Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Niemce. Zbudowali park jak marzenie

Utworzony przez mhp, 19 sierpnia 2014 r. o 15:39 Powrót do artykułu
A ja naiwny myślałem, że to Biedronkę budują.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na razie jeden komentarz. Twój może być drugi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super! Aż miło czytać takie artykuły :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co jest budowane na terenie byłej gorzelni w Niemcach?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W końcu będzie miejsce gdzie można będzie pojśc z dzieckiem :) park w końcu wygląda jak park a nie jak melina. Obok miała być Biedronka więc czekamy jeszcze na Bierdonkę :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jasne . A nie takie dziadostwo jak Ogród Saski po remoncie  w Lublinie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super, że takie miejsca powstają, bo są bardzo potrzebne. Ciekawe tylko kiedy połowa z tych atrakcji zostanie zdewastowana przez wyrostków, a sąd uzna to za znikomą szkodliwość społeczną czynu. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SUPER!!!! Nie mogłam patrzeć na ten zdewastowany teren! Gratulacje dla gminy Niemce!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo dla gminy Niemce super pomysł :)  WIELKI WSTYD DLA LUBLINA MAMY SUPER PARKI I NĘDZA .PARK LUDOWY HUŚTAWKA I MAŁA ŚLIZGAWKA NORMALNIE ROZPACZ.NORMALNIE LUBLIN WŁADZE LUBLINA MAJĄ GDZIEŚ MAMY I DZIECI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rzeczywiście jest się i czym zachwycać. Nie wiem co za imbecyl robiąc taka inwestycje sypie na ścieżki tłuczeń zamiast wyłożyć kostką :/ porażka. Pozdrowienia dla mam w wózeczkami w Szpilkach szczegolnie po deszczu :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaki tłuczeń, jaka kostka - w Europie od dawna place zabaw są wyłożone specjalną elastyczną powłoką, która w przypadku gdy dziecko się wywróci nie powoduje otarcia naskórka jak kostka czy asfalt
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaki tłuczeń, jaka kostka - w Europie od dawna place zabaw są wyłożone specjalną elastyczną powłoką, która w przypadku gdy dziecko się wywróci nie powoduje otarcia naskórka jak kostka czy asfalt
jak byś przyjżał się uważnie tej inwestycji, to byś wiedział że nie mowa jest o placach zabaw tylko o alejkach w całym parku...... :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to na ile teraz zadłużyliśmy Gminę? wójt wiele robi ale za jakie pieniądze? I przede wszystkim z jaką jakością? Wszystkie te jego inwestycje za wielkie miliony często po kilku miesiącach wyglądają na kilkuletnie. Taki jest ich stan sprawdźcie na profilu na fb Nieudane inwestycje w Gminie Niemce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
życzę powodzenia paniom na wysoki, obcasie, które przyjadę do tego parku z wózkiem szczególnie po obfitych opadach deszczu ............
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Biedronek to już chyba za dużo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a budynek w parku to swietlica?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...