Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Niewielu chętnych do kwestowania na cmentarzu przy ul. Lipowej

Utworzony przez W GETIN BANK KRADNĄ, 25 października 2014 r. o 11:24 Powrót do artykułu
Getin Bank w Lublinie to dopiero złodzieje!!! Z konta - lokaty oszczędnościowej ktoś ukradł 70 000 zł!!!! Bank ma klienta w dupie ani przepraszam ani pocałuj go w dupę!!! Tak się traktuje klientów!    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kandydaci do samorządów zamiast wydawać pieniądze na głupie ulotki, które zaśmiecają mi skrzynkę niech przekażą te pieniądze np. na ten cel, a do tego są rodziny tych zmarłych a jeżeli nie ma no to trudno, niech kto inny zajmie to miejsce, każdy w rodzinie sam stara sie dbać o swoje pomniki, a jeżeli nie, no to zarządca sprzedaj enty raz ten plac po zmarłym komu innemu. O mnie państwo nie dba chociaż pracuję, bo wypłaca mi jałmużnę to ja ma o kogoś dbać, cholerny kraj min. solidaruchy nauczyli mnie być egoistą, tj. dbać tylko o siebie. To za komuny byliśmy ludźmi, minęły te czasy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ładnie, że Izba Lekarska będzie partycypować w kosztach odnowienia nagrobka K. Jaczewskiego, chociaż myślę, że dla jej członków nie byłoby problemem złożyć się po 100-200 zł na ten cel. Nie chcę zaglądać lekarzom do kieszeni, ale wydaje mi się, że to promil ich przychodów. A zebrane podcas kwesty pieniądze można by przeznaczyć na renowację innych pomników.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ładnie, że Izba Lekarska będzie partycypować w kosztach odnowienia nagrobka K. Jaczewskiego, chociaż myślę, że dla jej członków nie byłoby problemem złożyć się po 100-200 zł na ten cel. Nie chcę zaglądać lekarzom do kieszeni, ale wydaje mi się, że to promil ich przychodów. A zebrane podcas kwesty pieniądze można by przeznaczyć na renowację innych pomników.
to samo mialam napisac! to wstyd dla lekarzy ze SAMI nie odrestauruja tego nagrobku, wstyd ze w ogole prosza ludzi o pomoc :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to samo mialam napisac! to wstyd dla lekarzy ze SAMI nie odrestauruja tego nagrobku, wstyd ze w ogole prosza ludzi o pomoc :/
  no bo lekarze to biedota, która mało zarabia, bo ja jak mam aż 1200 zł  netto (jeden tysiąc dwieście złotych) miesięcznie to jestem w stanie pomóc, z tym, że ja nie wiem jak smakuje porządna np. kiełbasa itp. wyżywienie, nie mówiąc o porządnym samochodzie (nie mam żadnego, mam ale 20 letni rower) i jego utrzymaniu.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...