procedury, pozytywnie audit przechodzi, itd. itd ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Śmierć dziecka chełm
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nareszcie zrobią porządek na oddziale dziecięcym w Chełmie. Bo co się tam dzieje to jest poprostu tragedia" małych dzieci i ich rodzicòw".Byłam ze swoim 2 miesiecznym dzieckim i poczułam nawłasnej skòrze kulture osobistą personelu bez wyjątkòw , fachowość (nie leczą, nie stawiają diagnoz , podają kroplòwki na wzmocnienie) lekarze są niedostępni. Nic dziwnego że nie zdiagnozowali sepsy. bo u nas to zwykłej alergii pokarmowej nie rozpoznali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomielą papiery w prokuraturze aby bardziej zamotać prawdę, ukryć sprawców i jak ludzie zapomną o sprawie zamiotą pod wywan i tyle z tego będzie. Napewno nikomu nie spadnie włos z głowy, współczuję rodzinie zmarłego dziecka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mamy rząd godny III Rzeszy, policję nie ustępującą Gestapo, tzw. wymiar sprawiedliwości dyspozycyjny i skorumpowany, wojsko, ochoczo jak kiedyś SS, morduje obywateli napadniętych państw, nazywając swoje zbrodnie ludobójstwa misją pokojową, a torturowanych patriotów broniących swojej ojczyzny nazywają terrorystami, Hitler nazywał obrońców mordowanych bandytami! Służba zdrowia nie różni się od tej z obozów zagłady. Również jak tamci chętnie mordują w samochodach, III Rzesza gazowała ludzi w samochodach spalinami. III RP morduje pavulonem! To w Polsce mordowali chorych w karetce pogotowia wstrzykując im pavulon! Tak było w Polsce, istnieje duże prawdopodobieństwo że nadal tak jest! III Rzesza starych, chorych, nie nadających się do pracy gazowała, III RP ma szlachetniejsze metody zbrodni ludobójstwa! Na przyjecie do specjalisty chorzy czekają kilka lat, większość z nich umiera, by mieć gwarancję, że „zdechną” wszyscy, rząd zafundował nam najdroższe leki w Europie, w cenie tych leków jest wysokość łapówki jaką zapłacił producent za wpisanie jego leku na listę. Narzędziem wysiedleń nie jest jak w III Rzeszy, przymus pod karabinem, bastard III Rzeszy- III RP przymus i karabin zamieniła na warunki bytowe, brak pracy, a większość wynagrodzeń nie wystarcza na przeżycie miesiąca wyłącznie osoby pracującej. Mam na myśli kwotę 1500 złotych netto! To jest brutto 2100! Z tej kwoty nie da się opłacić wynajmu mieszkania i przeżyć! A kto ma mieszkanie z czasów PRL, nie jest wstanie z kwoty 1500 złotych opłacić mieszkanie, opłacić ogrzewanie, gaz, światło, wodę, śmieci i żyć! Młodzi, ludzie w wieku do 50 lat mają do wyboru, „zdychać” powoli z głodu, albo wyjechać na zachód. Na dziś ok. 4 mln Polaków opuściło swój kraj, Hitler tylu nas nie wysiedlił! O emerytach, którzy mają 800 złotych emerytury nie da się pisać, to dosłownie zbrodnia ludobójstwa wobec tych ludzi.! Zdrowie i wiek, nie pozwala im zarobić choćby kilkuset złotych, jeżeli nie pomoże im rodzina, żywią się z odpadów wyrzuconych na śmietnik. Wielu cierpi z bólu bo nie stać ich na wykup najdroższych w Europie leków! „Zdychają” powoli, prosząc Boga o szybką śmierć! Musi coś rząd wymyśleć by umierali jeszcze szybciej! Taki los zafundowali nam wszystkim herosi walk z „komuną”. NFZ to pośrednik, tylko skończony idiota, korzysta z pomocy pośrednika mając możliwość pominięcia go. Połowę pieniędzy przeznaczoną na ratowanie zdrowia zabiera NFZ, w którym od nepotów tam zatrudnionych śmierdzi jak od wszy! NFZ to jak ogromna cuchnąca obrzydliwa wesz na ciele trupa! I Ta cuchnąca wesz rozdziela środki finansowe na służbę zdrowia! 23 lata menele sprawujący władzę mieli czas by postawić działanie służby zdrowia z głowy na nogi! Nie zrobili tego, co zmiana władzy, to wymiana kadry nepotów. Utrzymanie budynków, samochodów, biur z ich wyposażeniem, wynagrodzenia idącego w miliardy dla pośrednika, to są pieniądze wyrzucone w błoto! Ostania sprawa, bezkarność lekarzy, opinie tzw. biegłych to opinie kolesi, na zasadzie ja dziś tobie pomagam , jutro ty mnie. Sprawy ciągną się latami, w oparciu o opinię biegłych sady zabójstwa lekarzy, umyślne nieudzielenie pomocy, nonszalancję, kwalifikują jako błąd sztuce!! Zapadają symboliczne wyroki w zawieszeniu, mniejsze wyroki niż za zabicie psa! Taka jest prawda o zbrodniach III RP. Nigdy nie zapominajmy, że to w Polsce mordowano chorych transportowanych do szpitala wstrzykując im pavulon! Nie mamy za co szanować lekarzy którym kilkuset zwyrodnialców zafundowało opinie zbrodniarzy! Kropla dziegciu w beczce miodu , dyskwalifikuje miód! Zawsze pamiętać, lekarze w III RP są zdolni do każdej zbrodni, do każdej! Dowodem tego jest mordowanie w karetkach pogotowia wiezionych chorych!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znam tam ten problem moje dzieci mocno chorowały gdyby nie jeden lekarz który dobrze mi poradził aby leczyć warszawa lub lublin to w chełmie napewno by po umierali u nas lecą tylko antybiotyki no i tak jak mówili rodzice zmarłego chłopca wizyta u laryngologa może czas coś zmienić na tym oddziale,dlaczego to rodzice mają latać po oddziłach z tak małym dzieckiem przecież to karygodne,gdzie oni mają sumienie w tej służbie zdrowia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak zwykle dyrektor nie dopatrzył się błędu lekarzy.W innych zawodach miernych pracowników eleminuje się,ale nie wśród lekarzy.Ile jeszcze osób musi umrzeć żeby lekarze musieli odpowiadać za swoje niedouczenie.A swoją drogą gdyby służba zdrowia była prywatna,mierni lekarze musieliby poszukać innej pracy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hodzi o to rzeby POddani zdyhali szypciej w bulu i nendzy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mojego synka też nie chcieli przyjac w chelmskim szpitalu dopiero po kilku godz wezwano karetke z lublina gdzie po 15min jazdy helikopterem do szpitala dzieciecego w lublinie bo moglo byc za pozno zastanawiamy sie z mezem czy tez nie naglosnic tej sprawy by ostrzec innych rodzicow powinni sie za nich ostro wziac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...